reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Asia, alergia może się ujawnić nawet do 5 dni wstecz. Ale absolutnie nie chcę Ci niczego sugerować, że to alergia, bo nie wiem.

Życie jest dziwne - nie chodziłam do pracy to nie gotowałam, tzn. rzadko, a teraz codziennie coś pichcę... Hmm...
 
reklama
AsiaBp to taki fotelik np. Fotelik Zenith Side Armor Coneco 9-25kg) 2011 my mamy taki fajny jest wysoko w nim mała siedzi można go uchylić do pozycji podobnej jak fotelik kołyska tylko przodem do kierunku jazdy;-) Lena pełza do przodu czy do tyłu? Julita nasza tylko do tyłu póki co Agugu widocznie Ci się odmieniło ja nawet lubie gotować ;-)na pewno lubie dobrze zjeść i najbardziej wole sobie to sama przygotować chociaż mój m też świetnie gotuje:-p
 
naty - a teściową masz straszną :( a kiedy macie chrzest i tatry to tak ambitnie zaczynacie. ja od 3 lat próbowałam zdobyć koronę polski .. w tym roku dalam sobie z tym spokój ale mam zamiar zaliczyć jakąś góreczkę. Mąż dodaje - taką do której się dojedzie samochodem. Gratulacje z powodu zdjęcia szwów i fajnie , ze umiesz tak pogonic teściową - nie obraża się jak nie pozwalasz jej przyjść
Asia - a na co wy szczepiliście teraz ? żółtaczka, gratulacje z powodu pełzania ..
mój umie na razie kręcić się w kółko i tyle:(

adgama - łączę sie z Tobą w bolu, wymyślanie i gotowanie obiadów to masakra, nie wiem co zrobię jak maluch bedzie większy chyba bedzie dzieckiem restauracyjnym albo głodnym
wiolka - skądy ty bierzsz energię na to wszystko, mój małżonek stwierdził, ze może to przychodzi przy drugim dziecko .... i tez się dopytuje co to jest uchylny fotelik (ok już doczytałam) - a specjalnie kupiliście do 25 kg? bo ja widziałam takie od 9 do 35 kg w cenie 300 złotych, a może pożyczysz mi swoje starsze dziecie - skoro ono i zabawi malucha i knedle zrobi. fajne masz te dziewczęta :)
Basia - mam nadzieje ,że juz zdrowiejecie
Agugu - chyba można powiedzieć, że jestem mamą pracującą przepracowałam całe 8 godzin :) no dobra efektywnie z jakies 5 !

Mały strasznie się ucieszył jak zobaczył ojca po 8 dniach , patrzył na niego i śmiał się .. super to wyglądało :) czyli nasza mała małpeczka poznaje tatusia i chyba jak wracaliśmy powiedział tata :)
A w pracy ,, to fajnie było .... mam trochę kompleksy ze za gruba jestem i nie mam w co się ubrać ale nasz kochany Pan portier poprawil mi humor na wstępie bo powiedział ale Pani chuda, trochę mnie to zdziwiło ale uświadomiłam sobie , ze widzial mnie w 7 miesiącu ciązy ostatnio. Co do pracy to w między czasie zamknęli mój dzial i mnie przenieśli do nowego , firma zmieniła nazwę i zarząd - wywalili dwóch prezesów w tym mojego - wiec czuje sie jakbym zaczynała nową pracę z tym wyjątkiem , ze znam kilku ludzi, moim szefem jest mój kolega ze studiów (który ma dwójkę dzieci 3 i 5 lat) wiec mam nadzieje ze będzie spoko.
wczoraj się przejmowałam tak pracą , ze ani razu nie weszłam na internet a dzisiaj już wrócilam do fromy i się obijałam ...
czeka mnie najnudniejsze dwa tygodnie - bo uczę się nowego oprogramowania, więc 2 tygodnie czytania dokumentacji w stylu - przycisk edycja uruchamia akcję edycji. NUDY - ale bylo mi dobrze w pracy nie martwiłam sie za bardzo o małego (chyba jestem wyrodna).. zobaczymy w nowym tygodniu jak bede pracować już 7 godzin i interesująca rozmowa podczas powrotu do domu
rozmowa z moim małżonkiem podczas jazdy samochodem .....
Ja: Kochanie martwię sie trochę moim powrotem do pracy bo wydaj mi się , ze mam dziury w pamięci czasami i mogę coś zapominać w pracy.
On: No a jakie dziury w pamięci , ze np nie poznajesz mnie albo patryka
JA: nie , np ide do tesco kupuje 3 rzeczy i w domu nie pamiętam co kupiłam albo mam kupić podgardle a stając przed ekspedientką zapominam nazwy
On: a nie to normalne .. nei masz czym się przejmować
Ja: WIesz , wracam do pracy po 10 miesiącach siedzenia w domu , sprzątania i gotowania obiadków
ON: Hmm ... teraz to ja mam dziury w pamięci :)

i druga rozmowa przed wyjazdem: (typowo męskie poczucie humoru - ostrzegam)
JA: kochanie będziesz mnie zdradzał
ON: Hmm to zależy jak zdefiniujemy zdradę ..... bo wiesz koledzy w pracy twierdzą , że lodzik to nie zdrada. To jak mam pozwolenie na lodzika
JA: no skoro koledzy tak mówią ... tylko umyj po tym dobrze zęby
 
Ostatnia edycja:
Ja tylko na chwile. Maz ma dwa tygodnie szkolenia w Bp i jutro jedziemy tam razem z nim, wiec dzis mam dzien pakowania - uff, troche ciezko na dwa tyg sie spakowac ale mam liste wiec bedzie ok :)
Ela - dobrze, ze w pracy pozytywnie :) Nie martw sie, dasz rade :) A maz zostal Ci teraz z Patrykiem? Jak sobie chlopaki daja rade?
Wiolka - dzieki za info...my tez gdzies jesienia bedziemy musieli sie rozgladnac za fotelikiem - nie wiedzialam, swoja droga, ze sa uchylne :) ale tez myslelismy o takim do 36kg, no chyba ze to sie nie sprawdza...musze o tym poczytac...
Agugu - no wlasnie tez martwie sie ze to jednak alergia, ostatnia kupka byla dzis nad ranem wiec zobaczymy co dalej - na wszelki wypadek dzis tylko cycusia je :)
Ok, milego weekendu, odezwe sie juz z Bp!
 
Ela na co biore siły? to sa rzeczy któe codziennie robie bo lubie nie trzeba mi na nie specjalnie sił ale czasem mam mega lenia i nie robie nic rzadko ale zdarza mi sie:sorry:rozmowa z m mega hahaha o tym lodziku słyszałam :-D:-D dobrze ze się odnalazłaś w pracy jak portier mówi ze chuda to mu wierz:tak: my kupiliśmy specjalnie do 25 kg bo mamy w domu fotelik po Nastce do 36 a nie wiem czy go nie sprzedamy bo Nastka nasza od wagi 25 kg jeździ na siedzisku samym to ten który teraz mamy by nam starczył dla Juli do 15 kg a potem siedzisko sama nie wiem :sorry: AsiaBp te do 36 kg nie wiem czy mają regulacje siedziska jak mają to możecie kupić chyba ze będziecie przesadzać dziecko jak już będzie twardo siedzieć więc wtedy może jeździć na siedząco ale jednak wygodniej trochę jak zasnie odrobine na pół leżąco położyć;-)Posprzatałam cały dom upiekłam ciasto z jagodami i teraz ide myć włosy później do kuzynki jedziemy obejrzeć pokój po remoncie i po siedzieć ide włosy umyć i się ogranąć troszku:laugh2:
 
no ja do pracy wracam 29 ... no ale z tego co wyczytałam z waszych postów jest "znośnie"
moja mała po jelitówce, obeszło się bez szpitala, bo piła dzielnie, co mnie bardzo zdziwiło od jakiegoś czasu na światło dzienne próbują wyjść kolejne dwa ząbki tym razem dwa górne siekacze i mi młoda je jak noworodek malusio i często i z oporami po 60-80 ml, a wczoraj wypijała z porywami do 200ml
 
Hej dziewczyny ja jutro wracam do pracy i przerazona jestem....:szok:
Muffinka_23 ja tez mialam termin na sylwestra :-D Synkowi sie nie spieszylo i mialam wywolanie i urodzil sie 8 stycznia.
Lece sie kompac, zajrze moze wieczorem.
 
reklama
hej mamuśki :happy2:


asiabp i jak lenka? dziękuję za ćwiczenia:tak:

SAŁATKA
3/4 SZKLANKI MAKARONU RYŻOWEGO
2 CZERWONE PAPRYKI (mieliśmy pomidory zamiast papryki)
1 OGÓREK ZIELONY
1 PUSZKA KUKURYDZY
SZCZYPIOREK
MAJONEZ
SÓL, PIEPRZ
20 deko SZYNKI KONSERWOWEJ
RZODKIEWKA


naty super, że już bez szwów:happy2: to "widzę", że teściowa to z tych co to w ogóle nie słuchają co się do niej mówi. mojej też czasem możesz mówić a ona i tak zrobi po swojemu :baffled:
elak hehe poczucie humoru was nie opuszcza :-D - to fajnie

dywan udało się wyprać :-p


weekend nam minął bardzo fajnie, w sobotę byliśmy na ognichu, w niedzielę nad morzem, a od przyszłego tygodnia mąż ma urlop to jeśli nigdzie nie pojedziemy, to chociaż (jak pogoda pozwoli) będziemy nad morze jeździć :-p
 
Do góry