reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Anetas!

To super ,że już się prawie urządziliście. Zresztą z własnego doświadczenia wiem ,że jak się mieszka w domku to cały czas jest coś do zrobienia , wymiany , naprawy ....
Trzymam kciuki za Borysa ,żeby mu się spodobało w nowym pzedszkolu. Odzywaj się częściej i jakieś nowe fotki podeślij.

Irlandio!

Ale Olo wyrósł, duży kawaler już z niego, ma uroczy uśmiech.
Jak potrzeba to ci nasi mężowie świetnie się sprawdzają w roli tatusiów. :-)
 
reklama
Ja też Wam się pochwalę aktualnym wizerunkiem mojej córci

poniedziałkowy spacerek
dsc01798rp1.jpg


wczorajsza wycieczka do lasu
dsc01866tt9.jpg


wczorajsze poranne porządki
dsc01837yt9.jpg



Zuzanna w kąpieli
dsc01718lj6.jpg


mała elegantka

dsc01657fu4.jpg

 
Czesc Dziewczynki!! Długo mnie nie było, ale szukałam mieszkanka, żeby znów sie przenieśc do Łodzi, bo mieszkanie z tesciami zbytnio mi nie pasuje. ale sie udało i za 2 tygodnie wracam na stare smiecie czyli bałuty. Mała mi strasznie dokazuje w brzuchu i mam tylko nadzieje ze jak sie urodzi to bedzie spokojniejsza, bo inaczej to nocki beda ciężkie. Za tydzień mamy ostatnie USG i zobaczymy ile urosła? Pozdrowionka :)

waszslub.php


nzbip1
 
Fajne te Wasze bąbelki.
Kasiu gratuluję mieszkanka.
My tez mamy w planach zakup, ale przy takim skoku cen, musimu poczekać, dopóki ja nie pójde do pracy.Bo tak to nie damy rady.Spłacac kredyt i jeszcze opłacać świadczenia.
Mam nadzieję ze juz niedługo bedziemy milei własne M, bo na dłuższą metę mieszkanie z teściami, jest uciążliwe.Chyba plusem jest to ze opłaty idę na pół(choć ja sama uważam ze jest to dosc niesprawiedliwe, bo NAs jest czworo a ich dwoje)no i wiadomo, zawsze mozna gdzieś wyskoczyć i zostawić dzieciaki z dziadkami.
Ale tak czy tak, nie moge sie doczekać kiedy bede miała swoje mieszkanko.
 
Pedigg córcia urocza i jaka radosna:-) .

A z tym mieszkaniem to zgadzam się z wami nie ma to jak na wlasnych "śmieciach"
 
reklama
Do góry