reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

misiarska
ja mam prenatalne 20tego a gina 24tego i jeszcze krew i mocz "po drodze"
Od poniedziałku zaczynam brać zastrzyki w brzuch, codziennie... do porodu :-(
No już zaczynam się bać :no: ale damy radę, byle dzidzia zdrowa była
 
reklama
Witam :-)
Ja dzisiaj trochę gorzej się czuję. Coś mnie zamula, kręci się w głowie i brzuch nieco pobolewa a do tego humor dołujący jakiś :baffled: Jednak stwierdziłam, że trzeba normalnie funkcjonować i nawet okna udało mi się przetrzeć (bo takim dokładnym myciem to bym tego nie nazwała;-)).

Ja jutro mam wizytę i może stąd u mnie gorsze samopoczucie, bo oczywiście zaczynam się stresować.
No i pewnie następna będzie dopiero za 4 tygodnie.
 
Hej!
Nie było mnie troszkę, bo kiepsko się czułam a i humor kiepski.
Moje mdłości nadal takie same, ale może to i lepiej... Przynajmniej wiem, że nic złego się z Bąblem nie dzieje..
Moje życie to raczej wegetacja z małymi przebłyskami normalności :)
Piję miętę, zajadam migdały i suche wafle - jako jedyne wchodzą bez problemu.

Jutro badania.. A za tydzień druga wizyta u lekarza.


Ja obecnie mieszkam pod Łodzią, ale w Lublinie studiowałam 5 lat :)
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczynki tak się wachałam czy tu się wpisać czy nie tak Was chwilę podczytuje ale zdobyłam się na odwagę w końcu jak zobaczyłam serduszko bijące, jak widzicie mam już 2 aniołki i to moje 3 podejście, które mam nadzieję się uda, także dołaczam do Was z terminem na 15 kwietnia i Witam wszystkie kwietnióweczki :))
 
Hej Dziewczyny.... właśnie przed chwilą serce mi stanęło... byłam w ubikacji i plamię.. tak na różowo - czerwono... wcześniej raczej brudziłam była to typowa brązowa zaschła krew ale teraz to co innego :(:( strasznie się martwię... ogólnie czję się w porządku oprócz tego, że jestem dzisiaj troche śpiąca.. ale też zaczęły się dni w których " powinnam" dostać miesiączkę... więc sama nie wiem co myśleć. do lekarza mam w poniedziałek.. poczekam troche.. najwyzej do szpitala pójdę :(:(:(:(:(
 
miliondini spokojnie tez tak miałam tydzień temu po prostu się połóż i zobacz czy przestało a jak dalej plamisz to wio do szpitala a bierzesz jakieś leki na podtrzymanie??? czasem z braku progesteronu się tak dzieje albo z wysiłku albo własnie w terminie @ także spokojnie
 
Hej Dziewczyny.... właśnie przed chwilą serce mi stanęło... byłam w ubikacji i plamię.. tak na różowo - czerwono... wcześniej raczej brudziłam była to typowa brązowa zaschła krew ale teraz to co innego :(:( strasznie się martwię... ogólnie czję się w porządku oprócz tego, że jestem dzisiaj troche śpiąca.. ale też zaczęły się dni w których " powinnam" dostać miesiączkę... więc sama nie wiem co myśleć. do lekarza mam w poniedziałek.. poczekam troche.. najwyzej do szpitala pójdę :(:(:(:(:(

kochana kładź się i wstawaj TYLKO na siusiu!!!!!!!! Ja tak miałam w pierwszej ciąży. Leżałam 3 dni i przeszło. Jeśli brzuch nie boli to mój gin zaleca leżenie do ustania krwawienia i jeszcze 2 dni dłużej. Ale jak się bardzo niepokoisz i krwawienie jest duże to gnaj do lekarza. Ja teraz w terminie @ miałam plamienia ale raczej takie beżowe i już minęły.
 
biore drugi tydzień duphaston 3x1, przed chwilą byłam w toalecie , już tylko takie beżowe upławy delikatne, zobacze co dalej, leże w łożku, włączyłam sobie MasterChefa i staram się wyluzować.... dzisiaj mój lekarz nie przyjmuję ale jutro może do niego zadzwonię na wszelki wypadek.. potruję mu tyłek :zawstydzona/y:



eska13 TruskawkowaMamba Dziękuję :blink:.. no pociesza sie ze to krwawienie to takie rzadkie było i raczej niewielkie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Eska witaj wytrwala kobieto i powodzenia ze szczerego serca!!!!

Miliondni dobrze robisz, postaraj się wyluzować, bo nerwy nic nie pomogą :* Miałam też różowe plamienia jednego wieczoru, teraz co jakiś czas takie beżowe na papierku, najważniejsze, żeby brzuch nie bolał, możesz też łyknąć nospę, będzie dobrze!

A ja czytam Was na bieżąco, ale jakoś wbić się nie mogę, bo wciąż się martwię, że jeszcze serduszka nie było, teraz 2 tygodni wegetacji do kolejnego usg, muszę się jakoś przekulać.. Ale plamienia ustały, brzuch prawie wcale nie boli prócz kłucia po bokach, cycki obrzmiałe i bolą, mdli mnie cały dzień, więc chyba jest nadzieja..
 
Do góry