reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Naty jakie pyszności zostaw mi troszku:-p Ja dziś robiłam pomidorówkę i na drugie A watróbke z cebulka i pomidorkami koktajlowymi a sobie kupiłam i Naści pierogi bo Juli tez dzisiaj chciała żeby cały czas się z nią bawić więc nie miałam kiedy zrobić to kupiłam ale musze zrobić i zamroźić:sorry:
 
reklama
Asia jak nie zapomnę to wyśle Ci zaproszenie na fb dziś ;)

Raczkowanie jest potrzebne bo ruchy naprzemienne zwiększają ilość połączeń nerwowych, im więcej ich dostaniemy tym lepiej, dlatego dobrze kiedy dzieci nie omijają tego etapu. Marysia jeszcze tego nie opanowała i tak jak Juli woli na nóżkach za raczki...

Naty z moich bliskich znajomych to prawie nikt nie dzieciaty więc nie umiem stwierdzić czy to moda...facet nam polecił, firma dobra top nie kombibowalismy. ile was kosztował? To już do 36 kg?

My na obiad mieliśmy wczoraj makaron z jabłkami prazonymi, dziś wersja z ryżem ;)
 
Jestem i ja :) Bylismy na wazeniu - wiec moja Lena wciaz trzyma linie i w ostatnim miesiacu tylko niewiele ponad 400g przytyla, zatem dobilismy do 7,5kg przy 70 cm wzrostu...ehhh...po kim ona taka drobna jest i niejadek to nie wiem bo na pewno nie po mnie :)
Ja dzis na nic weny nie mam, a tu tyle prania i prasowania mnie czeka...jakies wypalenie bo od poniedzialku ciagle cos robie...Jutro plywanie, zobaczymy jak Lena zareaguje po miesiacu przerwy a potem jedziemy odwiedzic tesciow bo stesknieni za wnuczka ale nie mam za bardzo ochoty bo ma byc tez brat meza z przyjaciolka i ich nowonarodzonym synkiem a tam troche sa takie niesnaski miedzy nimi a tesciowa no i generalnie czuje ze atmosfera bedzie do kitu...no nic, zbieram sie za obiad, u nas dzis bez wystrzalow - spagetti :)
Viv - ale Marysia urosla :) a nadal cycusiacie sie?? jak Wam idzie BLW??
Wiolka - dzieki :)
Naty - dzieki za przepis na salatke :)
Milego dnia!
 
właśnie "zaliczyłam" pierwszy miesiąc w pracy, nie ukrywam że jest ciężko, mam wrażenie że mała śpi tylko jak mnie w domu nie ma, nie żebym chciała żeby przesypiała czas jaki dla siebie mamy, ale jak sie nie drzemnie co jakis czas to potem wiadomo marudna.
Gary prasowanie sprzątanie + praca + opieka nad dzieckiem - może w końcu pozbędę sie zbednych kilogramów tu i tam hehe
Ogólnie u nas wszystko ok mała ma juz 6 ząbków i ida kolejne dwa, siedzi już "pewnie" pełza z ogromną jak na pełzacza prędkością 1,5 tyg temu pierwszy raz samodzielnie wstała w łóżeczku a teraz wstaje wszędzie i próbuje chodzić na boki wzdłóż np kanapy, wiem że wasze dzieciaczki robią to od dawna, ale mojej małej neurolog zapowiedziała taki etap rozwoju między 12 a 18 mcem więc dla nas to duży postęp a tu kilka foteczek mojej małej

Pozdrawiam was i wasze dzieciaczki papa
 

Załączniki

  • DSC09959.jpg
    DSC09959.jpg
    28,8 KB · Wyświetleń: 96
  • DSC09918.jpg
    DSC09918.jpg
    33,3 KB · Wyświetleń: 95
  • DSC09904.jpg
    DSC09904.jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 93
huhu, tutaj to juz calkowicie swieci pustkami:D
IZW natalka sliczna:) tak jak majja napisala jak laleczka:)
zycze aby kolejny m-c w pracy byl bardziej udany:*
 
IZW - sliczna masz coreczke :) a ja mysle ze jeszcze duzo Maluszkow nie umie takich rzeczy, np. moja Lenka dopiera od tygodnia sie podciaga na nozki ale jeszcze nie chodzi wzdluz mebli itp, zatem mysle ze zdolniacha z Twojej corci
Powodzenia w pracy!
 
reklama
Hej mamy 5 ząbka, w piątek przebiła się lewa jedynka u góry :-)
Fiolka_130 mały miał kolki po każdym karmieniu, 30 min spania a 2 h płaczu i tak całymi dniami, a w nocy stękał, ja na diecie nic a brzuszek dalej bolał, no cuda robiłam, jak miał 2 miesiące miał chrzest i ściągnęłam mleko, dałam z butli i o dziwo nic mu nie było nie bolał brzuszek i spał i tak się zaczęła przygoda z laktatorem udało mi się ściągać mleko przez 4 miesiące czyli do 6 miesiąca karmiony tylko moim mlekiem i strasznie żałuje że nie udało mi się karmić piersią a zakładałam przed że będę karmić ile się da więc nie ma co planować
naty u nas też problemy z zasypianiem i w dzień i wieczorami wkładam we wózek i lulam później przekładam do łóżeczka, ciekawe czy by w ogóle spał bez lulania we wózku
asia ja kupiłam nakolanniki do raczkowania takie rękawki na kolanka z abs-ami ale nie zdaje to egzaminu, Patryczek woli pełzać, może taki jej urok, teraz dzieciaki już tak nie przybierają, 400 g w miesiąc to i tak dobrze, Patryczek w dwa miesiące 500g, dzieciaki się ruszają już nie leżą wiec nie ma co się dziwić
izw podziwiam, dasz radę a co do wstawania to mój też dopiero niedawno zaczął wstawać w łóżeczku więc myślę że masz zdolną córeczkę
 
Do góry