reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Mi z USG wychodzi i wychodziło wcześniej niż z OM. Ja będę proponowała :-) cc na czas kiedy to zacznę już 39 tc a będę w 38tc+4dn, ewentualnie mogę pójść na kompromis kilku dni :-D Także liczę że się zgodzą... w czwartek mam wizytę u gina , potem kolejną (nazwijmy to) u Pani kwalifikującej i będę już wszystko wiedzieć :happy:

Dziewczyny mam pytanie bo patrzę i patrzę i już sama nie wiem. Ile i jakie kupujecie podkłady i podpaski do szpitala?
 
reklama
Aurelka super kombinezon :tak:

a mi nic gin nie mówiła nigdy o zmianie terminu :eek:
za to inny lekarz niby na 24.12 (w karcie mam 21.12)

Asia ciesz się że czasami tylko masz ;-) ja mam napady gdzie pali ciągle :crazy:

liwus ja kupiłam dokłądnie te PODKŁAD chłonny do przewijania __ 60x60 cm __ (2726505772) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. chyba z 5 sztuk w aptece wiem że są na pewno bo stosowałam dla psiny jak uczyła się czystości więc w razie czego dokupie
plus te PODKŁADY POPORODOWE __Ginekologiczne__ 27x7,5 cm (2726504540) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. x2 paczki dużo osób je poleciło mi
i te na wszelki wypadek (nie są bardzo polecane) ale to do domu bo są foliowane i rana może się gorzej goić wzięłam na wszelki wypadek PODKŁADY POPORODOWE ___ BELLA mamma ___ 34x10 cm (2726504552) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ja dziś czuje się fatalnie, brzuch nie boli i krocze (jak ja nie lubię tego słowa :sorry:)
 
Witam się porannie :-) jeśli chodzi o termin porodu to zgadzam się z tym co napisała Vivienne. Najlepiej "trzymać" się terminu wg miesiączki bo wg USG może być naprawdę różnie ja z pierwszym synkiem miałam takie daty: 11 czerwiec wg usg w 22 tyg. 19 czerwiec wg pierwszych ruchów i 26 wg miesiączki a urodziłam 25 o 23.15 :-) z drugim było bardzo podobnie :-) tylko teraz z Agatką te terminy są zbliżone 31.12 wg OM, 28 wg pierwszych ruchów i 29 wg USG. Wiadomo, że może się zdarzyć, że poród zacznie się wcześniej... ale co ma na to wpływ to chyba najmądrzejsi nie wiedzą :-D

W szpitalu w którym będę rodzić podkładów nie trzeba mieć swoich bo oni dają i to w nieograniczonej ilości... a do domu mam kupione Always i te grubsze i te cienkie tylko te najdłuższe.
 
Czółkiem:)
Ja też nie radze patrzeć na termin z USG to są takie poglądowe bo każdy malec w różnym tempie rośnie i przeciez o róznej masie i wzroscie sie rodzą. Potem mozna byc rozczarowanym i wpaśc w doły na finiszu trzymając się tego że gin z USG powiedział że maluch duzy i urodzić się może wczesniej - g....o prawda!;-)po prostu urozi się większy ale w swoim czasie wcale nie szybciej przez to że jest duży.

Ja podklady zawsze miałam te Bella mama i byłam zadowolona - starczały mi 3,4 paczki ta 4 to już tak miałam bo miałam ale spokojnie mozna było wskoczyć w podpaski już. Potem nie nie polecam podpasem z siateczkami typu Olways własnie bo moga haczyc o szwy i podrażniac nieprzyjemnie, lepiej takie nie siateczkowe typu Bella właśnie.

Mnie też ostatnio ciągle brzuch ćmi o plecach nie wspomnę - kupiłam sobie wczoraj taki pas nawet Medela - pas ciążowy biały, rozmiar L - NOWY (2727854350) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. od dziś zamierzam go nosić. Nie wiem czy pomoże ale juz łapię się wszystkiego:baffled: i takie staniczki też sobie kupiłam :) mothercare_HIT biustonosze do karmienia 2szt, NOWE (2732045530) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Hello dziewczyny

Ja dzisiaj kiepsko spałam, ze względu na tą okropna zgage podłożyłam sobie na noc więcej pod głowe i plecy i o 2 się obudziłam z potwornym bólem kręgosłupa, do teraz cały lewy bok mnie boli razem z łopatką :dry: ehhhh...... A z tymi terminami ja mam z @ na 8.12 a z usg na 29.11 lekarz mówi że dziecko jest duże i moge wcześniej urodzić no ale u mnie w rodzinie to większość dzieciaczków rodzi się ponad 4 kg
 
z tym terminem to np u mnie jest tak ze według @ to mam na 30.12.12 a według usg na 17.12.12 (dzień urodzin mojego męża:-)) Po sobie czuje ze urodze wcześniej bo mała jest duża a do tego już mi się strasznie wierci jakby nie miala miejsca ;-)
 
ja w pierwszej i drugiej ciąży trzymałam się terminu a nawet liczyłam że będzie wcześniej bo szew i skurcze a tu obie przeterminowane. więc już się kurczowo nie trzymam tych dat. jak będzie gotowa to wyjdzie :tak:choć nie ukrywam że przenoszenie jest b. męczące . ... a zwłaszcza pytania otoczenia typu "jeszcze nie urodziłaś:szok:" itp itd.
 
reklama
Hej. Od rana mam problem z netem. Co chwila mnie rozłącza, więc piszę już któryś raz z kolei :wściekła/y: Nawet nie mogę was poczytać, bo mnie co trochę wywala :angry::angry::angry: Spróbuję później, bo zaraz mnie coś trafi:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry