reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Witam!!
Wpadłam zobaczyć co u Was:tak:
Basia śpi, M wygoniony po pieluchy, bo zabrakło (nie ma mnie dwa dni w domu i nikt już nad tym nie panuje:-D), a ja zaraz do sprzątania, gotowania i prania:dry: Dzisiaj w pracy już trochę lepiej, chociaż przekonuję się że jednak te wszystkie cyferki to nie dla mnie:-:)no: Moim największym marzeniem jest praca w szkole, tylko strasznie trudno ją dostać...

Beti, Miauczusia-no to witam w gronie historycznym:-) Ja skończyłam historię w 2005 roku (specjalizację nauczycielską), ale zaocznie:blink: A łacinę też przeżyłam-jeszcze z p.Wilczyńskim:szok:
Gosiek-ja na razie nie oddaję Basi do żłobka-poczekam na przedszkole:happy:


 
reklama
hej Kasia ale fajnie ja z wieczorowych jestem i powinnam skończyc tez w 2005, ale tak sie zycie potoczyło, ze we wrześniu zaczynam ostatni rok:-) Wilczyńskiego a jakże pamietam od niego moje klęski na tym polu z łaciny, my mówilismy na niego Lupus:-).

Bylismy z Maksikiem ponad 3 h w ogródkach, super było:)
 
Hej!!!
Więc ja zacznę od tych pediatrów. Powiem krótko. My mamy pediatre pod nosem bo dwie bramy obok. Normalnie w przychodni. I... Przychodzi do nas do domu gdy coś sie dzieje. Zawsze odbiera telefony. Mam do niego zufanie, choć troszkę mi podpadł, bo nie skierował nas na badanie bioderek. Oczywiście okazało się niepotrzebne, bo wsio w porząsiu. Jego diagnozy zawsze były trafne.
A żeby nie było, byliśmy też na prywatnej wizycie u innej pani pediatry. I to wcale nie znaczy, że jak się płaci to jest lepiej!​

Zmierzam do tego, że najpierw należy sprawdzić co oferują najbliżej, a dopiero potem doszukiwać sie gdzieś dalej...;-)​

Ja jutro chyba do kina bym poszła. Niby fajna pogoda, ale jakoś mam ochotę obejrzeć coś durnego... Czy jest ktoś chętny...​

Miauczus może Złoty Stok, albo Osówka, zamek w Grodzcu, zamek Chojnik, Bolków... Oj, dużo tego.... Ale poszukam takjiej fajnej stronki to Ci podeślę. Tylko, że te wszystkie miejsca zwiedzaliśmy jeszcze bez Zuzki, albo z nią w brzuchu. A od kiedy jest na świecie to się w zasadzie z domu nie ruszamy. I to trzeba koniecznie zmienic.​

Kasiu z dnia na dzień będzie lepiej. Zobaczysz. A jak Basia reaguje na rozłąkę? Z kim ją zostawiasz?​

Mia moja koleżanka należy do przychodni na Krynickiej. To jest na Gaju. Przyjmuje tam trzech pediatrów. Z Nadią nic złego się nie działo nigdy więc chodzą tam tylko na szczepienia.​

Kadia ul Vivaldiego to dzielnica Jagodno, osiedle Cztery Pory Roku. Jak tam jechałam pierwszy raz to się pogubiłam;-)
I chciałam napisać że Klaudia miała ładnego torcika. Czyżbyś miała takie zdolności cukiernicze?​


HEeeeeeJ!
A to w takim razie możecie mi jakiegoś polecić? W Poznaniu miałam dobrego pediatrę..I nawet blisko bo w swoim rejonie:-) Stąd te moje dopytywania.czasem sie trafia blisko i dobrze:-)

Właśnie, właśnie:tak::tak::tak:
 
beti77, kasia2506- no to ładnie :-D:-D panie historyczki/historyce... Ja bylam na dziennych jeszcze mgr, teraz zmienil sie program studiow i musze rozbic roznice programowe....ze wzgledu na ciaze i teraz malego- przerwa. Mi zostal IV sem łaciny a wszystko zapomnialam:angry:

gosiek289 moj maly ma prawie 3 miesiace:-) wiec jeszcze mam troche czasu, ale na dzien dzisiejszy mysle ze złobek nie. mysle tez o tym- www.wctd.wroc.pl ale to pewnie jeszcze sie zmieni.....

anielap dzieki, jak znajdziesz stronke bylabym wdzieczna:-):-):-) ty mieszkasz na vivaldiego?? rodzina mojego tez mieszka w Jagodnie!

Polecam Sierociniec( podobno swietny dreszczowiec- w dobrym stylu), ja tak tesknie za kinem, ale niestety nie mam za bardzo z kim zostawiac malego:-:)-( jak troszke podrosnie to do babci:-)
 
miauczus54 - niestety nie mogę otworzyć linku

a my jesteśmy teraz na etapie odstawiania cycusia - jakoś nam na razie idzie :tak:
 
witam pogoda cudna i szkoda mi czasu na kino, Miauczus my chodzimy do kina z dziećmi, ja co prawda byłam tylko raz, ale spoko było. Może sie kiedys wybierzemy.

dzis jade na cały dzień do rodziców. Maksio mi wstał o 5 rano:szok:, normalnie padam, zwykle śpi do 8:baffled:. Ale oddam go w obre ręce do babci i cioci i odespie chcoc chwilke.
 
gosiek289 moj maly ma prawie 3 miesiace:-) wiec jeszcze mam troche czasu, ale na dzien dzisiejszy mysle ze złobek nie. mysle tez o tym- www.wctd.wroc.pl ale to pewnie jeszcze sie zmieni.....

anielap dzieki, jak znajdziesz stronke bylabym wdzieczna:-):-):-) ty mieszkasz na vivaldiego?? rodzina mojego tez mieszka w Jagodnie!

Polecam Sierociniec( podobno swietny dreszczowiec- w dobrym stylu), ja tak tesknie za kinem, ale niestety nie mam za bardzo z kim zostawiac malego:-:)-( jak troszke podrosnie to do babci:-)

Miauczus nie otwiera się ta Twoja stronka niestety:no: Tutaj podaję moją stronkę z zamkami na dolnym śląsku:
NaszeMiasto.pl -- Dolno?l?skie zamki -- Dolno?l?skie zamki

A ja nie mieszkam na Vivaldiego. Pisałam o mojej koleżance czerwcówce, która tam mieszka.​

Sierociniec tez polecam:tak: Lubię takie filmy.:tak:
A do kina to my z dzieciaczkami chodzimy.​


a ja z innej beczki:
oddajecie dzieci do żłobków / przedszkoli
Ja wzięłam urlop wychowawczy do listopada 2009 i narazie jeszcze nie myślę co będzie potem:zawstydzona/y:

Gosiek to powiem Ci że długo wytrzymałaś z tym cycaniem:tak: Jestem pełna podziwu. Moja Zuzka sama się odstawiła jak miała 8miesiecy. I w zasadzie na dobre nam to wyszło, bo lepiej przsypia nocki.​
 
reklama
gosiek289 to sie nazywa wrocławskie centrum tworczosci dziecka,maja tam żłobek artystyczny „Mamo, tato baw się ze mną” dla dzieci 2 - 3,5 roku + rodzic i inne warsztaty dla dzieciaków w roznym wieku.
Nie mam z tym miejscem doswiadczenia ale moze ktos bedzie zainteresowany.
Powodzenia w odstwianiu:-):-)

Moj maluch jeszcze za maly na kino, watpie ze wytrzymalby bez placzu i cycusia :p

 
Do góry