reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>Mała czarna - P L O T Y<<<<

ale było pyszne
Mój dzieć śpi ,duzi w szkole ,M pojechał po półtuszę ,a ja zamiast wziąć się za jakąś robotę to mi się nic nie chce. Co roku robiłam sama pączki ,a teraz jakoś tak zapomniałam ,że to już czas. Oho słyszę chyba Mój przyjechał . Muszę zmykać ,a szkoda. Na razie pa, może jeszcze dzisiaj zajrzę
 
reklama
o nie dziewczyny nie kuscie!!!!
ja mam w domu na talerzu 20 paczkow ale sumiennie nie tkne ani jednego:-D:-D:-D albo tak zeby nikt nie widział:-D
 
o retyy.. ale slodkosci :D to ja sie czestuje
images
... kawke juz mam zrobiona
images
:-):-):-)
 
Nie ma mnie chwile a tu cisza..

Dziewczyny! Wiosna przyszła!!! Zrobiłyście porządki w garderobie? Dodałyście świeżości swojemu image'owi? A może zapadłyście w zimowy sen i obudzić się nie możecie? HMMM???
 
podbijam:-)



ja wiosennie zrobiłam porzadek w szafie- troche ciuchów posprzedawałam koleżankom, reszte powystawiam na forum

zmieniam image- w sumie to tworze swój image bo wczesniej go nie miałam- ubierałam się zwyczajnie- a teraz planuję ubierać się stylowo- i całkiem inaczej niz wszyscy:-)


w piatek upolowałam w lumpku super bluzke czarno białą w paseczki z atmosphere, szorty beżowe(beż też teraz na topie) i zwykły biały podkoszulek- bo to zawsze sie przydaje:-)
 
reklama
[video=youtube;49Ww5mVioNU]http://www.youtube.com/watch?v=49Ww5mVioNU"]http://www.youtube.com/watch?v=49Ww5mVioNU[/video]
 
Do góry