reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluch płacze - kłopoty z naszymi pociechami

reklama
witam!
Mam dylemat. Nie wiem czy szczepić swoją Maleńką na ospę wietrzną. Z tego co wiem to ta szczepionka wystarcza do 13 roku życia dziecko ale co dalej? Czy wy szczepiłyście na nią swoje maluchy? Co o tym sądzicie?
 
Ja bym nie szczepiła wcale. Choroby tego typu dziecko powinno przejść jak najszybciej. Im starsze jest dziecko, tym gorsze mogą wystąpić powikłania, tak, jak przy śwince na przykład.
 
Dziękuję za odpowiedzi ułatwiło mi to podjęcie decyzji na NIE :) również sceptycznie podchodzę do tego typu ochrony dziecka , ale mimo wszystko chciałam zasięgnąć porady.
 
reklama
Do góry