reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie październikowe u lekarza

kurcze dziewczyny nie wiem jak to zrobić żeby zacytować wzsze wypowiedzi. Wiem jak zrobić jedną , ale nie mam pojęcia jak zrobić żeby był cytat moja odpowiedź potem znów cytat i znów moja odpowiedź itd.Pomóżcie
 
reklama
Biedny Antoś. Może przez choróbsko chudnie.
Ale to co piszesz ile je to tak średnio chyba dużo...

My jutro mamy 3 szczepienie.
 
kurcze dziewczyny nie wiem jak to zrobić żeby zacytować wzsze wypowiedzi. Wiem jak zrobić jedną , ale nie mam pojęcia jak zrobić żeby był cytat moja odpowiedź potem znów cytat i znów moja odpowiedź itd.Pomóżcie

Ja też nie wiem jak na jednej odp zacytować kilka:zawstydzona/y::sorry2:
Ja też nie wiedziałam na początku, jak się dotego zabrać..;-)
Kochaniutkie.. Należy kliknąć w "+" pod postami, które chcemy zacytować.. Te plusiki odznaczą się wtedy na ciemniejszy kolor..:tak:Gdy już obczytamy cały wątek ;-) i dojdziemy do końca, wciskamy " Odpisz", tak jak przy tworzeniu zwykłego posta..No i gotowe :-) ;-)
 
CZesc dziewczyny my po lekarzu. Antonio po usg jamy brzusznej i bioderek wszystko w porzadku. Natomiast znowu nam schudł jest przezieębiony i jesli temperatura bedzie sie utrzymywac do jutra to mamy jechac do szpitala bo mze byc zapalenie oskrzeli bo kaszel ma paskudny i no zmartwienie z tym chudnieciem . Mały płaczliwy strasznie ma sapke do tego brrrrrrrrrrrr.

Niedobrze to wygląda... Dużo zdróweczka! Z jednej strony nie życzę szpitala, a z drugiej, to może lepiej zrobić badania Antosiowi. Powodzenia!

lol to juz sama nie wiem jaka to może być przyczyna a może nie przyswaja mleka:confused::confused::confused:
Ja bym chciała aby ktoś wynalazł urzadzenie do skanowania źrenicy lub linii papilarnych po których byłoby wiadomo na co sie choruje i jak to wyleczyc. Taki czytnik jak kasa fiskalna a potem paragonik:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2: i wsio wiadomo:rofl2:

Ooo, czyżbyś Gattacę oglądała ostatnio? :-D Myślę, że już mają takie cudo tylko nam szaraczkom przyjdzie poczekać.
 
agamir zdrówka dla Antosia,kurka się narobiło z tymi chorobami;-( a może ma jakieś bakteryjne coś,nam pediatra mówiła że bakterie powodują brak apetytu i wtedy się podaje antybiotyk,dlatego nam zleciła badania czy to wirus czy bakteria,no i obeszło się bez antybiotyku,tylko inhalacje robimy i witaminki jemy
 
reklama
hehe nie oglądałam. Za każdym razem jak dzieciaki mi zachorują marze o takim wynalazku:-D:-D:-D:-D

czarnaja też marzę o takim wynalazku,może trzeba na forum założyć nowy wątek--?WYNALAZKI BB?:rofl2:ja ostatnio wkręcałam sobie,że mam guza na płucach,bo mi jakoś ciężko było,na to mój M,że mam się popukać w czachę albo sobie zoperować płąt czołowy,bo mam głupie myśli;-)
 
Do góry