reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Lilith biedny Alanek.
Ja dawalam corci sloiki gerbera i zyje :-D Gdy juz mogla jesc gluten przeszlismy na bobovite. U nas w irl w sklepie polskim stwierdzili, ze hipp sie cienko sprzedaje, wiec glownie maja Gerbera i Bobovite.
 
reklama
Naty gratuluję zakończenia remontu :-)
Wiolka rzuć przepis na Bounty
Majja a jakie afery były z Gerberem?
Idę spać, póki moja maruda śpi. Już się boję dzisiejszej nocki :baffled: Czy to jest możliwe, że grzeczne w miarę dziecko tak się zmieniło 3 dni po szczepieniu?
 
Ankka02 - Ania w swoich produktach tylko w polsce gerber używa mięsa oddzielonego od kości mechanicznie, przez co znajdują się w nim trudne do strawienia szczególnie dla niemowląt zmielone ścięgna, włókna i błony z drobiu .
Afera była dwukrotna.

Co do szczepienia to mój najgorszy ma 3 dzień. Przerabiałam już to przy dwóch szczepieniach :( w 4 już idealnie :)
 
Zrobiłam ciasto wykąpałam sie i leże w łózeczku,padnięta jestem:sorry2: Lili-za fajną cene trafił ci sie wózek,najważniejsze że w bdb stanie i lekki kolor mniej istotny oby wam dłużej posłużył:tak: Majja-a co się działo z gerberem bo nie wiem?Albo nie słyszałam?:dry:Słyszałam jakiś czas temu akcje o bebilonie że coś do mleka dosypują zeby tego mleka absoleutnie dziecku nie podawać ale wiem tak o tyle o ile bo słyszałam jak babka w sklepie przeklinała marke bebilonu i powiedziała że nigdy wiecej dziecku tego świńtwa nie da:baffled:my pierwsza paczke kupiliśmy bebilon a później przeszliśmy na bebiko:-p Neska wiadomo ze słoiczki nieby 100% "naturalne" a tez chemia ale masz racje ze w sklepach teraz owoce też nie pierwsza klasa,my jabłka kupujemy od sadownika więc sa naprawde dobre niby nie ładuje chemi ale przeciez nad nim nie stoje to nie wiem przez zime przechowuje i zaopatruje sklepy ważne ze dzieciaczkowi smakuje.Nie ma jak swoje jarzynki pomidorki i owocki:-p Ankka wrzuce ci tu link do strony z której przepis wzięłam a ty kochana jak mozesz to sobie skopiuj:-)buziaczek dla małej moze podaj jej wyropek przeciwbólowy albo czopek?:sorry2: Basia wiadomo ze kazda z ans podaje dziecku to do czego ma dostęp :happy2:
 
Lil zdrowka dla Alana ;-)
Naty zaczelam od hipp ,bo przy starszej dwojce tez zaczelam od tych sloiczkow,ale pozniej szybko zaczelam sama gotowac,gl.powod to finanse ..tutaj to co innego,wiec Mala bedzie sloikowym dzieckiem :-D
Basia ja hipp kupuje w tutejszych marketach,bo w polskich sklepach to maja ceny z kosmosu ,jedynie co bede jej kupowac to np.krolika ,ktorego tutaj nie maja :tak:

a o co chodzi z ta afera gerberowa ?? bo ja nie w temacie
 
Majja-doczytałam ale sk****wiele jak mozna takie świństwa dzieciom pakować :wściekła/y:ja staram sie gotowac sama małej bo często w słoiczkach nie ma tylko tego co pisze dużymi literami sa domieszki różnych innych rzeczy. Ankka-przepraszam cie moja skleroza link do ciasta :-p Bounty - Przepisy kulinarne - Sprawdzone i smaczne. Uciekam spać bo oczy mi sie zamykają a jutro trzeba wstać obiad gotować znowu dobranoc wszystkim Buziaki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Madlen79 ja nie kupowalam, bo te nazwy mnie przerazaly...cottage pie, spaghetti i inne, a w wiekszosci bylo mleko lub jego pochodne. Maja miala skaze, wiec ja szukalam sloikow bez mleka, laktozy i glutenu, a potem jeszcze bez domieszek soku jablkowego i cebuli. Praktycznie do roku czasu byla na diecie bezglutenowej, bezmlecznej. Teraz juz je wszystko i nie widze zadnych skornych problemow czy brzuszkowych, a sloiki mam kilka awaryjnych w razie gdyby mi sie nie chcialo gotowac :-D A co do synka, tez zaczniemy ze sloiczkami, ale mam nadzieje, ze on bedzie mniej alergiczny niz cora, skazy nie ma, wiec szybko bedzie jadl domowe obiadki:tak:
wiola tez lookne na ciacho, ja mam sie odchudzac a ciagle mi slodkie w glowie...

Tez slyszalam o MOM i gerberze:confused:
 
Do góry