reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

Syllkaa program trwa do czerwca 2016 i do tego czasu mozesz darmowo je wykorzystac. Pozniej platne jest mrozenie i criotransfer ale to nie sa jakies duze koszty. Ostatnio dziewczyny pisaly, ze mrozenie okolo 100 za rok a crio okolo 1000. Oczywiscie zalezy w ktorej klinice ale rozbieznosci nie powinny byc duze. Tak wiec moim zdaniem nie ma sie co spieszyc. Ja co prawda nie mam juz zarodkow a do kolejnej stymulacji nie chce podchodzic, moze sie zdarzy cud ;)
 
reklama
Kasik wlasnie tak czytam na stronie Gamety ze mrożenie zarodków 1-3szt 800zł za pierwszy rok-kolejny 600zł,a embriotransfer(nie wiem czy to jest,to samo co crio) 1400zł.Myślę, że do tego dojdzie koszt leków,wyniki hormonów i wizyty. W programie rządowym wyszlo nas za pierwszym razem ok 4000zł + predzej leczenie i inseminacje to razem lacznie ok 10000zł. WIem że zabierzemy jeden zarodek na pewno nie wiem czy nas będzie stac na więcej... To jeszcze troszkę odlegly temat, ale podswiadomie ciągl wraca do mnie co jakis czas...
 
Witajcie :-)

Nie wiem czy ktoś mnie jeszcze pamięta, mój synek ma już 16,5 miesiąca. I teraz, choć sama w to nie mogę uwierzyć jestem w ciąży naturalnej :-D. W środę widziałam serduszko mojej drugiej dzidzi, słyszałam jak bije. Oczywiście żeby tak nie było kolorowo, to mam też krwiaka przy pęcherzyku, więc teraz staram się oszczędzać ile można. Z synkiem też miałam krwiaka, który pękł w 6 tygodniu ciąży.

Może moja wiadomość podniesie Was na duchy, że cud naturalny po in vitro jest po prostu możliwy :-)
 
reklama
Cześć Dziewczyny!

mam prosbe o pomoc. Młody dostał uczulenia juz 3 tyg temu na jajko, ktore zjadlam. Jest tylko kp. Zrobiły sie z tego plamy. We czwartek byłam na wizycie u dobrego pediatry, dostałam fenistil kropelki na 10 dni, specjalną maść robiona, kąpie go 2 razy dziennie w krochmalu, bo przy tych upałach jeszcze potowki straszne. Do tej pory wszystko przechodziło po bepantenie. Jak wczoraj zrobił mega kupę i pupa była zaczerwieniona, to bepanten i dzis bielutka. Podpowiedzcie co jeszcze moge zrobic na te plamy? Jestem juz na diecie bezjajecznej i beznabialowej. A niestety jest coraz gorzej.
 
Do góry