reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Vivienne mój D. ciągle mówi że nie może się doczekac jak bedzie mógł z małym się okąpać :-D
a na basen my jesteśmy zapisani na kurs http://www.basenbierun.pl/mama.php

Wiktor spał 2 raz w chuście 1.5h jak zaczął mlaskać szybko się rozwiązywałam bo inaczej była by panika ;) no i jadł i widzę przysypia a była 17 i sobię myślę kurcze jak ja go przetrzymam do kąpili...
Wzięłam i się położyłam z nim, zasnął i spał do 18.30 to znaczy ja nawet go obudziłam .
Mało tego jak mnie dziś zaskoczył.
Zrobiłam mu butelkę daje ten ciągnie i jak wyleciało mleko to zrobił taką krzywą minę jakbym mu conajmniej cytryne dawała:szok: próbowałam 5 razy i nic za każdym razem to samo a co wleciało do buzi wypluł i ciągle tylko obracał się w stronę piersi.
Sobie myślę może nie głodny... ale przystawiłam go do cyca i jadł normalnie:szok: kurcze 2 raz się to już zdarzyło że sztucznego mleka nie chce...
Potem zabawa na macie, nagrałam filmik jak rozmawia z zabawką no i kąpanie ale coś dziś mu nie pasowało. Nie zasnął też od razu jak zwykle, może za dużo spał wcześniej...
Ciekawe jak noc
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ankka02 mój pierwsze szczepienie też idealnie bez śladu, teraz przy drugim wyszło zaczerwienienie a szczepiliśmy 5 w 1 infanrix
 
Ja dzisiaj tylko tak od siebie sorku.
Wozka sie nie da naprawic gondola jest bwrdzo luzna i wcsoraj w nocy mala prawie z niej wypadla. Jestem teraz na etapie uszukania wozka. Na domiar zlego jeszcze laptop sie zepsol, ale on na szczescie na gwarancji.
U nas Alan odizolowany od malej bo biedny chory, zygal dzisiaj caly dzien, do tego goraczka ponad 39 stopni, nie chce jesc i pic biedaczek znowu na wadze mi zleci. A co do wagi to Ola wazy 6700
 
Lilith ladnie ci cora wazy.
Kurde wy o trojkach pampkach a moj misiek najmlodszy i w 3jkach juz od dawna smiga:-D
U nas zalalo w kuchni caly regips w kolo okapu i mam po 2 cm wody w garnkach poki co:angry: jutro maja przyjsc to robic. Bede sie smiala hehe bo to trzeba zrobic od strony dachu, a on pewnie bedzie chcial silikon ladowac.
Ja ogladam film a potem spac.
 
Vivienne kurcze dzięki, nie zajarzyłam. Teraz mi się przypomniało, że któreś tam szczepienie wypada :-D I dzięki za info o papkach, my od tygodnia na 3, bo jeszcze starałam się 2 wykończyć, ale i tak jedna paczka nam nadbyła :angry: Gdyby się Marta tak nie odparzała i nie próbowalibyśmy innych firm to by się nie zmarnowały. W sumie i tak się nie zmarnowały, dałam w prezencie kumpeli :-p Nasza młoda waży już 6230 g

P.S. Co kupujecie dzieciom na Wielkanoc?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny co miały chrzest już i te co będą mieć - robiliście na sali? Ile kosztuje u was obiad dla jednej osoby w jakims barze czy cus? Jak z kosztami sali i w ogóle?
 
Aurelka każde miasto i każda restauracja inna, więc musisz popytać. My robiliśmy w domu, bo u nas tylko dziadków i chrzestnych prosiliśmy. Catering na 12 osób z obiadem kosztował nas 480 zł, a w domu to jednak w domu, nakarmisz i przewiniesz sobie dziecko gdzie chcesz
 
reklama
czesc dziewczynki
zimno śnieg i katar - mój mały ma poważne podejście do swoich kóż wnosie - są tylko jego jak mama zabiera mu je to płacze rozpaczliwie
Udało mi sie wypożyczyć nabulizator - małemy nie przeszkadzalo - ile razy dziennie trzeba coś takiego robić wie kto?

ENi - gratuluje prania - dobrze, że nie zaczęłaś prasować - a propo to ty wyprałas telefon ?
ciamona - rozumiem , ze rocznik 80 - moim zdaniem najlepszy rok do rodzenia się - tylko czemu był tak dawno:) a kiedy planujesz drugie?:)
Aurelka - my jeszcze nie robilismy ale organizujemy ewentualnie kawę i ciastko , najtanszy obiad w krakowie to 60 żłotych od osoby więc sorry - nie cchemy kaski na chrzciny chcemy tylko ochrzcić. Moj tez nie myty juz od 4 dni :(
basia - czy w waszych domkach słychać jak sąsiad sąsiada korzysta z toalety - bo zawsze mnie fascynowało , jako oni to budują , że taka akustyka
viv , fiolka - jak będziecie po basenie to konieczna opowieść - bo ja tez chce maluszka zaprowadzić jak bedzie troszku cieplej.
fiolka - ja wiem, że masz dosyć dobrych rad - odpuść sobie - tzn zrób sobie dzien w którym nic nie musisz , żadnych nie koniecznych operacji dla maluszka ,żadnych obiadów prasowań i pran - siedzicie sobie i spędzacie razem czas - niegdzie się nei sppieszysz i nic nie musisz. Jak mały chce siedziec cały dzień na cycu - siedzicie cały dzien na cycu. Ja bardzo długa balam się swojego dziecka - dopiero mój nioceniony malżonek powiedział wyluzuj - baw się z nim a nie przejmuj praniem i mieliśmy kilka dni totalnego lenistwa i nauczyliśmy się troche siebie:)



i straciłam wene , spokojnej nocki
 
Do góry