reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

reklama
Hej!
Ale Baśka dała mi dzisiaj popalić-najpierw obudziła się w nocy o 3 i dłuuugo nie spała, a później z rana darła się jak szalona:-:)no::angry: Nie mogłam nawet włączyć odkurzacza, bo krzyczała i płakała:szok::baffled: Po 10 ją położyłam i zasnęła...
Wczoraj miałam kupę załatwiania-badania wstępne do nowej pracy, pieczątki na obiegówce:dry: A z Basią został teść i całkiem nieźle sobie poradził:tak:
Wieczorem byłam jeszcze raz u lekarza medycyny pracy i na szczęście wszystko załatwiłam:tak: Dzisiaj jeszcze czekają mnie następne pieczątki na obiegówce:dry:, a jutro odebranie świadectwa pracy i zawiezienie wszystkich papierów do nowej pracy. Acha, zapomniałabym, jutro idziemy na szczepienie-muszę jeszcze zadzwonić do przychodni dowiedzieć się na którą godzinę:sorry2:
Znowu dziś piękna pogoda-tez trochę pospacerujemy-wczoraj były trzy spacerki, a raczej gonitwa za Basią na placu zabaw:-D:laugh2:

Bara-ja niestety nie mogę 1, bo urządzamy urodziny Basi:sorry2:
Anielap-długie te Wasze spacerki:tak: U nas to nie przejdzie-Basia goni jak szalona, a ja za nią-jeszcze ona zawsze idzie w przeciwnym kierunku-tam gdzie dzieci i pieski:-D Po 2 godzinnym spacerku, placu zabaw, dzieciach i psach jestem wykończona;-) A Olcię też trochę rozumiem, chociaż ja jak nie mam czasu to poprostu tu tylko zaglądam, a piszę jak mogę... Zobaczymy jak będzie, gdy wróce do pracy:-p
Gosiek-bardzo serdecznie zapraszamy do pisania z nami!:-)
Miauczus-dziękujemy za życzenia:happy:
Kadia-od nas też spóźnione życzenia dla Klaudii:-):happy:

 
Witajcie :-)
M pojechal wczoraj o 21....najpierw wykapal, nakarmil i polozyl malego.....
Dotarl do W-wy po 1........
Wroci jutro wieczorem na szczescie....ale w maju ponoc bedzie musial czesciej wyjezdzac.....pewnie w przyszlym tygodniu tez. Ja nie wiem jak to wszystko zgrac - musze wyjezdzic godziny i sie jeszcze sporo podszkolic przed egzaminem na prawko, ktory jest pod koniec maja :sorry2: Mam nadzieje ze jednak jakos to bedzie.
Zeby bylo jeszcze gorzej niz jest....Kuba budzil sie w nocy wiele razy, goraczki juz co prawda od paru dni nie ma, za to kaszelek........A ja..........obudzilam sie z wielkim bolem gardla i głowy, w kosciach mnie łamie....po prostu super.
Nie mam siły.....a słonko świeci :-( Mam nadzieje ze ogrodek mlodemu wystarczy dzis :zawstydzona/y:


Kochane - ja sie chetnie spotkam, ale dlugi weekend majowy odpada. Te dni chcemy spedzic w trojke :sorry2:
KASIU - jeszcze tylko troszke biegania i bedzie spokoj.....Wlasnie - szczepienie....ale nam chyba mowili ze w 13 miesiacu :dry:
ANIELAP - moze i Tobie wychodzi na zero....ale dla mnie negatywne odczucia po wekendzie byly niestey silniejsze :sorry2:;-) Podziwiam Cie ze tyle czasu spedzasz na spacerkach.....ja mlodego puszczam do ogrodka, jakbym miala w kolko chodzic po tych samych drogach to bym zeswirowalao...placu zabaw brak :-(
A OLCIE - po czesci tez rozumiem....ale gdyby osobiscie wytlumaczyla co i jak to by bylo milo, a napewno wiele czasu by to nie zajelo.
GOSIEK - prosze sie "wgryzc" i zaczac znowu pisac :-p

buuuuuuu...fatalnie sie czuje...mody spi....ide po jakis panadol...:-(
 
aneta23 słyszałam o Redeco i własnie tam planowałam isc- tylko ze nie ma zajec wakacyjnych, a we wrzesniu maly bedzie mial 6,5 miesiaca- oczywiscie i tak pojdziemy tylko szkoda bo myslalam ze wczesniej to wyjdzie.
oooo widze szykuje sie egzamin z prawka:) ja tez sie szykuje- kurs juz zaliczylam:) na pewno dasz rade:)
i wracaj do zdrowia bo super pogoda- kuruj sie!!!!

dziewczyny ja tez bym chetnie sie spotkala tylko ze moj maly taka maruda ostatnio sie zrobil- ciagle cycus i cycus:/

kasia2506 a gdzie masz przychodnie?? bo u nas tez sa jutro szczepienia..

Dziewczyny czy ktoras z Was ma dosiwdczenie z chustami, bo wlasnie zamowilam i jestem ciekawa waszych opinii, doswiadczen, moze wiecie cos o warsztatach we Wrocławiu?
 
MIAUCZUS - to fakt - w Redeco maja te przerwy na wakacje, ferie itp - ale jest fajnie :tak::tak:
A egzamin szykuje sie - mam nadzieje ze tym razem faktycznie dam rade - to bedzie juz moj 4 :zawstydzona/y:, tyle ze poprzednie 3 w innym miescie......Kurs robilam w 2005 roku, teraz sobie tylko troche dodatkowych lekcji wykupilam :tak:
A z chusta typowa nie mam doswiadczen - ja mialam carrycot infant, a takie chusto-nosidlo ;-).....ale wiem ze tradycyjne chusty wiele mam sobie chwali :-)
Widze ze weselicho sie szykuje - suuuuuper :-) :-) :-)
 
aneta23 tak mysle ze Redeco, duzo dobrego słyszalam o tym basenie...
trzymam kciuki za zdanie egz. wiem jak to jest, moja kolezanka tez podchodzila 4 razy i nic- zacinala sie na najprostszych rzeczach, a na jazdach smigala bez problemu. Ja nie wiem jak bedzie ze mna....zobaczymy;)
a weselicho-- raczej weseliczko:p skromniutki ale fajne bo w karczmie lwowskiej:) menu superowe ale niestety karmie i nie jem takich ostrych potraw:(
co do chusty tak sie napalilam:):)
 
WITAM WAS KOCHANE!!!!

DZIEKUJEMY WSZYSTKIM ZA ŻYCZENIA URODZINOWE!!!
WŁAŚNIE JUTRO DRUGA IMPREZA , BO W PIATEK BYŁA DLA KOLEŻANEK I KOLEGÓW , AJUTRO DLA CIOTEK , WUJKÓW I DZIADKÓW CZYLI RODZUNKI!!
WŁASNIE PRZYGOTOWAŁAM WSZYSTKO NA GRILLA I MAM NADZIEJĘ ŻE BĘDZIE W MIARE POGODA:tak:

A JESZCE JUTRO ODBIERAMY TORT I GOTOWE!!
NO MOZE JESZCZE BEDE MUSIALA ZROBIC POMIDORKI Z CZOSNKIEM I CACYKI ITP!!!
KRYSTIANEK MA SIE JUŻ DOBRZE W PONIEDZIAŁEK PRZESTAŁ BRAC ANTYB IOTYK , A TU Z NOSA CIEKŁO:-(, ALE DOSTAL CLERATYNE I MIJA , CZYLI ALERGIA , A JAK KOCILISMY TRAWE TO ŁZY LECIAŁY MU JAK GROCHY!!!
POZDRAWIAM WSZYSTKIE MAMY I DZIECI:-)
 
witam wieczorowa pora, my cały dzień spedzielismy na dworzu, niebo było zachmurzona ale ciepło było i Maksio wyszalał sie w naszych ogródkach, podrywał dziewczynki.

informujemy ze w konkursie pampersa wygralismy zabawke Fisher Price, dziekujemy za głosy.
cały weekend mamy zapełniony wizytami a w sobote idziemy do przyjeciól na grila.
 
reklama
Do góry