reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Na Dyrekcyjnej sa studenci. Ale mozesz nie wyrazic zgody. Przeciez mozesz sobie nie zyczyc, aby na twoje meczarnie patrzyl tabun ludzi.
 
reklama
Dorota_1 to ja mam namiary na Malinowskiego wysle Ci na priva :tak: jak wolisz kobiete to jeszcze znam Dobroszycka z Kaminskiego ale ja chodzilam do Malinowskiego (wole facetow, do bab mam uraz choc ta jest akurat fajna jak ja pamietam ze szpitala)

Irmaa te polarkowe to nie sa spiworki (taki polarowy spiworek to mam jeden i juz za maly) ale pajacyki a kupuje je w lumpeksach w super stanie z metkami :-D w trase po lumpeksach ide dopiero za tydzien jak chcesz moge szporerac za takimi jesli kupujesz w lumpekasach..... i powiedz jaki rozmiar :tak:
ja akurat kupilam dwa nowe po 10 zl....
 
to ja cos podrzuce:

ostatnio moja ciocia wyszperała taki sklep COLA sa na górnickiego koło sienkiewicza i gdzies kolo dworca to taki szmatex plus maja kupe nowych i tanich rzeczy
we wtorki robia przecene ze wszystkie rzeczy za 1 pln lub 3 pln i nakupiła dla mojej coreczki kuupe rzeczy i tak
mamy oryginalne spodnie adidasa za 1 pln, sukienke next za 1 pln, rewela sukienke jeansowa naf naf za 3 pln, kurtke polarowa za 3 pln, spodenki sztruksowe za 1 pln etc itd itp..... piore prasuje i mamy super ciuchy!

polecam!!! :-D:-D:-D:-D
 
a Dobroszycka faktycznie sprawia miłe wrażenie - przynajmniej jak leżałam na kamieniskiego to sprawiała :)
 
witam :) niedawno pytalam o dobrego pediatre we wroclawiu. znalazlam w internecie (pozytywne opinie na forum, ale innym niz nasze) - lek Marek Wasicionek. czy ktoras z Was sie moze spotkala z tym nazwiskiem? bylysmy na pierwszej wizycie i byl bardzo mily, z tym ze podwazyl polowe zalecen mojej pani doktor z przychodni :) ale tak to juz jest z tymi lekarzami :))
 
reklama
Secasia, bardzo dziekuje, poszlysmy do innego lekarza - Marek Wasicionek, ktory tez jest kardiologiem. a o dr Koralewskiej rzeczywiscie czytalam dobre rzeczy na forum.
 
Do góry