reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

Ostatnia edycja:
reklama
Aylin wiem tego nie unikne nie ma szans :no::no::no: tylko sie boje ze za duzo przytyje nie chcialabym wygladac tak jak z Milena ponad :no::no::no:20kg yhy taaaaaaaaaak na slodkie no 7 sierpien niedaleko i bedziemy wiedziec:-D:-D:-D dzis MIlena mowi mi tak: mamo po co mi urodzilas tego Piotrka nie potrzebuje brata ja chce tylko ta siostre ktora masz w brzuszku:szok::szok::szok:
 
NIe przytyjesz 20 :) bos schudła na początku.
A widzisz - juz 2 głosy na dziewczynkę :) Córka mojej przyjaciółki też chodziła - "oddaj tego S. i urodź mi siostrzyczkę" :)
 
Oj tam... Ja w ciąży przytyłam 15 kg, czyli też trochę. A teraz od porodu schudłam już 20 kg.
Byłam wczoraj z Filipkiem u lekarza, zapalenie dziąseł nie mija, krwawią kiedy się je tylko dotknie. Dostał antybiotyk, sachol i gencjanę, ale tego mu nie daję, bo pić po tym nie chce. Stomatolog zaleciła zastrzyki, ale pani doktor powiedziała, że nie lubi kłuć takich maluszków i tyłeczek został uratowany. :-D
Co tam u Was? Kiedy jakieś spotkanko?
 
Aylin yhy mozna:tak: z Milena poczatek byl tez masakryczny i tez schudlam a potem waga pokazala na plus ponad 20 kg chyba ze 25 bylo:szok::szok::szok: tylko ze ja pod koniec to juz tylam po 4 kg i jak slon wygladalam z Piotrkiem przytylam 16kg a teraz hmmmmm zaczynalam od wagi prawie takiej jak z Milena wiec sie okaze jak bede puchla to nic nie zrobie:-:)-:)-(

ja nie karmilam piersia wiec z chidnieciem mialam ciut gorzej ale przy trojce dzieci to zapewne bedzie prostsze nastawiam sie na karmienie piersia hmmmmm czy mi samozaparcia wystarczy nie wiem siostra ta co studiuje pielegniarstwo mi juz zapowiedziala ze na glowie stanie a mi pomoze wkladki korekcyjne juz zakupilam to bede nosic i jak mi ktoras polozna w szpitalu powie ze nie cwiczylam to w pys......dostanie:wściekła/y: heh zobaczymy co z tego wyjdzie...

dla tych co lubia http://stureplan.se/bloggar/linda?page=7
szkoda ze to nie po polsku angielski jeszcze bym cos skumala a to chyba niemiecki to ni w zab....ja podziwiam i oczu oderwac nie moge wczoraj probowalam zrobic choc cos podobnego wg znajomych wyszlo zajebiscie ale to nawet w 1/4 nie bylo podobne ta kreska jest rewelacyjna!!!
 
Ostatnia edycja:
Oj tam... Ja w ciąży przytyłam 15 kg, czyli też trochę. A teraz od porodu schudłam już 20 kg.
Byłam wczoraj z Filipkiem u lekarza, zapalenie dziąseł nie mija, krwawią kiedy się je tylko dotknie. Dostał antybiotyk, sachol i gencjanę, ale tego mu nie daję, bo pić po tym nie chce. Stomatolog zaleciła zastrzyki, ale pani doktor powiedziała, że nie lubi kłuć takich maluszków i tyłeczek został uratowany. :-D
Co tam u Was? Kiedy jakieś spotkanko?
Mamo Filipka ( nie wiem jak nasz na imię bo jestem tu nowa :) A co mu się dzieję, że ma zapalenie dziąseł? Moja Jagódka jak wychodził jej pierwszy ząbek to mieliśmy trochę przebojów z dziąsłem. Byliśmy u lekarza i również dostała antybiotyk ( Natamycyna) i też miała gencjanę. Przeszło dość szybko.
Czytałam Wasze posty odnośnie wagi. Ja przed ciążą byłam bardzo szczupła. W ciąży przytyłam raptem 10kg, ale i Jagódka była malutka( ważyła 1960kg mierzyła 51cm, jest wcześniakiem) Ale już wróciłam do swojej wagi 52kg i bardzo bym chciała troszkę przytyć. Bo sama skóra i kości. Mam nadzieję, że jak będziemy się kiedyś starać o drugiego dzidziusia to mi trochę zostanie.
 
Dziewczyny jeszcze chciałam Was zapytać o jakiegoś bardzo dobrego pediatrę i czy w okolicach Rzeszowa jest jakaś mniejsza miejscowość turystyczna. Agroturystyka, domki letniskowe. Jak już mówiłam mieszkam w Rzeszowie od niedawna i nie mam pojęcia co gdzie tu jest. Jedynie dziś byliśmy w Galerii Rzeszów. Bardzo dziękuję za okazana pomoc :)
 
reklama
Najlepiej by było prywatnie. Ten doktor przyjmuje prywatnie? A to ta Kamionka co jest ten cały Folwark Cyziówka? Bo jak wertowałam internet to właśnie napotkałam o tym stronkę. Rena a ty byłaś może w tym hotelu koło Dębicy?Chodzi mi o to, żeby było gdzie pochodzić z dzieckiem.
 
Do góry