reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama Egoistka

Eve fajne zakupy, buty też super, choć ja lubie obcasy, ale te to już dla mnie za wysokie, tj juz bym się męczyła na tak wysokim obcasie.
Ja jutro też lece do fryzjera bo odrost mam ze ho ho, ostatnio robiłam balejaż, ale teraz położę tylko farbę, moze tez skoczę do kosmetyczki zrobię henną na brwiach i rzęsach
 
reklama
to ja chyba dopiero pierwszy raz na egoistce :) ehhh, siedze w domu to mi sie nawet nie chce stroic, na mała kupe kasy wydaje a na siebie mi każdeg grosza szkoda, ale mi sie w głowie po porodzie poprzewracalo, jak kiedys cała kase na siebie wydawałam tak teraz wydaje na małą. Kozaki musze kupić ale przeszlam ccc, daichmanna w galerii i nic mi sie nie spodobało. Jestem nie na topie odnosnie mody.Nie wiem naqet co sie teraz nosi.

eve, agniesia - fajne buty :)
ja w środe do fryzjera wybywam bo juz też odrost duuuży.
 
midnight - pamiętam ten etap u siebie, zupełnie nie wiedziałam jak mam się ubrać, w galerii handlowej czułam jak bym była z innego świata:-D Ale sobie poobserwowałam troszkę i znów mam swój styl :tak:

Ja już po fryzjerze - mam brąz na głowie :-)
 
Dziewczyny , ubrania dziś do mnie przyszły - ekspresowo. Chciałam tylko powiedzieć, że są bardzo fajne, spodnie mają super materiał, taki grubszy, bluzeczka bawełniana - ładnie wyglądają te żaboty tylko trzeba odprasować. Naprawdę polecam bo za 69 zł to takich spodni nie kupicie. Sprzedawca też widać pierwsza klasa, zaraz w pt mi wysłał i dziś mam już ubranka u siebie.
 
Eve śliczne buty a cena powalająca :D przymierzam się też do zakupu takiego samego golfika jak Ty, tylko powiedz mi czy on jest bardzo krótki? w sensie czy dam radę go wsadzić w spodnie i liczyć na to, że nie będzie wychodził?

a ja kupiłam sobie taką katankę :D RM M CZADERSKA KURTECZKA JEANS SUPER HIT!!! (1339858493) - Aukcje internetowe Allegro tylko mam nadzieję, że rozmiar będzie ok, bo z nawyku kupuję za duże rozmiary
 
reklama
ATsonia - wiem o jaką koszulo-body Ci chodzi :tak:

Iwona - mimo wszystko chyba ją kupię.Tylko się zastanawiam, czy brązową (uwielbiam je) czy czarną.
 
Do góry