reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

A wezcie mnie nie wkurzajcie. U mnie 2 razy siku na nocnik(2 razy w zyciu), zero wolania.....juz sama nie wiem czy przypominac czy nirch sam zacznie wolac...helppppppll
 
reklama
DJMka ale zakladac pampera czy w gaciach niech biega i szcza gdzie popadnie??
Juz nawet badziewna Dade mu zakladam i jakos wilgoc go nie odstrasza[emoji48]
 
U mnie nie ma reguły czy założę pampersa czy nie. Ma dzień, że sika na nocnik a ma taki, że wcale. Wczoraj u rodziców ładnie na kibelek robiła, a dzisiaj ani razu.
Już bym chyba upał wolała, bo u mnie ledwo 16 stopni.
 
Ostatnia edycja:
TRuskawkowa ja bym w pampku puszczała bo widać nie jest gotowy,moja też lała gdzie popadnie i odpuściłam.Spróbowałam po jakimś czasie i woła,tylko jak jest zajęta to czasem za pózno;-) ;)

Ja oglądam transmisję z pogrzebu i szukam m heh,gotuje się na tym upale w pełnym ubraniu.
 
Truskawkowa ja puszczam H bez majtek w domu i sika na nocnik przez pierwsze dni lał gdzie popadnie ale teraz na nocnik. A jak ma pampka to w życiu nie zawoła bo wie że ma pieluchę i mu nie przeszkadza a jak naleje w gacie to leci po nogach i wtedy woła
. Może twój jak ma pieluchę to też po co ma wołać jak w pampka może nalać jest ok.
 
reklama
Ja odpuściłam po całej lini. Wrócę do tematu może za jakieś dwa tygodnie.

Drzemek pilnuje bardzo. Koło 12 jakaś zupa (czyt. Bunt jedzeniowy w toku) , potem drzemka , zasypia rożnie, raz o 12:15 a raz grubo po 13. Śpi do dwóch godzin. Wieczorem o 20 kolacja i przed 21 idziemy się kapać. Zasypia max do 22.

U nas sprawdza się to , że im więcej śpi w dzień tym ma lepsza nockę. Im bardziej zmęczony tym gorzej z zaśnięciem chociaż widać , że pada na pyszczek.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry