reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>Mała czarna - P L O T Y<<<<

reklama
oj przepraszam ,muszę spadać .Przyszła sąsiadka. Myślę,że jutro uda mi się też wskoczyć tu na chwilkę z ciachem
 
Jejku jaka dyskusja, jaki tłok, normalnie nie można się wepchnąć z postemm, hehe..
To ja chciałam się usprawiedliwić ze bardzop jestem zajęta, normalnie nie wyrabiam kobitki, odkąd Max drypta [ jeszcze nie całkiem samodzielnie] jest go pełno wszędzie, aż strach pomyślećco bedzie jak zacznie juzsam pewnie chodzić,mam mnustwo spraw na głowie, przepraszam mamuski. Nawet nie obiecuje że bedę częściej zaglądać.
Do miłego klikania kobitki :))
 
no tak nie obiecujesz a ciebie tu bardzo brakuje
Zdjęcie0892.jpg

dalej kroić placek jeszcze ciepły kawki w dłoń i pisać co wam na sercu leży ;-):-p
 
o jej dziewczyny wy tak wszystkie sie odchudzacie to moze i jak zaczne:-( przydałoby sie pare kilo zrzucic ale brakuje mi silnej woli:-( a tak bym chciała!

medeuska a Ty jaka masz dietke? cieżko jest?:cool:
sorki dawno nie wchodziłam- ja byłam na kopenhaskiej- ale zrobiłam tylko 6 dni:sorry2::-D i sumie na wadz teraz ze 4-5kg mniej i mimo ze jem co chce nie tyje:tak:

ale wrocil po odstawieniu diety1 kg-ale tylko 1 i juz miesiac stoi w moiejscu a jem wszystko:tak:
 
no tak ja właśnie na to czekałam ,aż któraś poczęstuje. A co tam raz się żyje .A to i to też można?
 
reklama
Do góry