reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluch płacze - kłopoty z naszymi pociechami

Mam do Was dziewczyny pytanie. Jak często wasze pociechy robią kupki. najbardziej chodzi mi o te co są na sztucznym mleczku. nie wiem czy to normalne ale to południa tj do ok 15 mój mały robi średnio 5 razy i to całkiem porządne. Pupcia mu się odparzyła i się martwię czy to normalne :-( wcześniej nie miał problemów z odparzeniami:-(
 
reklama
Mam do Was dziewczyny pytanie. Jak często wasze pociechy robią kupki. najbardziej chodzi mi o te co są na sztucznym mleczku. nie wiem czy to normalne ale to południa tj do ok 15 mój mały robi średnio 5 razy i to całkiem porządne. Pupcia mu się odparzyła i się martwię czy to normalne :-( wcześniej nie miał problemów z odparzeniami:-(
My jesteśmy na Bebilonie pepti Maja ma 8miesięcy robi codziennie jedną kupkę makymalnie dwie. Może skonsultuj się z pediatrą bo chyba to troche za dużo tych kupek-ale to tylko moje skromne zdanie
 
Fifi robi 2 max 3 dziennie od dawna takze proponuje konsultacje z lekarzem.
aaaa zapomniałam dodać że Fifi jest od dawna na APTAMIL-U a w PL wersji to jest BEBILON. Podczas ząbkowania było i jest tak samo
 
Ostatnia edycja:
My jesteśmy na NAN ACTIVE i oskarek wyprodukuje majksymalnie 2 dziennie . jak ząbkował to było ich nawet do 7-8 dziennie , jak ząbek wyszedł wszystko wróciło do normy .
 
Cześć,
a my własnie mielismy znów zaczać biegać na basen, tak się cieszyliśmy :-D.A tu paskudny katarek :-(. I pytanie iść za dwa dni na ten basen , czy nie. Instruktorka twierdzi, że mały katar nie przeszkadza, a cieplejsza woda i gimnastyka wręcz pomaga w jego pozbyciu się. No i mamy dylemat. Czy są wśród nas mamy, co miały taką sytuację?
 
Ja na basen chodziłam z Pitrem i towarzyszem katarem :-). My tylko nie chodzimy jak jest gorączka . Tak samo robimy ze spacerami. ;-)
 
Dzięki Oli za odp.Poszliśmy na basen, nic się nie działo, poza wycieraniem ukradkiem pod nosem. Za to nocka nie minęła spokojnie i pediatra zapisała cały zestaw syropków, kropli itp.No i za tydzień kontrola.
 
Hej dziewczyn!
Mój Piotruś od soboty miał gorączke 38,2 C w niedziele 39,4 C ale mierzone w pupce. W poniedziałek poszłam z nim do lekarza i powiedziała, że jakbym jej nie powiedziała, że ma gorączke to by uznała Piotrusia za zdrowego. Powiedziała, że najprawdopodobniej Piotrus przechodzi gorączkę trzydniową, która kończy się wysypką na tułowiu. Więc czekałam na wysypkę i dzisiaj wysypało go, a tak musiałabym robić mu morfologie i mocz, żeby zobaczyć co mu jest. Mam nadzieję, że niedługo zniknie wysypka i Piotrus odzyska humor, bo teraz cały czas marudzi i jest osowiały.
 
reklama
Do góry