reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamo, ja już TO potrafię!

Tomek nauczył się wstawać i teraz liczy się tylko to. Zapomniał o siadaniu, zapomniał o raczkowaniu, tylko by stał całymi dniami. Nie wiem czy mam mu na to pozwalać, bo to strasznie wcześnie.

2013-11-16 12.04.18.jpg2013-11-15 17.45.14.jpg
 

Załączniki

  • 2013-11-16 12.04.18.jpg
    2013-11-16 12.04.18.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 84
  • 2013-11-15 17.45.14.jpg
    2013-11-15 17.45.14.jpg
    35,8 KB · Wyświetleń: 84
reklama
U nas od wczoraj obracanie z brzuszka na plecy pupsko podnosi wysoko wtedy zapiera sie na glowce albo ramiona wysoko a pupsko nisko pozycji typowo raczkujacej nie mamy , jeszcze coraz to nowe slowka uzywa ale nam nieznane oprucz mama baba nie bylo nic
 
Kruczka skoro SAM staje tzn że jest na to gotowy i chyba nie dasz rady mu na to nie pozwalać bo Ci będzie awantury urządzać ;-) a to że szybko, no cóż widocznie Tomuś trochę szybciej nabywa pewne umiejętności :-D
 
Kruczka szybki ten Twój Tomek, ale skoro robi sam to chyba jest gotowy ;-)
u nas póki co "mamamama" ale widać że bez zrozumienia, że to ja ;-) no i do przodu zaczął się podciągać, to jeszcze nie raczkowanie, ale przynajmniej do celu danego zmierza ;-)bo na 4 kończynach to póki co to się tylko buja ;-)
 
Kruczka to witamy w klubie. po miesiącu raczkowania, 2 tygodniach siedzenia moje dziecko stwierdziło, że to nie to o_O i hejże hola kombinuje jak tu chodzić. wczoraj złapał zająca przy kombinacjach. do człapał sie na 4 do krzesła na którym siedział brat wstał i ( NIE WIEM JAK TO WYKONAŁ) znalazł się przy kanapie. To jest mała odległość, ale jednak. ( jakieś 30-40cm) powrót juz się nie udal i klapną na pampersa zaliczając głowa krzesło :/. Później przy zabawie, podszedł do mnie, złapał sie mnie wstał a potem puścił i tak ustał kilka sekund po czym znowu się mnie łapał. a moja mama mnie pocieszyła, że ona zaczęła chodzić w wieku 8:baffled::szok: m-cy


https://www.facebook.com/photo.php?v=583430701705832&l=819487039942034681
 
Ostatnia edycja:
jejku brawo dla maluszków :) u nas Maja jak na razie raczkowanie idzie jej coraz lepiej i zaczyna kombinować żeby się podciągnąć i przeważnie na kolanach sobie klęczy. Pięknie jej wychodzi przejście z pozycji na czworaka do siedzenia.
Z mówieniem gorzej mówi często ale po swojemu bez składania
 
anezram, u Tomka od stania na kolanach do wstawania na stopy to bylo doslownie kilka dni, wiec Majka za chwile tez pewnie bedzie stac:-)

Tomek opanowal chwyt pesetowy i teraz zbiera wszystkie okruszki z podlogi :p
 
reklama
pscolka - bezie siadal... Mania tez najpierw sie bujala potem zlapala siadanie, potem od razu wstala i teraz juz nie chce siedziec ani lezec tylko chodzic...
 
Do góry