reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Takhisis lekarka powidziała że raczej zabieg ale zobaczymy bo jemu w ogóle nie schodzi pomimo gimnastyki co kąpiel:-)
ale już nie chcę myśleć o tym bo wszystko się czepia mojego syna , wada serca , zakażenie krwi , trzeci migdał jak kalafior , stulejka
prawie wszystko musimy leczyć antybiotykiem ze względu na wadę serca:-(, aby nie było powikłań i przechodzimy wszystkie dodatkowe szczepienia nie wiem co mam już mysleć
więc i w tym przypadku nie wskazane jest znieczulenie ogólne
zresztą o każde znieczulenie muszę się kardiolog pytać:-(
 
reklama
też nie masz lekko :-(
a ja nie wiem co robić wczoraj miałam nadzieje, ze ból głowy u młodego to incydent...i cały dzień potem już nie narzekał, a dziś w nocy tez płakał...i nie wiem gdzie z nim iść bo sobota :| ja bym wolała szpital, żeby np rtg zrobili bo co mi lekarz pomoże będzie wiedział tyle co i ja a antybiotyk :|? no już jeden kurcze braliśmy 2 tygodnie tamu...eh tylko nie wiem czy mnie nie pogonią :| z izby przyjęć...
 
to jest izba przyjęć dla wszystkich oddziałów , ich mała wyła z bólu ,tak ją głowa bolała i przyjeli ich na neurologię dziecięcą, zresztą ja z Klaudią tam byłam jak mieliśmy te problemy z zasłabnięciami , mało kto wie że to izba na wszystkie oddziały a neurologia tam jest super ordynator Ujma - Czapska
 
My tez mamy ostatnio armagedon z chorobami malego. Zaczelo sie jak poszedl do zlobka- 3 dni pochodzil i 2 tygodnie temu dostal anginy;/ w poniedzialek skonczylismy brac antybiotyk, a od wczoraj goraczka 38-39 stopni ;/ dobrze, ze maz ma z pracy prywatna opieke medyczna za darmo nawet w weekendy, wiec dzisiaj pojechalismy do lekarza. Okazalo sie, ze malemu ida 4 czworki dolne i to strasznie ma dziasla opuchniete a do tego gardlo wirusowe;/ skad ten wirus jak nie wychodzilismy z domu? dostalismy syrop neonasine niby na wirusa, no i mamy zbijac goraczke. A maly ma teraz znowu wysoka temperature, spi jakos ale poplakuje przez sen od czasu do czasu... ehhh nie wiem co mam robic, bo przy zebach taka wysoka temp? 37 to rozumiem, ale prawie 4? :angry:
 
My tez mamy ostatnio armagedon z chorobami malego. Zaczelo sie jak poszedl do zlobka- 3 dni pochodzil i 2 tygodnie temu dostal anginy;/ w poniedzialek skonczylismy brac antybiotyk, a od wczoraj goraczka 38-39 stopni ;/ dobrze, ze maz ma z pracy prywatna opieke medyczna za darmo nawet w weekendy, wiec dzisiaj pojechalismy do lekarza. Okazalo sie, ze malemu ida 4 czworki dolne i to strasznie ma dziasla opuchniete a do tego gardlo wirusowe;/ skad ten wirus jak nie wychodzilismy z domu? dostalismy syrop neonasine niby na wirusa, no i mamy zbijac goraczke. A maly ma teraz znowu wysoka temperature, spi jakos ale poplakuje przez sen od czasu do czasu... ehhh nie wiem co mam robic, bo przy zebach taka wysoka temp? 37 to rozumiem, ale prawie 4? :angry:
Moja Gaja tez miała przy zębach takk wysoką temperature!
 
a ile taka temperatura powinna sie utrzymywac? Troche sie boje i panikuje... czy to tak przy wszystkich trzonowcach? czy po prostu pierwsze tak przechodza a kolejne juz mnie bolesnie? 4 gorne zeby (jedynki i dwojki) to nawet nie wiem kiedy mu wyszly a przy dolnych poplakiwal....
 
Maite i co u Was? gorączka przegoniona?
u nas tylko raz sie zdarzylo ze Mala miala goraczke przez zeby. Na poczatku tego miesiaca przez 2 dni miala ok.37,8st. i ciagle zbijalam jej syropem Hasco Paracetamol bo ja tylko tego uzywam ;) ida jej "piatki", niestety nadal sie nie przebily ale ciagle mi pokazuje ze ja cos tam boli...
oby u Was szybko sie przebily i odpuscily ;)
 
reklama
A u nas sraczka i do tego juz 2 trójki na wierzchu dziąsła rozciete maakra....Gaja marudna ale bez goraczki...
Maite Kazde dziecko inaczej przechodzi u nas najgorsze były dwójki no i teraz trójki o dziwo przy czwórkach nic;)
Życze duzo zdrówka daj znac co u Was??
 
Do góry