reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

struss-ale mi smaka narobiłaś na ten makaron z truskawkami;-) ja pojutrze mam wizyte i juz nie moge sie doczekac, kiedy zobacze moich synków;-)no i moze mi cos wyjasni z tymi leukocytami za wysokimi,bo juz sobie wkrecam różne rzeczy..:eek:
 
reklama
Jeżu
Nie pamiętam co kto pisał- tu normalnie trzeba notatki sporządzać. Napiszę tak:

No X lander fajny też się zastanawiałam ale nad tym x- move spodobało mi się jak mało miejsca zajmuje po złożeniu.
Camarelo najlżejszy wózek na rynku jak go oglądałam w sklepie to mnie zachwycił tą lekkością i ceną:)
Mój ukochany przyznał się wczoraj, że wybrał już wózek i go zamówił. Jedyne co mi wyśpiewał to kolor- coś z beżem (normalnie tak go kocham, że dałabym mu cały wianek dzieci ).
Piękny ten leżaczek!!!!! Praktyczny taki i ładny "tesz kcem"

Ja w pracy poszłam na zwolnienie w tym miesiącu - bo szczerze miałam już dość fałszywych zagrywek. Poniżej poziomu kuźwa niektóre te zaczepki były. Do czasu można się śmiać ale potem to już normalnie człowiek ma ochotę zasiąść w loży szyderców i jechać po ludziach jak ....W sierpniu zmieniłam pracę. Szef najpierw wgl zapomniał mnie zgłosić do ubezpieczenia i przez okres mojej pracy nie chciało mu się przypomnieć tak samo jak dac umowy( w handlu to standard chyba jest). Wiec jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży maskowałam ją i robiłam wszystko. W trakcie rozmawiałam z dziewczynami w pracy czemu babeczka po której weszłam na stanowisko ( w ciąży była)nie mogła pracować do czasu, który sobie sama wybierze. Po usłyszeniu, że taki pracownik nie jest w pełni sprawny upewniłam się tylko, że dobrze robię, że milczę. W listopadzie napisałam pismo do zus-u o wyjasnienie ( umowę już wyżebrałam)braku składek i zgłoszenia do ubezpieczenia przez szefa, po czym pojechałam do pracy i powiedziałam kierownikowi,że minął mi 3 miesiąc ciąży i poproszę o przywileje z nią związane.Kilka dni później zadzwonił do mnie szef obrażając mnie i moją rodzinę i strasząc, że zespół z którym pracuję zostanie obciążony finansowo za mój występek. Zdenerwował mnie więc go postraszyłam, że zus w jego miejscu firmy ( inne miasto) zajmuje się jego sprawą i żeby uważał na to co mówi. I jak nigdy dziewczyny otrzymały nagle na KONTO swoje PEŁNE wypłaty wraz z wywalczonymi NADGODZINAMI, a ja dostałam przedłużenie umowy niestety tylko do dnia porodu. Jednak nie zostałam z niczym i po wizycie 2 stycznia u gina, który zakazał mi pracy do rozwiązania nie lękałam się o swoje pieniądze. Co prawda przez to po urodzeniu synka zostanie mi marny zasiłek a nie urlop i nie mam dokąd wracać ale po cholerę mam wracać do kogoś kto mnie nie szanuje? Dziewczyny nigdy mi nie podziękowały za ustabilizowanie swojej sytuacji w firmie( w końcu je dziad zarejestrował) ale nie zależało mi na tym. Za to zaczęły jeszcze mniej robić i tylko wołały na sklep" nie podnoś rąk do góry to się zrobi później" albo ale Ty gruba jesteś i brzydka. hehe takie życie ;)
Mój mężczyzna jest ze mnie dumny i powiem Wam szczerze, że gdyby nie on to by mnie chyba nigdy nie byłoby stać na to żeby być teraz kim jestem i czuć z tego radość.

A co do imienia... jeśli nie polskie podchodzą to może takie międzynarodowe, którego odmiana występuje w każdym języku albo takie krótkie niecodzienne? Jak Iwo, Bruno... Jednego jestem pewna, że jak się zdecydujecie to na bank będzie to najładniejsze imię dla Waszego dziecka :)
 
cześć kobitki,

kurcze dalej mnie męczy ten kaszel tak okropnie się duszę, że prawie całą noc nie spałam, a jak już zasnęłam to mi się śniło pierwszy raz że mnie mąż zdradza a było to tak: siedzę z mężem przed kominiek dzwoni do drzwi dzwonek mąż otwiera ja podlatuje a tam kobieta tylko nie wiem dlaczego była to nasza Natuszka(???) i gada, że w końcu go odnalazła itp, że pozali się jak mąż był na wyjeździe we Francji ja prawie zawał mega wkurw a mąż poszedł z nią pogadac na osobności ja mu mówie nie idź bo będzie Cię całować a ten, że musi to załatwić!poszli do gabinetu a tam slyszę wyznania bla bla, wziełam się ubrałam pojechałam do mamy i mówię, że będę u niej spać a ta zaczeła mnie wyzywac od słonic to się wkurzyłam gdzieś tam poszłam i zaczęłam rodzić:szok:
no i koniec snu bo mąż mnie obudził jak wychodził do pracy a taka a niego wściekła byłam, nawet nie popatrzyłam na niego ech!
i się tak zastawiam teraz kurde ostatnio wcześnie wychodzi wraca w nocy tyle ma pracy, dobrze że do Soczi nie jedzie bo bym chyba naprawdę zawał przeżyła!dobra już Wam nie zanudzam, musiałm to z siebie wyrzucić!!!
Diaboliczko fajne te zabobony to z księżycem mnie rozwaliło:-D
KPe007 kochana ja miałam 18 wp w i dostałam antybiotki po którym mi przeszło do tego miałam białko w moczu, nic się nie martw ja też schizowałam ale przeszło!
mi_lva pochwal się koniecznie zakupem

witam nowe majóweczki!
 
struss-ale mi smaka narobiłaś na ten makaron z truskawkami;-) ja pojutrze mam wizyte i juz nie moge sie doczekac, kiedy zobacze moich synków;-)no i moze mi cos wyjasni z tymi leukocytami za wysokimi,bo juz sobie wkrecam różne rzeczy..:eek:

jak bardzo masz podwyższone te leukocyty? norma w ciąży jest do 15tys.
 
Witajcie Majóweczki !!
I ja postanowiłam się dołączyć o ile nie macie nic przeciwko :-) Termin mam na 20 maja i z tego co czytałam jak u większości - będzie siusiak :-p Najprawdopodobniej Mikołaj Ignacy, jeśli do końca ciąży Nam się nie odmieni. Pierwszy synek - Antoś niedawno skończył 5 lat i już się braciszka nie może doczekać :-) Dziś po południu wizyta, mam nadzieję, że uda się podejrzeć Maluszka :-D
 
Dziewczyny, ale wam zazdroszczę ruchów dziecka, moj bob bardzo mizernie sie rusza, na tyle słabo że tatusiowi ciężko cos wyczuć

Diabliczka jestem z Koszalina:)
KPe007 - po ostatnim badaniu wyszło mi bardzo duzo leukocytów w moczu, gin stwierdził ,że to silne zapalenie układu moczowego i przepisał mi antybiotyk ( z tych mniej bezpiecznych). Postanowiłam powtórzyc badanie tak jak trzeba, z zachowaniem wszytskich zasad i leukocytów wyszło 0 :tak:
Obyło sie bez antybiotyku i teraz pobieranie probki moczu to będzie ceremonia, nic na szybko :-D

A na obiad dziś mój ukochany rosół :) I jak zwykle moja połówka mnie będzie bałagać żebym w drugi dzień zamieniła na pomidorową, ale na darmo błagania :-D
 
Hej Tootiki :)
Ale się nas mnoży heh.
Futurystka na szczęście to tylko sny.
Makao strasznie podoba mi się to zdjęcie w Avatarze.
Z tym paciorkowcem dzwoniła moja teściówka i mówi, że najlepiej te antybiotyki na miesiąc przed porodem ale zdarza się, że dają na niektórych porodówkach dziecku po urodzeniu . Cholera ja nie chcę żeby dziecku!!!! Ja paciorkowca przywlekłam ze szpitala z ginekologii jak leżałam w maju po utracie szansy na bliźniaki. Nie da się tego gówna już wyleczyć można go tylko zaleczać. Jak się często choruje to on się namnaża i tak wkoło Macieja. Na szczęście jest dość wrażliwy i można go redukować . Podobno 80 % populacji go ma.
KPe widziałaś ten filmik Twins were born, but haven't realized that..- HD - YouTube trzymanie pod serduszkiem 2 maluszków to musi być niezwykłe doznanie.

 
reklama
hej
hacjenda ogarnieta ;-) obiadek robi dzis mąż ;-) Emi w przedszkolu jutro maja dzien babci i dziadka przyjezdza wiec jutro do nas moaj tesciowa i jedziemy ogladac wystep Emilci ;-).Dzis idziemy do gina podgladac mała chyba ze okaze sie jak u mi_lva ze jednak mam w brzuszku chlopca :eek:
diabliczka szkoda ze wyjazd nie wypalił do rodzicow :-( padłam z tych przesądów :-D
asku milo takie słowa na swoj temat uslyszec ;-)
struss mniam,mniam tez mam smaka
tootiki witaj :tak:
 
Do góry