reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze śląska i okolic

reklama
Trasia czuję się zaproszona. A co do niedzieli, o ile w ogóle była w planach, to my odpadamy. Tymek zasmarkany, Sz.zresztą też, no i z racji Tymkowych gili Sz.idzie do pracy w niedzielę do 13. Eh :dry: my też w weekend sami.
 
traschka to nawet ja mimo odległosci czuje sie zaproszona :-)

ja tez bym was wszystkie zaprosiła tylko w ogrodzie siedzenie na trawie jak na dzień dzisiejszy zapropnowac moge :-p
 
Asinka też miałam pisac w sprawie niedzieli, bo ja jak najbardziej chciałam sie spotkać, ale na ten moment (kolejny dzień brzuszkowe sprawy u Emi) też nie jedziemy:no: zdrówka dla Was
 
martadelka biedna Emi mam nadzieję ,że przejściowe te dolegliwości są i jutro nie będzie po nich śladu&&&&&.Swoją drogą na zęby dziecko też może reagować w ten sposób ,że nie je pół dnia jest rozdrażnione ,wali bączki więc może to jednak te zęby co?Co do spotkania to przyszły tydzień u nas jest ok ale dopiero od środy jestem wolna.Najlepiej np czwartek bo w środę mam trochę latania.Co do spotkania w Opolu to my odpadamy ze względu na moją pracę:zawstydzona/y:Martadelka zgadamy się co do miejsca i godziny jeszcze ok??Ale wstępnie czwartek będzie Ci pasował?

trasiu &&& za szybkie wzbogacenie:-)Ja też czuję się zaproszona:-)
 
reklama
słusznie, ja zapraszam wszystkie! Wyobraźcie sobie weekendowy zlot w domu z ogrodem,mini żłobek w salonie i jeden pokój z 15 łóżeczkami turystycznymi:-D:-D:-D
a wieczorem grill. Ale nie mogę się bogacić za szybko, bo przez najblizszy rok nie będę mogła pić. To po co mi impreza?:-D
 
Do góry