reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mali odkrywcy ...

A Maks zaczął sikac w majtki :-( pół roku nie zdarzyła się wpadka, a teraz codniennie :wściekła/y: dziś w nocy dwa razy wpadka :szok: ryczec mi się chce, chociaż domyślam się, że to w związku z nową sytuacją :eek:
 
reklama
Jola - na bank nowa sytuacja...wiec spokojnie;-)

Dla pocieszenia - Misia dotad wali w pieluchy:eek:

Mialysmy w lecie sie odpieluchowac..to kuzwa ospa...

Potem zmiana przedszkola i regres w sikaniu na nocnik....

Potem zabieg w CZMiD - rozklejanie warg, nasiadowki z rumianku itp...

Teraz zimno...nocnik beee

Na wiosne musze sie za Misie wziac, bo mi jej do publicznego przedszkola z pampersem nie przyjma..
 
Ostatnia edycja:
Piotruś w tym zakresie żadnych postępów :confused2:
Dwa dni temu widziałam jak zaczyna robić qpę. Złapaliśmy go na kibelek (oczywiście nie chciał) i oczywiście nic nie zrobił. Wstrzymał qpę aż do drzemki i zrobił zamiast niej :confused2:
Odroczyliśmy naukę do ciepłej pogody.
 
Fantazja z tym gadaniem to nie przejmuj, w końcu zacznie. Twoja Misia to tak jak mojej siostry córka tylko z października też mało co mówi (wręcz nic), dopiero coś tam zaczyna sylabami, ale rysunek ma perfekt prawidłowo trzyma kredkę i rysuję już Bardzo ładnie buzie (połączy koniec z początkiem owal-co ponoć w przedszkolu mają dzieci trudności), oczka nosek i usta, czasami też nóżki.
Z kolei moja Natka gadane ma jak stary, ale rysunek wcale ją nie interesuję i tu ma niezłe tyły.
Także każdy dzieciak inaczej się rozwija i nie ma co porównywać.
 
Wlasnie tak sie pocieszam Aniajw:tak: Misia rysuje owal twarzy i zapelnia go noskiem oczami, ustami a nawet brwiami..hehe..Potem uszy wlosy i nogi z butami wychodzace prosto z glowy:rofl2::laugh2:
 
aniajw :-D Michał dziś cały dzień słoneczka uśmiechnięte rysuje;-) oczywiście bez rąk i bez nóg :-D i kotki :) no i standardem jest rysowanie i pisanie listów do wszystkich :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry