reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie październikowe u lekarza

Witam,
buzia śliczna jak malowanie to prawda. Co z Emolium używasz? całej serii czy wybranych produktów?

Dzięki :-D
Używam Emolium tylko kremiku do buzi.
Kąpałam w Oilatum, ale teraz już nivea, szmpon i oliwka z Hippa.
Tylko, że u nas nie ma raczej problemów ze skórą.

Dziewczyny jutro mamy wizyte i szczepienie az sie boje. Trzymajcie kciuki za NAS

Kciuki zaciśnięte. Antoś śliczny!

hmmm u mnie w rodzinie tez nikt alergii nie ma a maly ma...no chyba ze M rodzina miala ale tego to nie wiem.
ja nie bylam dzisiaj u lekarza.tylko po mleko do apteki oszlam.zdobylam tel do alergologa u nas i bedziemy malemu testy robic.bo juz kilka historii slyszalam takich jak nasza ze to g... a nie alergia byla, tylko zle dobrane mleko a objawy skazowe...mam nadzieje ze i u nas tez tak bedzie.bo to mleko to:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

A ja myślałam, że alergie to tylko biali mają.
Nie wiem czemu...
 
reklama
agamir trzymam
dorotko powodzenia na wizycie
My po lekarzy, małemu siedzi na oskrzelach, mam robić małemu inhalacje- ten twierdzi ze to alergia, i nie docierało do niego ze mały był chory cały tydzień i to ze my jesteśmy chorzy, stwierdził ze to przez skłonność do alergii, ciekawe po kim???, i jakby to był wirus byłby tylko katar, a to ze ja kaszle jak nie wiem co to co innego. I bądź tu mądry każdy lekarz mówi co innego. Mamy przesunąć szczepienie o 2 tygodnie, rodzinny mówił ze mamy nie przesuwać. Ale na spacer moge chodzić jak będzie znośna pogoda.

Pati wydaje mi się, że to nie jest alergia. Ja jestem astamtyk-alergik i takich historii o dzieciach, co to mają alergię, bo kaszlą, to znam bez liku. WIększość z tych dzieciaczków chorowała tak jak Kamilek na przeziębienie czy grypę i potem coś tam zostawało w oskrzelach, a najłatwiej było uznać "och alergia" i wsadzić np/ wziewne leki sterydowe:crazy: Po tym wiadomo wszystko przechodzi. Posłuchaj się rodzinnego i jeśli sama też tak uważasz, to idź na szczepienie. Tuśka była po zapaleniu ucha i coś tam prychała, ale poszliśmy zgodnie z poleceniem lekarza i było ok.
Asiu, Dorotko z tego co wiem to takim maluszkom testów jako takich się nie robi, tylko stwierdza podatność na alergie robiąc badanie krwi. Z krwi też można poznać kilka rodzajów alergii, ale nie jestem pewna jakich. Ale choróbka mam nadzieję, że to to mleko francowate nie podchodzi Rafłkowi.:no:
 
testy sie robi ale wlasnie na krwi.kolezanka robila i wyszlo ze zadnej skazy nie miala corcia(7 miesiecy) tylko zle mleko dobrane i leciala pozniej juz na normalnym i bylo ok.
Malena a dlaczego tylko biali maja miec alergie?:)))hihi w sumie to ja mialam jakies shizy ze Rafalek bedzie po angielsku mowil i jak ja sie dogadam:)))nie ma to jak madra matka...;)
 
testy sie robi ale wlasnie na krwi.kolezanka robila i wyszlo ze zadnej skazy nie miala corcia(7 miesiecy) tylko zle mleko dobrane i leciala pozniej juz na normalnym i bylo ok.
Malena a dlaczego tylko biali maja miec alergie?:)))hihi w sumie to ja mialam jakies shizy ze Rafalek bedzie po angielsku mowil i jak ja sie dogadam:)))nie ma to jak madra matka...;)
Taki test to nie głupia sprawa...na kasę chorych?? I co jeszcze mozna wykryć?
 
testy sie robi ale wlasnie na krwi.kolezanka robila i wyszlo ze zadnej skazy nie miala corcia(7 miesiecy) tylko zle mleko dobrane i leciala pozniej juz na normalnym i bylo ok.
Malena a dlaczego tylko biali maja miec alergie?:)))hihi w sumie to ja mialam jakies shizy ze Rafalek bedzie po angielsku mowil i jak ja sie dogadam:)))nie ma to jak madra matka...;)

No właśnie mniej więcej na tej zasadzie... :-D
 
My jutro mamy laryngologa po 14 na ta krtan

Lekarka ostatnio pytalam czy oli robi tak jak spi A ja mowie ze NIE ale wczoraj niestety zauwazylam ze czasem zrobi tak przez sen I jak nie robila tak na rekach tak teraz zaczela Nie wiem czy sie jej pogarsza czy jak ?:baffled:
 
reklama
test o którym piszecie to IgE z krwi, niestety nie wszystkie alergie są IgE-zależne


My po kolejnym lekarzu, mały dostał wit C, syrop z babki lancetowatej- powiedział ze maly po prostu wychodzi z przeziębienia, i dlatego jeszcze pokaszluje i to ze raz jest chory nie jest podstawą do stwierdzenia przewlekłej obturacji płuc. A na zmiany na skórze syropek- to jest alergiczne raczej, ale prawdopodobnie wyrośnie z tego. Mówiłam jakie leki zapisał tamten, a on mówi ze od kilku miesięcy zaczął ostro leczyć. No i Kamiś zamiast sterydów ma babke
 
Do góry