reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie październikowe u lekarza

hej dziewczyny!sorki,ze na tym watku,ale jestem u rodzicow i nie bardzo mam jak usiasc do kompa:-(poza tym,moich rodzicow komp jakis mulasty,do tego pokazuje bardzo malutkie literki i nawet nie moge was poczytac:-(kurcze,moze ktoras z was zna sie na takich ustawieniach.to please niech napisze mi wiadomosc na priv:-(moj Miki nie chce dzis spac,moja mama zagaduje do niego,a moj M jest juz w szpitalu,jutro zabieg:-(dzis sie biedny prawie poplakal,jak wyjezdzal,pierwsze nasze rozstanie po porodzie...nie mogl sie nacalowac Mikusia,az wyszlam do drugiego pokoju,bo lzy mi sie cisnely:-(Nie wiem,kiedy tu zajrze,wiec wybaczcie moja nieobecnosc...no chyba,ze ktos wie jak ustawic te duze litery,bo nic nie widze...pozdrawiam WAs mamuski i całujemy maluszki pa
 
reklama
kate powodzenia na usg
blond takie są właśnie zalety, ciesz się u mnie m=nie ma sklepu nawet, choć z drudiej srony łączty sie z miastem tak ze cały czas są domy, tylko trzeba zrobić kilka kilosów

My jutro idziemy na kontrole, może będe wiedziała ile mały waży, ale cosik mi się eydaje ze spadł z wagi
Zdrówka dla Naszego Bidulka
My po usg główki (trwało 5 minut). Wszystko idelanie! Marikuś taka dzielna, że szok, ale chyba dużo wrażeń jak dla niej, bo padła w samochodzie i śpi dalej. Kąpanie przesunięte, czekam aż zawoła o cyca.
Kate - dzielna z Mariczki dziewczynka :tak:, a czy mogłabyś coś więcej napisać o tym napięciu mięśniowym..
A dziś ją ważyłam - na naszej domowej dziecięcej wadze 6,6kg.
Kate - dzielna z Mariczki dziewczynka :tak:,no i waga ładna :tak:
A czy mogłabyś coś więcej napisać o tym napięciu mięśniowym..

hej dziewczyny!sorki,ze na tym watku,ale jestem u rodzicow i nie bardzo mam jak usiasc do kompa:-(poza tym,moich rodzicow komp jakis mulasty,do tego pokazuje bardzo malutkie literki i nawet nie moge was poczytac:-(kurcze,moze ktoras z was zna sie na takich ustawieniach.to please niech napisze mi wiadomosc na priv:-(moj Miki nie chce dzis spac,moja mama zagaduje do niego,a moj M jest juz w szpitalu,jutro zabieg:-(dzis sie biedny prawie poplakal,jak wyjezdzal,pierwsze nasze rozstanie po porodzie...nie mogl sie nacalowac Mikusia,az wyszlam do drugiego pokoju,bo lzy mi sie cisnely:-(Nie wiem,kiedy tu zajrze,wiec wybaczcie moja nieobecnosc...no chyba,ze ktos wie jak ustawic te duze litery,bo nic nie widze...pozdrawiam WAs mamuski i całujemy maluszki pa
Wszystko będzie dobrze.. Zdrówka dla Lubego..:tak:
 
Moli dużo zdrówka dla męża! A Tobie spokoju ducha- będzie dobrze.

Kate zuch dziewczynka z Mariki. Cieszę się, że spokojnie wszystko poszło. Waży podobnie jak Tuśka:-D

Ja się w końcu dodzwoniłam do ginki- cytologia ok. Teraz tylko się moją tarczycą muszę zająć, bo cholerka przysłali list ze szpitala, że zapraszają na wizytę... 22 sierpnia 2009:szok::szok::szok: Kurde patenten idioten....:dry:
 
moli zdrówka dla męża

My po kontroli mały czyste oskrzela i gardło, i zdrowy. Kaszelek to juz tylko od śliny. Dziąsełka rozpulchnione. Mówi ze to uczulenie nie od mleka mojego ale od proszku bo w fałdkach nie ma i bąż tu mądry, mam zmienoć proszek i zobaczyć. Kamiś może iść na spacer już, ale ja nie- dostałam leki przeciwkaszlowe, i reszta bez zmian.
Acha Kamiś waży 8300- ważony jak zawsze w pieluszcze i śpiooszkach.
 
reklama
Tak wiem Evelajna - przeczytałam ulotkę i zastosuję się do zaleceń lekarza.
Tylko dwa dni - właściwie to jutro rano posmaruję i wieczorkiem.

Jutro muszę wybrać się do apteki i spytać o jakieś kremiki na atopowe zapalenie skóry.
Chciałabym aby mały miał śliczną buzię.
Qrcze skąd się takie cholerstwa biorą :wściekła/y:
Witaj,
ja używam Emolium od dawna i jestem zadowolona bardzo. W aptekach teraz trwa promocja na te produkty. Kupiłam dwa produkty - szampon i emulsję i dostałam krem Emolium w prezencie.
 
Do góry