reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Mamusiaagusia!

Dużo zdrówka dla ciebie i Oskarka!
Wyobrażam sobie jaki musiałaś mieć ubaw obserwując "pierwszą randkę" swojego synka.:-)
 
reklama
Mamusiaagusia - zdrowiej szybko :-) ale po tak udanym koncercie to przeziębienie szybko ustąpi
a co do pierwszej randki synka to super jakmożna było to obejrzeć... ciekawe jak ja zniosę piersze spotaknie z laseczką... oj będe zazdrosna:-)
 
Oj było zabawnie.
Wczoraj na kolejny koncert ( zespoły z "łódzkiej sceny niezależnych") wyciągnął mnie mąż. Ja z tej okazji odzyskałam głos.
Mozna mnie chociaz zrozumiec.
 
Cześć Mamusie.
Dawno tu nie zaglądałam.
Chciałam się Was zapytać czy wiecie coś o basenie czmp. Podobno Kocia się tam wybierała.
Byłbym wdzięczna za info.

Moja niunia zachorzała przez te zmienne pogody i tym razem bez antybiotyku się nie obejdzie :(. Dobrze, że słaby ten antybiotyk.

Życze zdrówka wszystkim dzieciaczką
 
ruda asia!

Niestety w temcie basenu CZMP się nie wypowiem , bo nie byłam. Też chętnie poznałabym opinie na jego temat.

Zaglądaj do nas częściej. Ostatnio straszne tu puchy panują.

Dużo zdrówka dla twojej córci i dla wszystkich chorych maluchów.
 
Rzeczywiście wybieraliśmy się na basen w ICZMP ale jakoś na razie nie dojechaliśmy-bo najpierw czekaliśmy na szczepienie Niuni i nie chcieliśmy ryzykować przeziębienia,potem był katarek ,teraz lekkie zapalenie gardziołka-też dostaje antyboityk...Widzieliśmy tylko ten basen,powiedzmy w przelocie,jest ok ale nic więcej na razie na ten temat nie jestem w stanie powiedzieć...
 
Cześć Mamusie i dzidziusie!
Ale dziś fajna pogoda. Mimo przeziębienia postanowiłyśmy pospacerować. Już dawno Pati nie była taka grzeczna na dworzu :)
Mogłaby taka pogoda zostać:)
 
Ojjjjjjjjj.............Cudnie dziś było..........:tak: My byłyśmy na trzy godzinnym spacerku-na słonku się wygrzewałyśmy.........Suuuuuuuper!!!Masz rację Asiu,mogłoby być tak jeszcze chociaż kilka dni:happy2:
 
Witajcie po długiej nieobecności..
U nas po staremu..Praca, dom, zakupy i tak od nowa..
Pogoda piękna jak na grudzień, słońce sympatyczne i zachęcające do spacerów.

Kurcze Anetas , nie wiedziałam ,że w Nowym Jorku jest już grudzień.;-)
Oj chyba się na nowo w swoim mężu zakochałaś ....:-)

Życzę udanej przeprowadzki.
 
reklama
Pogoda piękna jak na grudzień, słońce sympatyczne i zachęcające do spacerów.
Anetas u nas jeszcze listopad, a u ciebie ? ;-) Ale cieszę się, że układa Wam się w "wielkim świecie" :-)
U nas dziś kiepska pogoda, cały dzień mgła i niet słoneczka:-(
A to Michaś przed spacerkiem w piątek:-)

U nas ok, tylko może mnie bardziej pogoda przygnębia niż moje dziecko, ono prawie cały czas ma dobry humor i figle mu w głowie.
 
Do góry