reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

ja sie juz gubie w tych szmatach:no::no::no: z Mileny wsio sprzedalam no poza tym co sie nie nadawalo do sprzedania to cos tam ewentualnie wybiore tesciowa mi ostatnio 2 worki ciuchow dala w wiekszosci to rzeczy juz za male wiec kazala mi reszte wyrzucic(nie wiedziala ze w ciazy jestem:-D:-D:-D i nie wiem czy ja synus oswiecil jak nie to zyje nadal w nieswiadomosci:-D:-D:-D) wiec czekam na razie i nic nie wyrzucam nie rozdaje no a z Piotrka no to te ciuchy od kuzynki do 9 m-cy sa u mamy co moje sprzedalam kolezance no ale znacznie mniej bede musiala dokupic w przypadku synusia bo wiadomo na dziewczynke to wsio kusi sukieneczki spodniczki itp:-D:-D:-D wczesniej kupowalam bez opamietania teraz mam mniejszy budzet wiec tylko to co potrzebne...

przezylam dzis zawal serca....jeszcze mi sie rece trzesa Milena musiala dzis cos zbroic no i stalo sie zderzyla sie z Piotrkiem bo mi zwiala z lazienki jak ja chcialam przebrac i tak go uderzyla ze mu rozwalila warge i to tak konkretnie ze nie moglam krwi zatamowac mam cala koszulke upackana krwia:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ja na widok krwi mdleje nie wiedzialam co mam robic wyl Piotrek Milena a ja z nimi bo zanim zalapalam ze to warga chwile minelo a buzia byla cala we krwi....
 
reklama
Rena, u Cioebie to widzę nerwówka straszna. Przydałaby Ci się jakaś pomoc na codzień. Albo żeby dzieciaki do przedszkola/żłobka poszły. Jak to będzie jak trzecie przyjdzie na świat? Myśleliście już o tym?
Ja dzisiaj byłam w Rzeszowie na zakupach (ostatnio w rodzinie rodzą się dzieci więc trzeba było coś kupić) i upolowałam piękną dużą małpkę - misia. Wierzcie mi, mimo że małpa to piękną!;) I teraz jest problem bo Michał się przyssał i nie wiem czy odda ;) Wrzucę jakąś fotę na fb może. Może, bo u mnie na zdejęcia można czekać miesiącami - zebrać się nie mogę.
Aylin, myślałam dzisiaj w trakcie zakupów o was - ciekawa jestem jakby nasze dzieci teraz na siebie reagowały :)
Michał zaczął chodzić jak miał 14 miesięcy czyli ponad miesiąc temu. I nareszcie mam spokój bo nie ciąga mnie wszędzie za sobą.
Kiedy się spotykamy i gdzie? Ja proponuję wtorek w sędziszowie u filipkowej mamy(Rena by dotarła bo dalej z dziećmi niechętnie jeździ z tego co mówiła). Co wy na to? Chyba że wolicie Głogów to zapraszam:)
 
Kochaneczka oczywiście zapraszam :-D no i która tam oczywiście chce, tylko dajcie znać tak na 100%, żebym wcześniej posprzątała :D Bo teraz tam rządzi głównie moja mama z braćmi, a to okropni bałaganiarze!!
Jakiegoś placuszka upiekę czy co... :-D chętne zgłaszać się!
 
jezeli dozyje, psychicznie sie nie wykoncze, maz mnie nie dobije a dzieci pozwola to pewnie sie skusze na wycieczke na drugi koniec miasta:tak::tak::tak: poki co ide spac bo mnie maz dobil a dzieci wykonczyly a glowa mi zaraz peknie...:-:)-:)-:)-(

Kochaneczka wakacje by mi sie przydaly....i troche spokoju ze strony meza(ja sobie nie moge poradzic ze smiercia taty a on tego nie rozumie ale wszystko do czasu przyjdzie i u niego taki moment)...tak niewiele a niewykonalne...musze sie nauczyc panowac nad soba i juz........i wszyscy beda szczesliwi...

niechetnie jezdze ze wzgledu na chorobe lokomocyjna Mileny tyle ile da rady bez syropu i zeby nie zasnela bo po syropie spi a jak zasnie i ja obudze to ja mam potem godz conajmniej z glowy bo jest marudna itp pol biedy jak jedziemy z mezem...
 
Ostatnia edycja:
Hej

Jesli chodzi o spotkanie to wolalabym pewnie blizej rzeszowa, bo wyszlo mi wazne spotkanie o 15.30, ale przeciez jak sie umowimy rano to spokojnie zdarze nie?
tylko pytanie na ktora godzine sie umawiamy?

w sierpniu jak wroce to juz koniecznie zwolam popoludniowo-wieczorne piwko pod parasolkami, wtedy i Aylin dotrze po pracy

Aylin jestem jak najbardziej za utworzeniem takie grupy, sama czesto otwieram tego typu na fb , ja tutaj zagladam nieregularnie. nie dostaje czesto powiadomien, poza tym jestesmy watkiem otwartym, nie zawsze bedac swiadomym ze czytac moze nas kazdy,

to co otwieramy watek na fb???????/

ktora nie ma konta?
albo nie mam w swoich znajomych? wysylajcie na privie swoje dane
Iwcik rena kochaneczka aylin napewno mam wsrod znajomych na fb
i chyba anie krople jeszcze , tak?
 
No to ja niestety się od Was odłączam, bo konta na fb nie mam i razem z mężem umówiliśmy się, że zakładać nie będziemy. Tak więc gdyby coś kiedyś ewentualnie chciałybyście się spotkać to piszcie tutaj, będę zaglądać od czasu do czasu. papa :*
 
filipkowa a dlaczego odłaczasz? Przeciez stad nie znikamy na zawsze. Ale grupa zamknieta na fb daje mozliwość wklejania zdjec i rozmawiania na tematy które niekoniecznie chcemy tu poruszać. Bo bb kazdy moze przeczytac, a zamknieta fb juz nie.
 
reklama
madziorka mnie na fb nie masz, bo mnie tam jeszcze nie ma, ale może to dobry pretekst, żeby założyć konto... jak to zrobię to dam znać...

filipkowa a propos chodzenia to 16 m-cy to może i późno, ale dla mojego dziecka w sam raz, bo ona wszystko robiła później niż większość, a do tego ona z tych ostrożnych, wiec najpierw chwila zastanowienia a dopiero potem krok... no i jeszcze ta niegotowość organizmu, słabe mięśnie pleców, nóg, wiotkość stawów... no i geny... ja też późno zaczęłam chodzić...
 
Do góry