reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
Hej, mój synek od paru dni tak sie domaga uwagi że mam mało czasu dla siebie, teraz mam chwile bo się buja na huśtaweczce, także póki jest zajęty ide się kąpać. U nas dziś znowu ładnie słonecznie, ale juz widze po drzewach że znowu wieje ;/
Oczywiście podkusiło mnie przedwczoraj i zjadłam jogurt... mały jakiś czerwonawy na policzkach ;/ a i ciemieniucha nam wraca nie wiem czy to moze przez to ze był kompany u moich rodziców a tam woda taka "twarda" ja zawsze musze się balsamować po kapieli bo mam taka suchą skóre...
 
Aisha to na pewno nie z wody. Pani dermatolog tłumaczyła mi ostatnio, że ciemieniucha to typowa dziecięca choroba skóry. Kiedyś nasze babcie myślały, że to z mydła, specjalnie osobną czystą wodę miały do zmycia główki, a i tak dzieci miały ciemieniuchę. To znika, u jednych szybciej, u innych są nawroty. My też mamy nawrót :crazy:
 
U Marysi ciemieniucha jeszcze nie wróciła ale sucha skórka jej się porobiła, chyba przez szampon, jak myłam mustelą było super, teraz uzylam pare razy nivei i znow sucha skorka...
 
Viv coś w tym jest, mojemu też wyszła ciemieniucha od kiedy zaczęłam myć mu główkę i jego całego mydełkiem a odłożyłam mustele. Kurcze ale to tylko moja wygoda była ,nie chciało mi się wlewać z tej wielkiej butli do wanienki płynu. Od dziś wracam do musleli ... że ja głupia na to nie wpadłam ;)
 
Kurna a może on się nudzi, mój też po chwili zaczyna kwękać jak jest za długo w jednym miejscu i zmieniam mu je... albo biorę na ręce, albo do maty, na huśtawkę itp .. ciągle coś nowego
on ma do wyboru matę, Bujaczek, chustę, łóżeczko z karuzelą nie raz z nim po całym mieszkaniu łażę nawet bajki załączam, aale nie raz i wszystko źle :wściekła/y:jak humorku nie ma co za gadzina

Ja używam 2 dni ziajki, włoski fajniutkie i jak skóra pachnie oby ciemieniucha zeszła choć ma malutko tylko taka sucha skórka. ale już lepiej działać
 
reklama
Hej babeczki, jak tam przygotowania do świąt?

Wiolka robię bounty i kurczaczka na święta, jak nie wyjdzie coś to zwalę na Ciebie:-),

A my byliśmy dzisiaj u pediatry z tym katarkiem, osłuchowo czysto, dostaliśmy nasivin, maść majerankową i syropek, wolałam dmuchać na zimne, bo przed nami święta, i co ja później zrobię jak się coś rozwinie,
spisałam listę zakupów i zaraz cieknę po zakupy, pewnie będą tłumy w sklepach, jutro ostatnie porządki a w sobotę sałatka i placuszek, a kurczaczka w poniedziałek rano:-) trzymajcie &&&&&&& za taką kuternogę w kuchni:sorry:
 
Do góry