reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie październikowe u lekarza

Och Asiu to rzeczywiście przykra sprawa i jak to przewrotność losu, takie przykrości na weekend się dzieją :baffled: Oby ulżyło Rafałkowi, a pani w poniedziałek Ci nie powiedziała, że się czepiasz :dry:
 
reklama
Asiu koniecznie w poniedziałek idź z małym do lekarza.
Te zielone kupki wodniste i krostki nie wróżą nic dobrego - qrcze szkoda Rafałka :-(
Zdrówka dla niego.
 
moli zdrówka dla męża

My po kontroli mały czyste oskrzela i gardło, i zdrowy. Kaszelek to juz tylko od śliny. Dziąsełka rozpulchnione. Mówi ze to uczulenie nie od mleka mojego ale od proszku bo w fałdkach nie ma i bąż tu mądry, mam zmienoć proszek i zobaczyć. Kamiś może iść na spacer już, ale ja nie- dostałam leki przeciwkaszlowe, i reszta bez zmian.
Acha Kamiś waży 8300- ważony jak zawsze w pieluszcze i śpiooszkach.
Suoer, że Kamiś już zdrowy.. :tak::-).
Teraz Ty się kuruj..:tak:

Wiecie co moj 3 dzien jest na bebilonie pepti i teraz to doiero ma mesyk na twarzy:-(i na nozkach ma taka jakby gesia skorke...nie wiem czy to nie przez to cholerstwo jeszcze jest gorzej....nie chce byc upierdliwa i latac do 2 dzien do lekarza ale nie podoba mi sie to.co mu moze byc?teraz go posmarowalam znowu ta mascia na sterydach bo biedny caly sie drapie.nawet po brzuszku:-(
Patrycja kuruj sie!!!a maly juz nie taki maly:tak:
Bidulek
A ja dziś byłam u gina. pierwszy raz od porodu. M się wkurzył i mnie zapisał no i musiałam pojechać. Cieszę się bo wszystko jest ok. Podwozie w porządku ;-)
Fajnie, że wszystko ok :-).
Do mnie dziś przyszło ze szpitala zaproszenie na badania cytologiczne :zawstydzona/y:, więc chyba się jednak w najbliższym czasie wybiorę..
 
ANNA ale co o tym napięciu? Marika jest bardzo silna, ma wysokie napięcie (na początku się spinała, teraz bardzo gowę wysoko unosi nadal i bardzo wysoko sie od dawna wspina na brzuchu - jak pitbull się podnosi), ale wszystkie odruchy ma prawidłowe, rozwija się super wg rehabilitantki, nawet szybciej jak na swoj wiek i ta rehabilitacja trochę na wyrost
PPATQA no waga niezła!!!! Kawał faceta! Fajnie, ze Kamiś zdrowy, a Ty się kuruj.
BLOND kurcze, znowu coś dopadło Rafała. U nas też na buźce jakiś brzydkie po bokach plamy nadal, a na nóżkach też gdzieniegdzie jakby „gęsia skórka”, ale dziś odwołam lekarza – idziemy za tydzień
LILUNIA gratki z udanej wizyty
 
Kurde, Asiu, nagraj może komórką krótki film z tą wysypką i smaruj- niech znika. Szkoda Rafałka. Ja gdzieś napisałam, że go podziwiam, że to pije, ale pomyliłam z Nutramigenem. Być może teraz dostaniecie. Ale nie znam się na tych mlekach modyfikowanych. Spróbuj go może wykąpać w wodzie z mąką ziemniaczaną- to pomaga na takie wysypki swędzące.
 
ASIU lec do lekarza w poniedzialek Biedny rafalek :-)

LILUNIA grtaki udanej wizyty :-)

EVELAJNA moja Oli pije NUTRAMIGEN i odziwo odrazu jej bardzo zasmakowalo wwwwwwwwrrrrrrrrr Ono jest takie ochydne

My sie dzis wybieramy do lekarza ale o tym juz na ogolnym napisalam :-)
 
Blond - chyba będziecie musieli zmienić meczko-bo inaczej nie da rady :no: Mój mały miał krostki po Nutramigenie i ciągle brzydką kupke ( a podobno nie uczula:baffled:) Dopiero po Bebilonie Pepti jest oki. Widocznie na każde dziecko działa co innego...A myślałas o Nutramigenie? Lekarz powinien teraz to mleczko Ci przepisać-bo to drugi dostepny u nas preparat mlekozastępczy dla maleńkich alergików.
Dorotka- Powodzonka na wizycie z Oliwką:tak::-)
lilunia83 super,ze wszystko oki...tylko na następny raz nie lekceważ takiej wizyty.
 
MAJECZKO dokladnie jest tak jak piszesz Mojej pasuje Nutramigen i po nim jej buzia sie polepszyla :-) Teraz dostaka krostek ale zlikwidowalam kleik kukurydziany i przeszlo wiec to chyba po nim

ASIU wlasnie moze popros o Nutramigen
 
reklama
My szczepienia zaczniemy jak Ruben skończy 6 m-cy:tak:Moja pediatra dobrze mnie rozumie nie ponagla i czuję,że mnie popiera... Zresztą nie tajemnicą jest to,że lekarze często nie szczepią własnych dzieci:confused: Prawda Kaka-bo Tobie chyba o tym też coś wiadomo:tak:
 
Do góry