reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

wiolka to czesto sie mala budzi na jedzenie, moj wczoraj zasnal o 21,30, obudzil sie o 2 ale oszukalam go smoczkiem no i o 3 karmilam pozniej jakos po 7 ale moj m nas obudzil bo tak glosno szafe przesuwał
 
reklama
Wesołych ŚWIĄT, dużo zdrówka dla całych waszych rodzinek, pociechy z dzieciaczków i jak najwiecej radości z każdego dnia

A to moja kruszynka ma równe 3 miesiące na tej fotce
 
Wiolka, Aisha moja mała też ma czasami takie noce. Tfu tfu odpukać i nie chwalić, często pierwsze spanie ma minimum 6 godzin, ale też się zdarza, że pobudki nawet co pół godziny. I nie da się jej wyczuć, czasami popije 2 minuty i twardo zaśnie, nie da się jej dobudzić i śpi potem z 3 godziny, a czasami pije pół godziny, pełny relaks na cycu i odłożona do łóżeczka śpi potem pół godziny :confused2:
Idę jednak dzisiaj do mojego gina, ale prywatnie. Trudno, nie wiem czy z tym cycem wytrzymam do przyszłego piątku. Boję się, że za chwilę jakiegoś zakażenia dostanę
 
Ankka pw :-p.
U nas z nocami roznie bywa. Wczoraj woeczrem nakarmilam o 19 pozniej o 22:30 pospala do 2 poznoej karmienie o 3;20 i nastepne przed 7. Tyle ze wczoraj karmiona byla butla z odciagnietym mlekiem i dalej je po 30-40 ml. Odciagnelam dla niej (na dwa razy) ogolnie 100ml (do jednej 60 do drugiej 40) niebylo mnie od 11 do 16. I zjadla tylko te 60 ml na dwa razy. Chcialanym jej od czasu do czasu kache dac. Ale jak tak je to nie widze sensu dawac. Bo zrobic 20ml kaszki to soe nie oplaca. Nie woadomo ile aypac :-D
 
Aisha nie co noc tak ma kiedys np miała tak ze od 21 do 4.40 spała różne ma noce ostatnio czesto sie budzi na jedzenie pomimo ze juz troszke czasu ona kazda butle ma zageszczana kleikiem ryzowym i w nocy po 100 lub 110 zjada IZW dziekuje i nazwajem:tak:duza dziewczynka juz;-) Ania-kurcze malutko je a wazy wiecej od mojej Julity:sorry:jak wy to robicie?:-Djak mała bedzie miała pomnie przemiane materii to bedzie ciezko z tyciem u niej:confused2:
 
My jutro szczepienie, boje się go normalnie. :p

Dziewczyny któe karmią mm - wasze dzieciaczki też robią zielone kupki? Nasze są straaaasznie zielone. Po antybiotyku miały taki kolor jak na początku jak ją karmiłam cycem, a teraz zielone. :baffled:
 
U mnie Julita nie robi kup zielonych takiego sameggo koloru jak wczesniej tylko nie taka rzadka,podobno kupa zielona nie powinna być.Ktos mi mówil ze zielona kupa oznacza ze dziecko jest chore ale nie wiem ile w tym prawdy:eek:
 
Czesc Mamusie!
Aurelka moj jest na mm praktycznie od samego poczatku i 2 razy zrobil zielona kupke. Podobno jesli w mleku jest duzo zelaza to takie kupki moga wystapic ale czy caly czas to nie wiem.
U nas nocki ok. Ostatnie karmienie okolo 20.00 i tak spimy do 5 albo 6, potem mleczko i jeszcze 2h snu. Synek wypija juz 180ml mleczka za jednym razem:) 2 dni temu mielismy wizyte u lekarza i lekarz zapytal sie czy podaje juz synkowi zupki. Zrobilam wielkie oczy bo myslalam, ze to jeszcze troche za wczesnie. Myslalam, ze stopniowo wprowadza sie dzieciom stale pokarmy i to okolo 4 miesiaca. Lekarz stwierdzil, ze moge juz malemu podawac zupki ze sloiczka. Sama nie wiem... Myslalam raczej o kaszce na poczatek...
 
reklama
Andzia co lekarz to inne zdanie na temat żywienia, ja czekam z podawaniem innych rzeczy niż mleko Małemu do 4 miesiąca, a on jest piersiowy to w ogóle powinnam do 5...
 
Do góry