reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
witam i tutaj :-)
Bakusiowa a jednak dziewczynka :-D,tak myslalam,bo tylko babki sa takie wstydliwe,chlopcy to szybko rozkladaja nozki ;-)
Misia poprawy humorku ;-)
nie dam rady was nadrobic :sorry:
jeszcze nei ogarnelam sie po przeprowadzce a tu zaraz trza szykowac wszystko dla naszej Pysi :tak:,tym bardziej ze ciaza ma byc zakonczona szybciej..czas ucieka,a ja jeszcze daleko wpolu...:zawstydzona/y:,a z tym wielkim bzruchem latwo nie jest..czuje sie jak pingwin :-D
a jeszcze nasz wlascieciel chce nam malowac...sufit w kuchni,mala lazienke i korytarz..nie mam pojecia kiedy ale pewnie jakos na dniach..poprostu super..wszystko na wariata...:tak:
a male ciuszki bede chyba prala i prasowala po nocach,bo w ciagu dnia czasami nie wiem w co mam rece wsadzic:no:
na piatek jeszcze potrzebuje stroje dla moich dzieci...albo cos z jesieni albo jakies warzywko czy cus takiego...weny brak,wiec chyba przyjdzie mi biegac po sklepach i szukac..:tak:
ta ciaza tak szybko mi zleciala,ze nawet nie wiem kiedy :szok:,nim sie obejrze,Pysia juz bedzie na swiecie...:-)
ale tak to jest ,jak zajec nie brakuje :tak:
pozdrawiam wszystkie razem i kazda z osobna
i postaram sie w miare mozliwosci zagladac ;-)
 
bakusiowa gratuluję córeczki :)
joanna mi ginka tłumaczyła, że Antoś mi sie juz nie przekreci raczej bo ma za mało miejsca i wód płodowych... gdyby miał wiecej wód byłoby bardziej prawdopodobne... ale wiadomo, że niespodzianki się trafiają :)
madlen79 "pingwin" - dobre :-D ale rzeczywiscie jak chodzę to tak się kołyszę z nogi na nogę jak pingwin własnie :p
 
Ostatnia edycja:
Oj tak bulkaasia nie ma to jak zobaczyć rodziców, od razu człowiekowi lepiej, a z tego co rozumiem to ty w Polsce od marca nie byłaś?
Tegoroczne święta będziesz mieć (zresztą jak my wszystkie) bardzo wyjątkowe, dzidziuś i rodzice :-)
 
Hej...


Dziewczyny jeszcze raz dzieki za zyczenia;-)

Oj ja dzis tez ponarzekam tak mnie kregoslup w pracy dzis bolal i brzuch sie stawial:no:

Teraz juz w domku nawet palcem nie kiwne;-) do tego zdjeli mi dzis dach i oby nie padalo:szok:


Bulkaasia a lecisz do Pl czy jedziesz samochodem?????


4Madlen podeslij tych pierozkow plz:sorry:

Wiolka zdroweczka:-)

Bakusiowa gratulujemy dziewczynki:tak:
 
Noukie ja od wczoraj zmagam się z takim bólem pleców, że ledwo chodzę. Od kręgosłupa mi promieniuje na lewe biodro az do stopy :no: no taki ból, że nie mogę wytrzymać!! Do tego mężuś w pracy i nie ma kto mnie pomasować :-( u nas też bedzie dziewczynka Wiktoria:) a jak tam u was z wyborem imion dla swoich maluchów???
 
noukie spóźniłaś się już wszystkie zjedzone ;-) następnym razem prześlę priorytetem :p

Oj bo myszy przyjda:-D:-D:-D:-p:-p:-p:cool2::cool2::cool2:

Noukie ja od wczoraj zmagam się z takim bólem pleców, że ledwo chodzę. Od kręgosłupa mi promieniuje na lewe biodro az do stopy :no: no taki ból, że nie mogę wytrzymać!! Do tego mężuś w pracy i nie ma kto mnie pomasować :-( u nas też bedzie dziewczynka Wiktoria:) a jak tam u was z wyborem imion dla swoich maluchów???


Patix
mi pomaga cieply termofor, tak sobie wlasnie teraz leze i jest super:tak: chyba jutro go do pracy wezme:rofl2: my nadal bezimienni:zawstydzona/y:
 
reklama
Dzięki dziewczyny :-)
Misia o widzisz jak fajnie Nam się złożyło ;-)
Patix no u Nas chyba będzie Pola :-)
Nasza kruszynka waży 1795g i póki co jest ułożona główkowo ;-) Ja zauważyłam że mnie plecy bolą jak sporo siedzę przy komputerze bo jak teraz mąż był kilka dni i byłam zajęta "innymi" rzeczami :-D i do kompa nie siadałam w ogóle, plecy mnie nie bolały ;-) Ale jak już to pomaga mi leżenie na boczku
 
Do góry