reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

Agawaa a moze malutki ma skaze bialkowa. Zz opisu wygglada mi to jak azs. U nas wllasnie ze skazy sie zrobilo azs. Tez byly plamy na calym ciele,z czasem zaczely swedziec. Ale dostalysmmy leki od dermatolog po ktorych wszystko pieknie zeszlo. Kup masc meddiderm tez jestt swietna a kosztuje grosze. Tez kp ale juz zzaczelam rozszerzac diete. Tezz musze uwazac na to co jjem.

Sylwia gratuuluje naturalsika.

Sylka jak milo ze sie odezwalas,tez myslalam jakis czas co tam u Was.
 
reklama
Ja nie karmilam praktycznie wogole piersią, co prawda odciagalam mleko malemu przez 2,5m-ca,ale tez meczylo mnie to odciaganie i w dodatku jak byl Kubus w szpitalu to co bym nie zjadla to zawsze polozne mowily ze przez to maly ma problemu z kupka, ciezko jest z tym kp....
Jak Kubuś dostal drobne potowki to kapalam go w namanganianie potasu i pomoglo,a odparzeń nie mial ale za to mial drobne zaczerwienienia przez jakies drozczaki i pudrowalam mu maka ziemniaczana i teraz przy tych upalach tez uzywam maki-chyba ze jestem poza domem to wtedy zasypka ;)
Moj maly ma za to szorstkawa skore na kolanach,pediatra tylko poradzila, ze zamiast NIvea uzywać emolienty,ale nie pomagaja...
 
Agaawa od pediatry dostalam recepte na calcium i ketotifen- jest przeciwświądowy, zas te leki co pomogły rewelacyjnie od dermatolog to niestety maść ze sterydami Advantan ale mialam posmarowac tylko przez 2 dni 1 x dziennie a od kolejnych dni protopic, protopikiem posmarowalam tez moze z 2 dni i slicznie zeszlo i podtrzymuję te efekty kremem z apteki Mediderm ktory polecila mi znajoma co ma azs, bo od dermatolog dostalam tez receptę na robioną maść na cale ciało Hascobaza czy jakos tak, ale nie byla za fajna. Agawaa na początek sproboj ten mediderm kosztuje 8,50 za 100 ml, a 17 zl za 500ml. A bylas u dermatologa? Co Ci powiedział że co to za zmiany skórne? tez azs??
 
Syllka miło Cię widzieć :-) podczytuje ale brak czasu by odpisać. Chciałam tylko podpowiedzieć że szorstkie kolana mogą oznaczać problemy z tarczyca

Agaawa współczuję problemów skórnych....
 
Czesc Smerfeta! Dawno sie nie widziałyśmy. Mam nadzieje, ze u Was ok. :tak:

Montana my doustnie bierzemy ten fenistil, a na noc maść robioną. Kupiłam cały zestaw Latopicu do mycia, smarowania i probiotyk. Zobaczymy. Zapisałam sobie tą maść co radzisz, ale nie moge stosować wszystkiego na raz. No i dieta ryżowo marchwiowa. Hehe.... Troche jakby lepiej jest. Zobaczymy w drugim tygodniu stosowania diety.
 
reklama
Mamusie po invitro nie wiem czy w odpowiednim miejscu pisze, ale powiedzcie proszę w którym tyg. po invitro urodzłyscie :) ja jestem teraz w 37 tyg ciąży wg usg, a wg transferu 34 tyg i juz sama nie wiem kiedy urodze :)
 
Do góry