reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

nie przejmuj sie . u nas tez zero śniegu, temperatura dodatnia, w dzien czasem nawet +10 :-D więc też było dziwnie w tym roku i w Święta i w Sylwka :)

SZCZEśLIWEGO NOWEGO ROKU
 
reklama
Witam wszystkie Mamusie z Łodzi :) Życzę Wam i Waszym Bobaskom samych szczęśliwych chwil i dużo, dużo zdrówka :)

Jestem tutaj po raz pierwszy. Mam 4,5 miesięcznego synka Patrysia.
 
Anamay, witamy w naszym gronie!
Widzę w takim razie, że też jesteś sierpniówką, jak ja :-) Powiedz nam jeszcze gdzie mieszkasz w Łodzi? :-)
 
Dziewczyny, mam prosbe do tych z was ktore rodzily w CZMP. napiszcie mi co trzeba tam zabrac dla dzieciaczka? nie wiem czy potrzebne sa kosmetyki i recznik? i kiedy ta torbe wziac? od razu na porod, czy potem maz ma przywiezc??:confused: i czy lepiej wziac kocyk, czyrozek? czy jedno i drugie?

siegnijcie pamiecia i pomozcie przyszlej mamusi, prosze:tak:
 
Przesyłam Noworoczne pozdrowienia dla wszystkich mamusiek i całusy dla dzieciaczków.

W 2007r życzę Wam zdrówka, miłości, dużo uśmiechu na co dzień, życzliwych ludzi wokół oraz realizacji wszelkich planów.

PadiQ i Zuza
 
happy-new-year-708144.jpg

lil kate do szpitala musisz mieć pampersy, oliwkę, chusteczki, ja miałam wszystko ubranka, rożek i kocyk. Paczkę podkładów dostaniesz, a jak zabraknie to można kupić na dole w sklepie koszt ok 2 zł. Mnie mąż przywiózł torbę w dzień w który miałam rodzić, a zaraz po porodzie Michał był w ubrankach szpitalnych, a później położna przebrała w moje. Powodzenia :-)
abrzuzka Zuzia wygląda super jako mikołajka:-)
Anamay witaj ;-)

Chciałam powiedzieć, że mój synek witał z dziadkami nowy rok i balował do 1 w nocy i spał później do 9 :szok:
 
reklama
Witam :)
Lil Kate trzeba ze sobą wziąć na pewno pampersy, oliwkę (najlepiej Bambino - nie uczula) i mokre chusteczki. Jeśli nie weźmiesz ubranek to ubiorą Ci dzidziusia w szpitalne, radzę również wziąć swoje pieluszki tetrowe. Szpitalne są chlorowane i często Bobaski mają po nich wyspkę. Ja dla mojego Misia wzięłam rożek, kocyka nie brałam. Natomiast dla Ciebie radziłabym wziąć: sztućce, kubek + herbatę, cukier, talerzyk + ew. miseczkę na zupę. W szpitalu jest ogromny deficyt na "zastawę stołową". Podkładów nie dostałam, miałam swoje - tak jak pisała Tweety - kosztują niewiele, a na pewno się przydadzą. Oprócz podkładów kupiłam również majtki jednorazowe, świetnie trzymają podkłady, jeśli często wstajesz z łóżka. Ja nie leżałam na jednej sali z moim Bobaskiem, musiałam do niego chodzić i wtedy "majtasy" się przydały.
Życzę powodzenia i szybkiego i w miarę bezbolesnego rozwiązania :) a jak zobaczysz swoje cudo to o całym trudzie i bólu od razu zapomnisz :)

Dziękuję Mamusiom za ciepłe powitanie :)
Leika, rodziłam w CZMP. Leżałam na 3 piętrze, a Ty?
 
Do góry