reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

reklama
Czesc!!:-)

Dawno tutaj sie nie odzywałam.

Mona a ty bedziesz zwiedzała wczesniej porodowki?;-)Mi tak poleciła połozna zeby jechac najlepiej popoludniu i zobaczyc,ogladnac i wtedy ewentualnie wybrac.
Ja sie wacham miedzy Kamińskiego a brochowem:tak:
 
Aha kobitki drogie, napiszcie proszę czy jakoś specjalnie trzeba załatwiac poród na Kamińskiego (rodzinny) oraz ile to tam u nich wszystko kosztuje.
Ja jednak cały czas sie waham miedzy Brzegiem a Wrockiem-bo wiecie jak bedę przebywac w tedy w Brzegu to czy ja od pierwszych bóli czy skurczy (nie znam się zupełnie) zdążę do Wrocka?
Jechałabym około godziny.Wjazd mam od ulicy Obornickiej więc na Kamińskiego blisko.
Czesc Mona! JA tez właśnie czekam na dzidziusia i dzwoniłam na Kamienskiego .Dowiedziałam się ,że tam maja 5 sal jednoosobowych do porodu i to nic nie kosztuje.POród rodzinny tez jest za darmo.pozdrawiam
 
Czesc Irmaa ! CZekam na dzidziusia zostało mi jeszcze 25 dni.POzdrawiam i czekam bna instrukcje
OLA rozumiem że chodzi ci o suwaczki itp.
najprościej jest kliknąć na suwaczek króry ci się podoba i powinna ci się otworzyć strona z której był ściągnięty. Widzę że Mona ma z jakiejś fajnej polskiek strony.na tej stronie to ci napiszą co trzeba zrobić, a potem link wklejasz w podpis.

chyba trochę niejasno pisze ale już dawno tego nie robiłam. w razie czego pytaj:-)

a co bedziesz miała córeczkę czy synka? i z jakiej części miasta jesteś?:-D
 
CZESc Irmaa dzieki za wskazówki,sprobuje to zrobic.
Będę miała synka a mieszkam na Pilczycach.Także jak zrobi sie troche cieplej i moj dzidzius pojawi sie juz na swiecie to mozemy sie wybrac na spacerekz naszymi pociechami.A na jakiej ulicy mieszkasz ,bo chyba jestes z Popowic.
 
tak mieszkam na popowicach na białowieskiej:-)
trzymam kciuki mam nadzieję ze sobie poradzisz.:tak:
jakby co to wejdz jeszcze na 1 stronę forum , na dolew części "administracja" masz wątek "jak korzystać z forum" i tam też są wątki np. jak wkleić zdjęcie, czy suwaczek.nawet chyba strony są podane.:-)
pozdrawiam pa
 
ooo to ja rodzilam na kaminskiego i za rodzinyy placilismy 1 2005 150 pln - a teraz juz gratis!! bravo dla niech!!!!
 
reklama
Hejka!.

Olu termin mam na 4 maja:tak:wiec mam jeszcze troszke czasu,dzieki za informacje o Kamińskiego.
Nie wiem czy damy rade z mezem w tym tygodniu pojezdzic po tych szpitalach,jak nie to dopiero za 2 tygodnie.
jak bede wiedziała cos wiecej to napisze.:-)

Pozdrawiam:tak:
 
Do góry