reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki wracają do pracy

To jak to czytam,to sie zastanawiam czy odstawic...:confused:Robie to wbrew sobie,wiec moze jeszcze poczekac?Moze jak bede miala dokladny termina operacji,to sie za to wziac?Moze sie okazac przeciez,ze to moze byc i za 4 miesiace...?:baffled:
Konrad tez nie za bardzo moze pic modyfikowane.Moje mu sie w ogole nie ulewa,wszytsko jest ok...:sorry2:
 
reklama
Fajne to zdanie jest:
Karmienie naturalne jest przyjazne dla środowiska, jest niewyczerpanym i odnawiającym się źródłem pożywienia.
 
mi tez to mowia zwłaszcza babcie bo juz poluja jak tu Szymka na noc zabrac do siebie a on zdecydowanie woli mame i tate i juz słyszałam tyle argumentów że to chore nie apetyczne zboczone zle wpływa na dziecko:szok: nic dobrego itp. ale ja jestem zodiakalny baran wiec sie nie daje i tak robie swoje:tak:;-)
Ja też jestem zodiakalny baran :tak: I choćby mi tak wszyscy gadali, to ja jestem z tych, co jak jestem przekonana, że mam rację, to nie przejmuję się głupim gadaniem :no:
 
Czyżby już tylko same barany karmił? Ja też baran. Ja też nie mam zamiaru przestać karmić z tego powodu, ze ktoś mi coś powiedział. Pytałam tylko czy macie jakiś skuteczny sposób, żeby się odczepiły.
 
Kasiad,czemu tak dlugo bylas w szpitalu?Byly jakies komplikacje?Ja nie wytrzymam tyle w szpitalu:no:.
 
Czyżby już tylko same barany karmił? Ja też baran. Ja też nie mam zamiaru przestać karmić z tego powodu, ze ktoś mi coś powiedział. Pytałam tylko czy macie jakiś skuteczny sposób, żeby się odczepiły.
Najlepszym i najtańszym sposobem żywienia niemowląt jest karmienie piersią,;-)
 
reklama
Do góry