reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Kropecko, tyle razy proponowałam spotkanie. :-( Nigdy nie miałas chęci... Przecież wiesz, gdzie pracuję, możesz podejść, umówić się. Jak nie macie jak dojechać, to Adam by po Was przyjechał.
My może tez się do Aquaparku wybierzemy, ale jak już minie największa fala zainteresowanych.
Padiqq, fajnie, że dzieciaki zdrowe. Napisz w wolnej chwili jak sobie radzisz? Jak Zuzka przyjeła brata?
U nas wszystko dobrze, Olo zdrów, uczy się mówić, straszny gaduła się z niego robi - chyba po mamie. Do świąt przygotowuję się umiarkowanie... Olo nie daje mi cieszyć się porządkiem zbyt długo ;-) więc wrodzoną perfekcję musiałam schować do kieszeni. Choinke ubieramy w niedzielę - tak zarządził ;-) małż. Olo w Wigilię będzie miał niespodziankę. Prezenty kupione, zakupy już prawie. Teraz tylko ostateczne sprzątanie - łazienka, odkurzanie i drobne porządki. W niedziele coś upichcę, ale i tak większość przygotowuje mama. W Wigilię mam wolne, pracuję w Sylwestra.
A u Was jak przygotowania do świąt?
 
reklama
U mnie porządki w toku.Prezenty w większości jezeli już wszystkie kupione.Dziś do 6 byłam w pracy,potem dopiero za tydzień. Robie też w sylwestra do 16.Narazie nigdzie nie idziemy. Chciałabym stół przygotować jakoś bajkowo,ładnie.Świece,stroiki.Nie macie jakiś pomysłów na przystrojenie stołów?
 
A ja się czuję tak pusto strasznie. Właściwie to w ogóle w mojej okolicy nie mam znajomych z dziećmi z którymi mogłabym się spotykać i choćby pogadać :( Taka samotna się czuję :(

Ja też bardzo chętnie się z Tobą spotkam, najchętniej w jakimś figloraju, żeby dzieciaczki mogły się obok wyszaleć, a my mogłybyśmy pogadać :-)
Daj znać, jakbyś miała ochotę :-)
 
W dniu Bożego Narodzenia przyjmijcie najserdeczniejsze życzenia, żyjcie wesoło i lat dużo, smutki czoła niech nie chmurzą, wszelkie troski niechaj giną, chwile życia w szczęściu płyną.
Niech się spełnią życzenia te łatwe i trudne o spełnienia, te duże i te małe, te mówione głośno lub cale. Niech się spełnią wszystkie krok po kroku tego wam życzę na Święta i w Nowym Roku.:happy2::happy2::happy2:
 
Białego puchu,karpia w brzuchu,w barszczu pierogów, gościnnych progów, , fury prezentów, radosnych momentów, aury magicznej i gwiazdki ślicznej​
 
czesc dziewczyny, mam prośbę.
czy któraś z was ma dobrego lekarza pediatrę?
chodzi mi o lekarza prywatnego, ktory przyjechałby do domu aby zobaczyc maluszka.

pleasee
 
moje drogie w sumie to i ja mam wielka prosbe!
poszukuje niani dla mojego Jasia! Jest to dosyć pilna sprawa, więc jak byście słyszały o kimś zainteresowanym bardzo Was proszę dajcie znać.
Praca od poniedziałku do piątku. 7-15:00.
 
Leika, ja jak najbardziej chętna na spotkanie ale raczej po porodzie. Teraz do sali zabaw nie za bardzo się nadaję, za Wiktorem trzeba biegać i pilnować żeby sobie krzywdy nie zrobił a ja właściwie to powinnam jak najmniej się poruszać.
 
reklama
Do góry