reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Dziewczyny nie poszłam do tej pracy :-D Szefowa mi dzwonila, że mam przyjść bo niby Ania jest chora i leży w szpitalu, widziałam ją jak szłam po chleb do sklepu i okazało się ze chciała sobie wziąć wolne bo ona non stop robi a mi nie zaszkodzi przyjść. Ale poskarżyłam szefowej i powiedziała że mam nie przychodzić a z nią sobie inaczej porozmawia :tak:.
 
reklama
Hej laseczki!!!

Cholerka przez grupę na fb zaniedbałam bb - hańba mi :zawstydzona/y:
Przymierzam się do kompletowania wyprawki, tzn tetrówki, flanelki, szczoteczki, butelki itp - powolutku chce skupować by za 2 miesiące nie oszaleć że czegoś nie mam kupowac na ostatnią chwilę.
Na fb już chwaliłam się zakupem wózka, teraz tylko łóżeczko z tym dużych zakupów zostało :-)

ja musze sobie poszukać jakieś fajnej listy do odhaczania rzeczy:tak:
ja nie mam nic, ale mamy troche rzeczy dostać, więc nie chce się dublować potem, na pewno muszę kupić łóżeczko i wanienkę,
nie wiem jak wózek bo mamy dostać używany, więc na razie dałam sobie spokój, ciuszki też jakieś mamy dostać więc nie ma co szaleć :-),
może tylko jakąś wyprawkę na początek sobie kupię ;-)
 
Tez potrzebuje takiej listy bo sama nie wiem co będzie potzrebne a co nie...o wanienka-zapomniałam :-)
Przeglądam allegro za butelkami i zwariowałam:-( chcę kupic antykolkową Tommee Tippee koleżanka mi poleciła, sa pakowane po 2 szt ale do tego muszę jeszcze smoczki kupić a wybór to o małym, średnim,dużym i zmiennym przepływie- i niby łatwa czynność zakupienia butelek zamienia się w skomplikowaną :-)
 
A my mamy juz wozek, lozeczko, koszyk mojzesza, wanienke I przewijak mamy po chrzesniaku I ciuszki tez mamy sobie przejrzec :-) wieksze zakupy mamy zrobione teraz bedzie trzeba komplementowac wyprawke wiec jak znajdziecie jakas fajna liste to wrzuccie. Chyba, ze juz taka byla albo jest gdzies na forum to dajcie namiary ;-)
 
Witajcie poniedziałkowo. Nie mam siły na nic, nawet wstać z łóżka mi się nie chce, a dzisiaj w środę i czwartek idę do pracy za koleżankę, bo mnie prosiła, mimo iż mam L4. Tak mi się nie chce, że szok. Muszę Was nadrobić :-D

:angry::no: no kochana tak ryzykować nie radzę - do domciu leżeć...


Witam piękne...Ja wczoraj poszłam po 23 i nie mogłam zasnąć, wszystko mi przeszkadzało ...myślałam że zwariuje :wściekła/y: a to żaluzja że odsłaniała się, a to że coś stuka , zaraz wydawało mi się że ktoś łazi.... no takie miałam schizy :szok: Dopiero wstałam ok 3 ubrałam się na na jak na zimę i zasnęłam. Po 7 pobudka bo do endo, zaglądam przez okno...a tam? śniegu tyle :szok::-D:szok::-D dawaj zmiana wszystkich ubrań bo dzień wcześniej sobie przygotowałam :p Kończę herbatkę i śmigam na piechtę...:biggrin2: aaaaa dzisiaj rano już się nie mieszczę w swoje ostatnie spodnie jeansy takie duże :p dobrze że ostatnio kupiłam na ciuchach 2 pary sporawe i myślałam że gdzieś za miesiąc będą dobre dopiero :biggrin2: a tak mi brzuch podskoczył :szok::szok::szok::szok: Miłego dzionka :*
witam poniedziałkowo :tak:
kryzysowa noc za mną :wściekła/y: co godzinkę wstawanko na sikanko :wściekła/y::wściekła/y: dodatkowo rozbolała mnie głowa, więc jeszcze tabletek w nocy szukałam :dry: o 5:08 miałam ostatnie sikanie :angry: nie wiem skąd mi się tyle płynu nazbierało ;-)


Witam w klubie niewyspanych wiercących się w nocy... Ja dzisiejszą nockę zaliczam do najgorszych jak do tej pory :-(
Nie dość, że przeszkadzało mi nawet oddychanie mężusia to jeszcze mała się wierciła niesamowicie, mnie bolał kręgosłup i w żadnej pozycji nie mogłam się ułożyć, nawet nic nie pomógł rogal ani mąż :no: jak udało mi się koło 3 w nocy zasnąć to za pół godz obudziłam się by pójść do toalety wrrr... :baffled: i tak co godzinę do rana. Aż w końcu wstałam o 8 bo dzisiaj ksiądz z kolendą wedrował... Eh... :baffled:
A ja w ciuszki też już ledwo wchodzę, bluzki za krótkie, spodni zapiąć nie mogę - masakra! Ale nie czuję się jakoś grubo heh :-D

Ja właśnie wróciłam od endo, jak szłam w tamtą stronę to tak fajnie bialutko ale na chodnikach ślisko więc sunęłam się po poboczu żeby nie zaliczyć orła...natomiast jak już wracałam to słoneczko intensywnie świeci i troszkę się chlapa zrobiła, no ale jeszcze biało jest :)
Wynik mi się zmniejszył na 2.76 ale to nie jest tak bardzo zadowalające...Letrox zamieniła mi z 0.5 na przemian co drugi dzień na 1 i za mc krew i wizyta...zobaczymy. Ale dzisiaj była bardzo miła :biggrin2:aż się bałam że cosik będzie gadać ;-)

Super kochana :-) ja też mam nadzieję, że mi spadnie wynik po letroxie. Na wizytę do endo lecę dopiero w marcu.

Tez potrzebuje takiej listy bo sama nie wiem co będzie potzrebne a co nie...o wanienka-zapomniałam :biggrin2:
Przeglądam allegro za butelkami i zwariowałam:-( chcę kupic antykolkową Tommee Tippee koleżanka mi poleciła, sa pakowane po 2 szt ale do tego muszę jeszcze smoczki kupić a wybór to o małym, średnim,dużym i zmiennym przepływie- i niby łatwa czynność zakupienia butelek zamienia się w skomplikowaną :biggrin2:

Ja zakupiłam zestaw startowy z Tomee Tippee z allegro - są tam 2 butelki 150 ml i 2 butelki 260 ml do tego smoczki o wolnym przepływie i 3m+ polecam bo wszystko mnie wyszło gdzieś ok 60 zł więc taniutko. A poleciła mi koleżanka, która ma już dziecko, a niedługo będzie rodziła drugie.
 
ja na szczęście sobie odhaczam co mam a co nie :) dostałam taką listę co potrzebne dla mamy i maluszka :)
w sumie to jeszcze dla dziecka muszę: materacyk,pościel, wanienkę,i fotelik samochodowy.
I dla mnie wszystko, bo w sumie tylko mam dwie paczki wkładek laktacyjnych a tu i koszule, i laktator...;-)
 
No ja też mam już sporą część czyli:
- łóżeczko, materacyk, kołderkę, 1 kocyk, pieluchy tetrowe, wanienkę, cążki dla maluszka, podusie do karmienia, ciuszków też nakupiłam, ale nie mogę się powstrzymać, bo ciągle widzę cos ładnego i chcę to mieć.
Kuzynka ma mi jeszcze podrzucić ubranek, a ostatnio dała mi pieluszki pampersa bo jej zostało.

Teraz muszę kupić wkładki laktacyjne, bo zaczął mi się powoli wyciek z piersi. Szczególnie w nocy.
 
reklama
No ja też mam już sporą część czyli:
- łóżeczko, materacyk, kołderkę, 1 kocyk, pieluchy tetrowe, wanienkę, cążki dla maluszka, podusie do karmienia, ciuszków też nakupiłam, ale nie mogę się powstrzymać, bo ciągle widzę cos ładnego i chcę to mieć.
Kuzynka ma mi jeszcze podrzucić ubranek, a ostatnio dała mi pieluszki pampersa bo jej zostało.

Teraz muszę kupić wkładki laktacyjne, bo zaczął mi się powoli wyciek z piersi. Szczególnie w nocy.


Ile tych tetrówek i jakich,bo koleznaka mi pisała kup 10szt-okej kupię tylko napiszcie mi po co aż tyle? W hipermarketach jakośc tych tetrówek bliska jest jakości moskitiery-świat mozna przez nie oglądać,a pamiętam że np mój mały kuzyn miał grube tetrówki, takie porządne.


dziewczyny ja wrzucałam taką listę na fb

Ja też wrzucałam taką listę, ale była tak mega obszerna, że zaglądne na fb :-D
 
Do góry