reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

male slicznosci,czyli ciuszki i inne cudenka naszych maluszkow

Laura i Weronika mają podobne uśmiechy :-D:-D:-D:-D:-D

to samo chcialam napisac, slicznosci wasze dziewczynki no i widac ze szczesliwe ze sie razem spotkaly;-)
Elfiko gratuluje i zagladaj czesciej do nas, ciesze sie ze Weronisia zdrowa, buziaki dla niej ;*

Monia super zestawik, a najbardziej mi sie kapelusz podoba-normalnie czaderski:-)

my wczoraj bylismy na miescie w poszukiwaniu butow na wiosne i niestety ale nic nie ma:-( chcialam takie za kostke, lekko usztywniane, najlepiej trampki...

w ogole to nie pamietam czy wam pisalam ale pan profesor za 250zł powiedzial ze takie cale usztywniane buty to katorga dla dziecka, ze buciki powinny byc w miare miekkie itd. no i jak pytalam o kapcie to mowil ze nie poleca takich sztywnych(za ktore dalam 90zł:wściekła/y::wściekła/y:) ani skarpetek antyposlizgowych i ze to bzdura ze dziecko ma chodzic na boso:confused: ja kiedys gdzies czytalam ze chodzenie na boso jest zdrowe:cool2:
powiedzial ze wszystko w miare rozsadku, kupic normalne wygodne buty(kapcie) a co do przypadlosci nikusia(ma koslawosc kolana) dokupic ta wkladke supingującą... juz sama nie wiem co myslec:confused::baffled:
 
reklama
Martucha, nie wiem co Ci doradzić z tymi butami:zawstydzona/y:. Czasami az się ryczeć chce jak sie słyszy dwie różne opinie od dwóch różnych lekarzy:no:. My chcemy dla naszych dzieci jak najlepiej, ale jaką mamy miec pewność, że to, co nam zalecono jest dobre, skoro każdy mówi inaczej:baffled:.
Ja tez słyszałam, że chodzenie boso jest zdrowe, zwłaszcza po niejednolitym podłożu:sorry2:.
Jeżeli chodzi o trampki za kostkę, to ja Antosiowi w tamtym roku kupiłam w reserved, ale są dosyć sztywne, zobaczę jak w nich będzie chodził. Tyle, że to kolekcja z tamtego roku i pewnie już ich nigdzie nie dostaniesz:baffled:.
 
I bądź tu mądry jak każdy lekarz mówi co innego. Ja kupiłam Nadii trampki z Befado są za kostkę w kolorze różowym i z konikiem. Sprawdz może moją wersję dla chłopców.:happy2:
 
Monia jutro rano do gp(cos jak rodzinny u nas i on mam nadzieje skieruje dalej)

To trzymam kciuki. Daj znać jak poszła wizyta.

Teraz zaczynają się pokazywać jakieś buciki dla dzieci. Może uda ci się coś kupić. Ja raczej kupuję buciki i paputki powyżej kostki. A jak się zrobi cieplej to Witek w domu będzie śmigał na bosaka, ewentualnie w skarpetkach. On ma tak gorące nóżki, że ma lekko spocone nawet w mocno powycinanych kapciuchach :dry:
 
Martucha, zapomniałam jeszcze zapytac o te skarpetki antypoślizgowe:baffled:. Profesor mówił, dlaczego nie? I czy akurat o antyposlizgowe mu chodziło czy w ogóle o skarpetki:sorry2:? Wychodzi na to, że dzieci powinny chodzić tylko i wyłącznie w butach lub kapciach:happy2:
 
Elfiko dziękuję za życzonko odnośnie ciąży, dobrze, że Ty chociaż się odzywasz, przywołaj naszą Maję do porządku.
dziewczynki śliczne.
 
Antosiowa ja pytalam o takie skarpetko buty(sa z gumowa podeszwa albo ze skorzana), Nikus mial co roku na jesien/zime te z gumowa i byly fajne bo cieple i wygodne i o takie wlasnie spytalam:nerd:

zobacze w reserved jak wroce bo tutaj nie ma, my mamy na teraz z zary, jestem z nich bardzo zadowolona, sa usztywniane i za kostke tylko juz zaraz beda za male...
a w zarze nie bylo zadnych bo bylam wczoraj...

Elma a befado to sklep?? czy gdzie je dostane??
 
reklama
A no to już wiem o co chodzi:happy2:. mi się te z gumową podeszwą bardzo podobają:tak:, ale u nas takich nie ma, widziałam na allegro:tak:.

Befado to marka obuwia, nie wiem czy jest sklep pod tą nazwą, ale pewnie można je kupic w dobrych sklepach dziecięcych lub z obuwiem:tak:. Zobacz na allegro, przynajmniej bedziesz wiedziała jaki maja asortyment.
 
Do góry