reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

Ania - ja sie cieszyłam ze tysiąc mój 10 przekroczył.
I co? i złapała rota, po szpitalu zeszła do 9500. Więc do 10 nadal nam cos brakuje.
 
reklama
oj to kiepsko laseczki dajecie dajecie bo Was moja Olusia przegoni my bedziemy pewno juz ponad 8kg wazyc nie mowiac o PIotrku bo ten to juz 17 kg wazy:-D:-D:-D zreszta tyle co Milena :szok::szok::szok::szok: nas tez bilans czeka ale na 4 lata ciekawa jestem wzrostu Mileny bo w domu to nijak ja mozna zmierzyc ale pewnie dobijamy do 110cm :-D:-D:-D:-D wlasnie mamziam facecharta pierwszy raz robie makijaz na kartce ale co tam konkurs jest voucher do wygrania na 50% wartosci kursu I stopnia z wizazu oj moje marzenie pewnie szans nie mam ale co tam wszystkiego trzeba sprobowac :tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny nie wiem czy mnie tu ktoś jeszcze pamięta bo bardzo dawno mnie tu nie było ( uświadomiłam sobie właśnie że chyba rok minął ) , ale jakoś nie było czasu bo dużo się działo u mnie , między innymi pracowałam a wtedy to kompletnie nie było czasu na kompa bo po pracy to obiad sprzątanie i mój mały rozrabiaka . A teraz siedzę w domu na chorobowym bo jestem w ciąży ;0:-)
Muszę dalej się wkręcić do was o ile mnie tu chcecie :):-D
 
Hejka.
KASIULA gratulacje!!!!!! Swoją drogą podziwiam że tak szybko zdecydowałas się na drugie dziecko.
Ja też poproszę o namiary na FB w końcu mam ale czy dam radę go ogarnąć:sorry2::-D
 
reklama
Witam,
Jestem tutaj nowa:-) Mam prośbę... Przygarniecie mnie? 5 miesięcy temu przeprowadziłam sie do Dębicy z Wrocławia. Kompletnie nikogo tu nie znam, oprócz rodziny męża. Bardzo brakuje mi tu znajomych. Mam 22 miesieczną córeczke. Chętnie poznałabym jakies Mamusie tutaj z okolic, żeby choć od czasu rozmawiac, spotkac się, wypic kawe:-). Będę wdzięczna za zrozumienie i przyjęcie:-D
 
Do góry