reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Basia to super ze sie udało Fiolka:-( Eni czuje sie odpowiedzialna za twoje święta:-Drób wszystko jak w przepisie i napewno sie uda:tak:jak ktos tego nie robił to nawet gdyby ci cos nie wyszło to sie nie porzyznawaj i pomyślą że tak ma być:-p;-)Ja dzis taki obiadek robiłam Schab pieczony na ziemniakach - MojeGotowanie.pl - Przepisy - Mięsa - Schab pieczony na ziemniakach zaraz bede próbować jak wyszło:-pJa cały czas uzywam ziaji i super jest ciemieniuchy nie miałysmy wogóle i mam nadzieje ze tak zostanie:tak:
 
reklama
Eni ty sie nie przejmuj w razie czego i mysl pozytywnie. Wszystko napewno wyjdzie i bedzie przepyszne. Ja tez nie umialam gotowac a w koncu jak zaczelam cos sama robic to za drugim czy trzecim razem juz bylo dopracowane. Tylko trzeba probowac:-D ja nie umialam piec, a teraz coraz czesciej cos robie i dochodze do wprawy :tak: Ostatnio robilam miodowiec i co ciasto za kruche, masa za gesta i nie namoklo jak powinno, ale zjadlo sie. Nastepnym razem bedzie lepsze :-)

Dzieki Wiolka ;-)
 
A co tu dzisiaj taka cisza?:) U nas juz po chorobsku, pomogly 2 syropki i inhalacje. Dostalismy tez antybiotyk ale go nie podalam i bardzo dobrze:) Synek szaleje na macie. Uwielbia lapac zabawki w raczki i wszystko wedruje do buzi:) ale i tak najlepsza jest piastka. Ja na szczescie nic na swieta nie musze przygotowywac bo jedziemy do rodzicow. A gotowac lubie i to bardzo tylko teraz czasu coraz mniej. Milego wieczorku mamusie!
 
A ja jutrto ide do fryzjera o 07:30 -:( u nas maly dalej chory to juz 2 tydzien jak ma katar i teraz doszedł kaszel .. ale osłuchowo czysto - wiec pani doktór nic nie kazala robic tylk woda morska, te kropelki na n + inhalacje + witamika c , żadnego syrobku :(
a jest tak nieszczęśliwy przez katar ze masakra .
Czy wasze dzieci mają jeszcze odruch "moro" tzn , że jak się je przestraszy to rozkladają ręce

znikam musze złapać troche snu bo mały w nocy budzi się co godzinę
 
Hej.
Jestem zmeczona po calym dniu, ale minal nam calkiem fajnie.
Kurde moj synek boi sie duzej wanny w lazience, a maz jeszcze narzeka na plecy i nie mam jak nosic wanienki do pokoju, ale chyba jutro sie spreze, bo bidulek zaczal plakac zanim go do wanny wlozylam, a jak juz w reczniku po szybciutenkiej kapieli to zalil mi sie jeszcze troche.

Ogladam "Evana Wszechmogacego" ale te reklamy mnie draznia...
 
Dziewczyny intenwnie podczyuje to jestem na bieżąco.
Chcę zrezygnować ze żłobka w tym tygodniu było mi bardzo źle jak go tam zostawiłam. Za dużo dzieci im nie ma uwagi. Rozlegulowal się z jedzeniem. Ma ten odruch moro jak go w żłobku usypialam to się wzdrygal przy hałasie



Dziewczyny ratunku. Wczoraj o północy im dziś rano ma rozwolnienie. Co robić?????
 
reklama
Do góry