reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze śląska i okolic

uuuu kati i Ciebie też zatoki dopadły:-( bierz ten specyfik i kuruj się kochana!
u nas popołudnie przyniosło niespodziewaną gorączkę u Emilki... Dopiero zasnęła, myślę, że to zęby... Także ja też jutro dam Wam znać, bo nawet przy najmniejszej temperaturze nie pojedziemy jutro do Opola...
 
reklama
Hej dziewczynki jak samopoczucia??kati?martadelka??Będziecie

kati lepiej dzisiaj?Czujesz sie na silach??
martadelka jak Emi??

Jak nam się dzisiaj rozsypie ekipa to myślę ,że lepiej to spotkanie przełożyć na jakiś inny dzień.Może jakiś słoneczny nam się trafi...No ale czekam co dziewczyny powiedzą.
 
hej
Ja trochę lepiej się czuje ale nie aż tak żeby sama pojechać z Matim, na dworze zimno jak choler*a musiałabym rajstopy ubrać dla małego chyba, a nie spróbujemy tego przełożyć za tydzień w niedzielę? moze bedzie cieplej? ja bym wtedy przyjechała w pełnym składzie.
Dzisiaj nie chce ryzykować, bo jutro na zatoki padne jak będę dziś cały dzień po podwórku chodzić- kurcze cholerne zatoki!!!:wściekła/y:
 
Ja dzisiaj wstałam lewą nogą chyba więc to i nawet dobrze ,że dzisiaj nie wypaliło spotkanie bo bym Was zanudziła swoim towarzystwem chyba:eek:
Jeśli chodzi o nas i propozycję za tydzień to chętnie ale...no właśnie ale jest takie ,że kolejne dwa weekendy w tym miesiącu mam już pracujące :zawstydzona/y::-(Więc my we wrześniu weekendowo nie damy rady.U nas tylko w tygodniu jak mam wolne ale to z kolei Wy pracujecie:-(
 
My też odpadamy :-( Tymek wczoraj wieczorem miał atak bolącego, twardego brzucha. Także od 21 do 22 ryczał wniebogłosy, myślałam, że pojedziemy na pogotowie, ale dałam Mu Espumisan i Viburcol i pomogło. Na początku myślałam, że to zęby, bo ma tak napuchnięte dziąsło na dole, po prawej stronie.
Nam też na obecną chwilę pasuje przyszła niedziela, więc może za tydzień. Szkoda, że tak wyszło...
 
reklama
katamisz no to kiedy Ci pasuje spotkanko? ja ten tydzień mam w miarę zajęty, ale przyszły po pracy spokojnie dam radę, tylko napisz jak Ty czasowo stoisz:tak:
 
Do góry