reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki w kuchni... czyli co serwujemy...

a ja dokanczam owa roladke. dla meza na jutro rosolek.ja nie lubie rosolu...wiec sobie zrobie potrawke z kurki.
 
reklama
ech wy ambitne dziewczyny... :rofl2:
U mnie dzis ryba z piekarnika (FROSTA robi takei fajne ryby z roznymi sosami - naprawde dobre :tak:) i ziemniaki i groszek i tyle :-p
Jutro jem w pracy - beda pulpety :tak:
 
wreszcie ugotowałam zupe buraczkową! Mój mąz nie lubi, wiec po słubie chyba jeszcze ani razu nie było. Teraz wyjechał, wiec bede z synkiem wcinac - ciekawe czy mu zasmakuje, bo on jeszcze nie jadl buraczkow do tej pory:szok:, wiec nie wiem.

Simama, prosimy przepis:)

a co to są ziemniaki karmelizowane???
 
Bardzo dobre podejście do sprawy mnie sie ostatnio zapał kulinarny wyczerpał i nie mam ani ochoty ani pomysłow:-( robie cos szybkiego i tyle:eek: choc na poniedziałek musze zrobić obiad i nie mam wogole pomysla:baffled:

U mnie dzis naleśniki:baffled:.

u mnie tez takie dzis arcydzielo kulinarne:-D:-D:-D

simamo ja ty want przepis:tak:

kuchary z was jak byk, tlyko ja takie dno jestem. ale ja naprawde nie lubie gotowac, nienawidze, niedobrze mi sie robi jak mam gotowac, a czasem musze, gdy m. akurat jest w porze obiadowej przed praca lub ma wolne to wiadomo, ze chcialby zjesc cos smacznego, a tak to ja nie robie sobie nic, tylko jak juz makaron z twarogiem:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry