reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

reklama
No i mnie tu hohooo nie było :p Trzeba wątek na nowo rozkręcić, żeby większa grupka zaufanych Mamusiek powstała! No i pasuje się w końcu spotkać! Może w któryś dzień bym sie wybrała do Rzeszowa, tylko mi pasuje bardziej popołudniu... No i co więcej u Was nowe mamy forumowiczki? Bo u Mam z grupy na fb to wiem na bieżąco co się dzieje :)
 
Hejka.Ja tez rzadko się udzielam niemam konta na FB i niestety niewiem co u Was także meldowac mi sie tu.
Ostatnio często jezdze z małym do Rzeszowa wczesniej nigdy nie byłam w tym miescie pierwszy raz pojechalam sama samochodem i na szczęscie udało mi sie przejechac miasto bez problemow a i odwiedziłam Galerię Rzeszow normalnie full wypas hehe.
 
Anek a czemu czesto jezdzisz teraz co sie zmieniło bo z tego co pamietam to omijałas rzeszów heee a tak serio to co maly ci choruje czy jak? a przy okazji to jak wiesz ze bedziesz w rzeszowie to daj znac moze uda sie zebrac kilka mam i wypic wspólnie kawe ?
ja wsumie jestem dostepna no chyba ze mam wyjazd z firankami ale ostatnio coraz lepiej jestem zorganizowana i umiem znalesc wolny czas dla siebie wiec spokojnie moge na kawe wyskoczyc na rzeszów: )

u mnie leci po malutku wczoraj mialam chwile zgrozy bo pojechałam z dziecmi do dendysty i wszystko było ok dopuki nie wsiadlam do auta i ruszyłam dojechałam do drogi i muisałam zahamowac bo auto jechało a musiałam ustapic pierwszenstwa ja na hamulec a auto jedzie dalej ......................masakra jaki strach byl bo dzieci nawet nie zapiete w fotelikach byly ,całe szczescie ze gosc wyczaił ze cos sie dzieje i jakims cudem mnie ominął bo bym rozwaliła trzy samochody bo z przeciwnej strony tez był samochód cała w nerwach po malutku dojechalam do domu i rano maz przyjechal zawiózł dzieci do szkoly i wział sie za naprawe mojego auta okazało sie ze mala głupota a mogło dojsc do nieszczescia , nerwy niesamowite bo cholera jasna nawet kontrolka z plynu hamulcowego mi nie zaswieciła dopiero jak maz poruszał to zaczeła piszczec i migac ze jest niski poziom plynu a plynu w pojemniczku to juz tam wogóle ani kropli nie było niby kuzwa elektryka auto ma byc bezpieczniejsze a tu dupa cz.lowiek by sie zabił a kontrolka dalej by sie nie zaswiecila ............dobrze ze na strachu sie tylko zakonczyło :)
 
Iwcik chyba bym umarla ze strachu:szok::szok::szok: ja tez ostatnio mialam slizg niekontrolowany na szczescie sama jechalam ale stracha mialam zahaczylam o pobocze a ze po zimie pobocza opadly to zrobily sie takie wyzlobienia (wiecie o co mi chodzi na wsi jeszcze chodnikow brak) no i chcac wyjechac najechalam na kant asfaltu zaczelam tancowac po drodze a jak na zlosc z przeciwka kilka aut jechalo ale na szczescie udalo mi sie wyprowadzic auto i nie zaliczylam dzwona:no::no:

Anek nie masz fb to nie widzialas moich dzieł ale na bloga mojego zagladnij:tak::tak::tak: Zielonooka mejkap
 
Hejka.
RENA pelen szacun masz talent dziewczyno,ja to nawet niepotrafię zwyklego codziennego makijazu zrobic baa nawet nigdy się nie maluję teraz mam w maju wesele i chyba zapiszę sie do kosmetyczki na zrobienie makijazu szkoda ze mieszkamy daleko od siebie bo bym poprosila po znajomosci hehe A jak malutka?
IWCIK bylam z małym w centrum słuchu na Chodkiewicza na badaniu słuchu a ze badanie miało się odbywac we snie to piersza wizyta zmarnowana bo niezasnął tam druga wizyta badanie zrobiono na jedno ucho trzecia wizyta znowu zmarnowana i teraz czeka nas jeszcze trzecia..no i 27 marca wizyta u psychiatry dzieciecego na Hetmanskiej.
 
hej laski
witam nowa mamuske z rzeszowa napisz cos wiecej osobie

Anek no to ldnie sie najezdzisz a po co te badania stwierdzono ze nie slyszy czy co ? ja mam w rodzinie taki przypadek corka mojego brata do 4 lat nic nie mówiła tylko piszczala i chodzla na takie badania bo mysleli ze nie słyszy a ona po prostu z dnia na dzien zaczeła mówic pełnymi zdaniami heee jakąś blokade miala abo co heeeeee
U mnie leci po mału szyje nadal Lena teraz chora wiec troche zwolilam z szyciem bo przy niej sie nie da Maks w szkole o 13.30 konczy wiec trzeba bedzie pojechac po niego i do sklepu jakies zapasy trzeba zrobic bo wszystko sie konczy heeeeeeeeeee
 
Anek wpadaj tak Cie wyszykuje ze ludziska beda szczeki z podlogi zbierac:-D:-D:-D:-D Ola ok choc ostatnio w dzien nie chce mi spac zasnie na 10 min potem chwile polezy i krzyk no i sie rozerwac musze bo starsza dwojka akurat wtedy zawsze albo siku albo pic albo jesc po nocach siedze i maluje takze czasem oczy na zapalkach mam w dzien czasem cos probuje bo lepsze swiatlo i bardziej naturalne zdjecia wychodza ale wtedy wszystko trwa pol dnia 2 razy sie tak meczylam i chyba odpuszcze mazianie w dzien bo nie wyrabiam poczekam az Ola zacznie siedziec, ogolnie wyglada sobie bardzo dobrze bedzie wazyc ok 7kg 3 m-ce skonczyla a wyglada jak polroczne wiec juz cuszki na 9 m-cy zakladam czyli mam kolejne wielkie dziecko...w niedziele Milena 4 lata skonczy pasuje jakis tort zrobic choc przyznam ze tak mi sie nie chce....

mala poprawka Ola bedzie miala juz ponad 8 kg zapomnialam ze to juz 2 m-ce minelo od poprzedniego szczepienia a musze odczekac z kolejnym bo dzieci mialam chore starsze mialy angine a Ola tez zalapala i miala antybiotyk...
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej, jak mnie tu dawno nie było, nowe mamy zapraszamy...
moja za ch***erę nie chce przekroczyć 11 kg, od sierpnia waży tyle samo, ale też od tamtego czasu więcej choruje i co ma lepszy apetyt to potem chudnie, bo nie je wcale... właśnie sobie przypomniałam, że zapomniałam o bilansie...
 
Do góry