reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

anias:)

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Sierpień 2010
Postów
492
Miasto
Zielona Góra
Witam wszystke mamusie rodzące w 2011r. Termin wg OM przypada na 18 stycznia 2011. Pierwsze dziecko rodziłam jakiś czas temu w szpitalu w Ustce, warunki porodu jak i roomingu oraz opieka były rewelacyjne. Teraz ze względu na świetny oddział neonatologii zamierzam rodzić w Zielonej Górze. Choć przyznam szczerze po opiniach kobiet tu rodzących zaczynam się bać;) A jakie są Wasze odczucia? Co o tym sądzicie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anias)) ja rodzilam w styczniu 2010 w ZG i jestem baaardzo zadowolona tak jak wiele innych mam))) naprawde, nie ma sie czego bac...warunki sie baaaardzo zmienily na lepsze, personel bardzo mily i pomocny.....ja nie moge zlego slowa powiedziec. Jedyne co bym zmienila to sale do poordu i po porodzie. Te platne sa super, ja mialam taka z prysznicem i potem jednoosobowa ppo porodzie dzieki czemu moj partner mogl ze mna byc dluuuuzej niz tylko do 19tej...ale to kosztuje. Sala do porodu 150 a poporodowa 250. Ale tak naprawde to nie ma znaczenia w jakiej sali rodzisz, czy jest tapeta czy odrapana sciana.......wazny porod))))))fajnie miec te osobna sale po porodzie ale i tu nie ma reguly, w salach grupowych spotkasz fajne mamy z ktorymi sobie porozmawiasz itp))))
Nic sie ni boj porodowki w ZG, jest napraawde dobrze))))
 
Witam serdecznie mamusie 2011, właśnie zarejestrowałam się na tym forum, ale podczytywałam Was już od dawna...Dobrze, że jest wreszcie wątek 2011...Termin mam na 2 lutego, choc pewnie się jeszcze zmieni...Jest to moje pierwsze dziecko i przyznam, że trochę się boję...nie tyle szpitala w ZG, co samego porodu...
W styczniu leżałam na ginekologii w Nowej Soli i szpital był super, lekarze i pielęgniarki też:) ale mój gin ostatnio wspominał, że przenosi się z Nowej Soli do ZG, więc liczę, że nie będzie tak źle...
Dziewczyny, planujecie pójśc do szkoły rodzenia?? Rozglądałyście się już??
 
Przy szpitalu ZG dziala szkola rodzenia, bezplatna, trzeba zadzwonic i sie zapisac)))
Dodatkowo dla uczestniczek tej szkoly rodzenia szpital oferuje zzo bezplatnie))
A szkola super, polecam)))))
Sa ciekawe wyklady, cwiczenia dla mam, wizyta na oddziale patologii i porodowym))))

A strach przed porodem normalny.....ale choc troche boli to naprawde to piekne chwile....piekne))))))))))))))
 
Ostatnia edycja:
witam wszystkie "zielonogorskie" mamusie :) ja ma termin dopiero na 5 kwietnia, ale juz sie pomalu wdrazam we wszystkie porodowe tematy :) tez mialam watpliwosci co do zielonogorskiego szpitala, wiele moich kolezanek rodzilo w sulechowie i byly zadowolone, ale mysle ze zosttane przy naszym wlasnie ze wzgledu na swietny oddzial noworodkow no i zawsze to na miejscu. od paru dni zastanawiam sie tez nad zmiana gin prowadzacego, obecnie chodze do pani dr M. Loroch, czy ktoras z was miala moze z nia kontakt? jakiego lekarza wy polecacie? ja sie zastanawiam nad dr Sandeckim, ma tez dyzury w szpitalu, takze mysle, ze to napewno duzy plus
 
Hej
Witam się i ja :-) Co do porodówki w 2008 jakoś mi nie przeszkadzała :-D ale i tak chciałam szybko do domciu :-) Już zaliczyłam ginekologię - co w sumie nie było straszne :-) i szpital zawsze jest blisko :-)

Choć Ja mam nadzieję go odwiedzić dopiero w 2011 w marcu :-)

Pozdrawiam
 
kma1982 - nawet w tzw boksie rodzisz obok męża :-) jeśli nie masz CC to jest on cały czas jeśli chce z tobą :-)

Wychodzi w momencie szycia po porodzie :-)

Pozdrawiam
 
Witam wszystkie Mamusie z terminem 2011 :)) właśnie się zarejestrowałam na forum. To moja pierwsza ciąża i mam nadzieję, że z Wami łatwiej będzie przetrwać różne troski i smutki oraz dzielić radości. Pozdrowienia

 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry