reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

4madlen mojemu też głowa tak szybko lata jak zasypia prawo lewo prawo lewo śmiesznie to trochę wygląda, wydaje mi sie że to normalne, po prostu próbuje się ułożyć dobrze, stara się "znaleźć swoje miejsce" :tak:
 
reklama
4madlen zdrówka dla Antosia
Wiolka23 dzięki za kolejne przepisy ;-)

Ja dziś znowu wkurzona. 11 lutego miałam gina, nie było go. Jako że nie mam z kim małej zostawić, muszę czekać na odpowiednią zmianę M. to znowu się wybrałam 5 marca. Znowu pudło. W końcu poszłam dzisiaj, ale tyle ludzi, że znowu sobie odeszłam z kwitkiem, bo M. na 18tą do pracy i nie zdążyłabym. Następna szansa w przyszły piątek rano, jak M. ma na południe :sorry: Czy ja tu jestem ostatnia, która jeszcze nie była u gina po porodzie?
Doradźcie mi - mam dziurę w jednym sutku. I to już dobre kilka tygodni. Zaciskam ciągle zęby i karmię, ale coraz bardziej mnie to boli. Czy gin mi na to poradzi, czy mam iść do jakiegoś innego lekarza?
No i nie wiem co się stało Marcie. Ładnie mi na cycu zasnęła po kąpaniu jak zwykle, już myślałam że zaraz ją zląduję do łóżeczka. A ta się budzi z wielkim rykiem, jakby ją coś wystraszyło albo złego się śniło. Normalnie nie szło jej uspokoić. W końcu ją położyłam na kanapie, zawsze sobie pohasa, pośmieje, pogada po swojemu, myślałam, że tak się uspokoi. A ona zaczęła odpływać, oczka małe, no to ją dałam do łóżeczka i zasnęła bez żadnego jęknięcia. Ale jakoś średnio widzę tą noc, ona trochę niedocycana jeszcze była, więc pewnie będą pobudki co godzinę :baffled:
 
Ankka-nie ma za co mam nadzieje ze sie pzydadzą przepisy:tak:Wydaje mi sie że gin ci coś powinien doradzić:sorry:czasami moja też tak ma ze sie zerwie nagle i bez powodu:eek:mam nadzieje ze da ci sie w nocy wyspać:happy:Ja jeszcze nie byłam u gina i nie mam kiedy sie wybrać ale w końcu będę musiała bo jeszcze okresu nie mam :crazy:
 
Wiolka ja do lekarza poszlam po 4miesiącach od porodu, w zeszłym tygodniu. Lekarz mnie bardzo okrzyczał, że często zdarza się tak, że pacjentce wydaje się że wszystko ok a dzieję się coś w środku niedobrego bez objawów i są poważne tego powikłania i może dojść do śmierci ... też się zdziwiłam
 
Ja tez nie bylam jeszcze u gina, a tabletki anty mi wypisala moja pediatra...ale tak tu jest w irlandiii. Jutro bede u niej to wezme sobie skirowanie na cytologie, ciekawe ile tu sie czeka...

Dobranoc zmykam poki dzieciek moj spi :-D
 
Witam się porannie :-D
Chyba będę więcej narzekać :-p Bo moja królewna robi wtedy chyba na opak. Obudziła się dopiero o 6tej :szok: Jedynie o 2 w nocy ją poprawiłam w łóżeczku, bo znowu zawędrowała do kąta ;-) Teraz trochę popiła i znowu zasnęła. A ja ściągam mleczko z dziurawego cycka, a drugi jej zostawię na potem, jak się obudzi ;-) Hmmmmm to już druga cała przespana noc :-D
 
Hej :) Ja też nie byłam jeszcze u gina wstyd się przyznać, ale jakoś tak wyszło. Dwa razy jak byłam zapisana na wizyte to akurat nie było z kim małego zostawić, bo ta moja gin przyjmuje tylko koło południa więc wszyscy wtedy pracują ;/ No nic jestem zapisana na poczatek kwietnia i po trupach ale do celu musze iść
 
reklama
Ja tez sie w końcu zapisze do gina tylko na popołudnie bo ewentualnie andrzej zostanie z dziewczynamimoja Julita zasypia przy inhalacji:-Dbede ja tak od dzis chyba usypiać:-D dzis kontrola u lekarza zobaczymy co powie:sorry: Ankka ale masz super ja do Julity wstawałam na karmienie o23 o 1 później o 3 później przed 6 i przed 8 jadła jak wstanie to zje banana albo jabłko i pewnie z 70 ml mleka
 
Do góry