reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

NO i znowu "umarło"

Aenye kręci biznes

pingwinek ma mega zdolne dzieciaki i też pewnie dużo czasu na planie i na ćwiczeniach spędzają

Ja pogrążona w pieluchach hahaha... żarcik. Już się ogarnęliśmy jakiś czas temu. Felini to cycek Mamusi

Dita co u Ciebie. Kasia??
Atol jak dziewczynki i kocurki??
 
reklama
Felini.. poka fotki jakieś nowe!

ja zarobiona.. kariery mi się zachciało hehe :D ale szczęśliwa jestem jak nie wiem.. codziennie wstaje z kopem doslownie, zajarana na kazdy kolejny dzien i kolejny nowy projekt :)

atol, nie widziałam twojego posta.. dziękuję! pewnie, że szyję podusie, czapki tyż, mistrzostwo :D hehe uwielbiam nasze czapy. ceny handmade'u wysokie, ale... za to pojedyczne egzemplarze :D
tez sie zafiksowalam ;)

buziaki od calej mojej trojki :))
 
Czy dobrze widzę, że pierwszy post w roku 2014 będzie mój? :-D:-D

Rany, matulu, 3 dni przypominałam sobie hasło. Nie mam już tego maila, na którego przypomnienie by szło, więc musiałam nieźle nagimnastykować umysł.
Ostatnio wpadł do mnie bocian, więc pewnie będę trochę się kręcić po forum.

Atol, dziękuję za świąteczne życzenia ! :-D:-D:-D
 
Kulka :) tak pierwszy post Twój. Mnie bocian nawiedził w czerwcu zeszłego roku i tak ciagle na BB wracam. Spokojnej ciąży.

Ps. Daj znac jaka płeć :-)
 
O proszę, co za njus. Same ciàże, na sierpniówkach tyż. Kulka gratulacje, kiedy termin? Ja tradycyjnie tetaz w Gdyni jestem, więc pozdrawiam nadmorsko:)
 
Noooo, słyszałam o jeszcze jednej ciąży w "szanownym gronie", ale nie jestem upoważniona do sprzedawania tego newsa, hehe.

Atol, zaproponowałabym spotkanie, ale boję się, że znów zaniemogę albo co. Teraz to już w ogóle jestem dętka. A swoją drogą - czystą wodę macie? Bo w Sopocie podobno zupa glonowa.
Termin na 12 grudnia.
 
reklama
My mamy czysta:))) Jak zdecydujesz sie to mozemy sie spotkac, zaproponuj tylko miejsce:). A tos mnie zaintrygowala ta ciaza, Kasia????
 
Do góry