reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Arania, super, że wszystko dobrze :)
W kolejnej ciąży badanie już nie będzie tak boleć ;) Pamiętam jak w pierwszej ciąży gin. mi pobierała cytologię, to myślałam, że odpadnę na tym fotelu. A po porodzie to nawet nie zauważyłam, kiedy pobrała ;)
 
reklama
teraz badanie dopochwowe, obojętnie czy ginekologiczne, czy usg, nie sprawia mi problemu, nauczyłam się rozluźniać i nie myśleć. ale wcześniej - masakra. kiedyś trafiłam do takiego gina, co zafundował mi traumę na długo, jeszcze krzyczał, że przeze mnie ma główka dziecka przejść, a ja się spinam głupim badaniem :baffled:
gin, do którego obecnie chodzę, jest bardzo delikatny i tak bajeruje, że nawet nie wiem kiedy badanie już się kończy ;-)
 
Ja nadal czekam na swoja wizyte juz z godzinnym opoznieniem i jeszcze poczekam bo troche pan jest przedemna. Ja sie nie stresuje badaniem ginekologicznym bo mam swietnego gina :)

arania mam nadzieje ze moja dzidzia to tez wstydzioch ;)
Gratuluje udanej wizyty.

Dam znac po wizycie.
 
ale że gdzie byłaś???
Kurcze nie orientuje się już...
Młodamama- ale ty masz wskazania do tego aby przyjśc do gina tak wcześnie???
Ja gdyby nie plamienia to wizytę miałam planowo w 7 tygodniu... Właśnie po to aby już coś było widac. Ale, że plamiłam to wyszło w 6 tygodniu .... nie denerwuj się. chociaż wiem, że nie jest łatwo

wiesz co mi beta za mało przyrasta a w macicy nie ma zmian dlatego gin obawia się by to nie była pozamaciczna stąd te wizyty częste...
 
arania gratki!!!! mniejuz usg dopochwowe nie rusza, można się przezwyczaic, mam fajnego lekarza i nic nie boli :-)

smerfetka a tak czekałam na wieści....... spac mi się już chce:zawstydzona/y:kciuki trzymam



a ja mysle ze lepiej isc do gina 2 tyg. za wcześnie niż 2 za pozno, zawsze jest szansa ciaze uratować, leki brac, lezec itd
 
jagna25 niestety nie jestem w stanie się rozluźnić... w czwartek u Ciebie będzie wszystko OK :) Dasz sobie ręce pod pupe, a na monitorze uśmiechnie się do Ciebie dzidzia :)

ewa86 o porodzie nawet jeszcze nie myślę... jeśli teraz taka mała rzecz mnie boli, to jak ma dziecko przeze mnie przejść...


MewaŚmieszka nie wiem dlaczego ginekologami zostają czasami tacy wstrętni z natury ludzie. Jeśli mają problem z żywymi odczuwającymi ból osobami, to może powinni zająć się mniej wymagającymi pacjentami? Eh zdenerwowałam się na samą myśl, jakbym na takiego lekarza trafiła ... Wiem, że nie jestem dzieckiem, ale niestety co mogę na to poradzić
 

MewaŚmieszka nie wiem dlaczego ginekologami zostają czasami tacy wstrętni z natury ludzie. Jeśli mają problem z żywymi odczuwającymi ból osobami, to może powinni zająć się mniej wymagającymi pacjentami? Eh zdenerwowałam się na samą myśl, jakbym na takiego lekarza trafiła ... Wiem, że nie jestem dzieckiem, ale niestety co mogę na to poradzić
masz rację! bardzo nie lubię sytuacji, kiedy ktoś mi mówi coś w stylu "proszę się uspokoić, to przecież nie boli", no do jasnej ......, jak nie boli, jak boli! ;-)
 
arania- na pocieszenie Ci powiem,że usg przez pochwę robi się tylko na początku. W zasadzie mi takie robiono tylko na 1 wizycie, a na kolejnej (w 8 tyg, 2 dniu) już przez brzuch :happy2:
 
reklama
Smerfetko, no bez jaj!! trzymam kciuki!! u lekarza też siedzi pewnie spanikowana pacjentka więc trzeba im wszystkim wybaczyć:) Czekam na wieści:)

mlodamama21 wszystko będzie dobrze :) Nie stresuj się


MewaŚmieszka a wszyscy powtarzają bądź dzielna...
 
Do góry