reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

reklama
Hej ho,

brakuje mi spacerów do i z pracy (sam fakt spacerowania), w ogóle powietrza mi trzeba!!! Wczoraj tylko do sklepu wyskoczyłam... Nocka dziś średnia była, L. się często budziła, a ja nieprzytomnie wstawałam... Ku naszej radości zgłodniała o 3 i wypiła ponad 100ml mleka (ostatnio w ogóle mleko nie szło, ew. kaszka na śniadanie). Drzemki w dzień ma częste, niestety za krótkie by i mi się opłacało położyć.
Na zimę z pewnością zakupię kombinezon, bo to najpraktyczniejsze, ale kurtkę grubszą też mamy, spodnie dresowe ocieplane też, i butki cieplejsze są; śpiwór dostaliśmy gratis przy zakupie wózka, więc na "cieplejsze dni" jak znalazł :)
Emri - oczami wyobraźni już widzę Fila na śniegu ;) Będzie szał!
Pytanie: czy którać ma krzesełko do karmienia na 4 kółkach? Zastanawiam się jak ze stabilnością w porównaniu do tych z 2 tylnymi kółkami a na przodzie z nóżkami...

Chłodek przyszedł... Ciepło pozdrawiamy :)
 
witam sobotnio :) jupiii :)

minesota - Eli nie taka mała, bo dłuuuga :) fajnie :) ma po kim :) nasza małpka chyba we mnie idzie, bo zamiast wzdłuż to wszerz rośnie :D dobrze że napisałaś co z zawalką, bo już się martwiłam :) i gratuluję pierwszych kroczków! normalnie szok!!!
beti - we wtorek na pewno się zobaczymy, jak pogoda by nie była to ja tam się do Was zapraszam ;)
marzena - ja cały czas tą kładkę miałam, bo mi się zdawało że tak jej było wygodniej, ale teraz z racji właśnie kurtek muszę wyciągnąć, bo się dziecko ruszyć nie może;)
daffi - czemu wcześniej bratowej nie kazałaś do nas zaglądać? ona 2011 jest a nam tu ciężarówki się skończyły :) trzymam kciuki, żeby się wszystko dobrze skończyło :)
izuniek - krzesełko mamy (to co Beti) takie na 4 kółeczkach i wydaje się być stabilne, ale to może powinny się wypowiedzieć mamy bardziej ruchliwych dzieci ;)

co do kombinezonów - jakiś w spadku dostaliśmy, zobaczymy na ile starczy. potem będę się martwić najwyżej. ale szczerze to ja sobie zimy wyobrazić nawet nie próbuję. bunt jest już teraz przy ubieraniu więcej warstw jak jedna, a co dopiero będzie przy mrozach :(

idę sprzątać dalej :/ dlaczego ja tego wczoraj nie zrobilam?

miłego, słonecznego, możliwie najcieplejszego dnia :)))
 
Dobry wieczór!

Po całym dniu pracy zaczęłam się rozkoszować BB:) Ciesze się, że temat fotelików na czasie:D My też się zaczynamy rozglądać za jakimś dla B. Bo wagowo zaczyna wyskakiwać z tego co mamy a noszenie jej staje się uciążliwe.

Izuniek zdrowia dla Lenki!

Emri Filuś to grzeczne dziecko tylko czasem mu to nie wychodzi:D

Marzena miłego goszczenia!

Anias najlepszego:)

Katoryba pajace przekazane Zawalce, przepraszam, że tak długo!!

sallis a pomyś, że z ubeiraniem będzie gorzej:p B. dostaje spaznów przy zakładaniu rękawów, chyba nie będę z nią wychodzić:D kombinezon wydaje się najlepszym rozwiązaniem bo zapinasz i masz.

Cosa z pomocnych rzeczy przychodzą mi na myśl: masaż brzuszka, okład ciepłą pieluchą, suszarka, noszenie, ewentualnie leżaczek z funkcją wibracji, ciepła kąpiel. z medycznych rzeczy do delicol, sab simplex, espumisan (chociaż ponoć mało skuteczny) dziewczęta pewnie bieglej się wypowiedzą co do medykamentów.

minesota Eiśka to nie przesadza z tym rozwojem:>?:)

vii zaginęłaś:>?

kogo pominęłam przepraszam!
Pytanie zarzucone dziś od W. Mogę małej kupić sanki i zamiast wózka ciepło ją opatulić i lecieć na krótki spacer?
 
Juhu,
Ja tylko na chwilę...
cosa - polecam niemiecki Lefax u nas zadziałał wręcz błyskawicznie a męczyliśmy się z kolkami strasznie. Sab Simplex pomógł tylko trochę. Pomagały też masaże brzuszka, ciepełko i dźwięk suszarki, noszenie, tulenie oraz szszzzszzzzzzzszzzzzzzz do uszka. Puszczałam też dżwięk suszarki i to szszsz..... jako nagranie z telefonu jak już nie miałam siły na szszszszzzzz a suszarka już nie dawała rady.

Madzioszka - już odebrałam ciuszki od zawalki, bo na Johnego za małe :/ nie został Ci jeszcze taki jeden z paski biało - jasnobrązowe? Ten muszę oddać koleżance i nie wiem gdzie się podział :(

Dziś dostaliśmy w spadku kilka kurtek i kombinezon :) mamy taką osłonkę - śpiworek do wózka też. Najbardizej martwią mnie buty :/ trzeba zrobić pierwszy zakup obuwia!!! :o
Bolo dziś ma dzień dziecka - bez mycia już śpi. Byliśmy u znajomych a on spał tylko raz ok południa i u nich już tak jęczał, że bajka ok 19, więc padł jeszcze w drodze do auta i obudził dopiero przy ściąganiu 3 w kolejności warstwy ciucha :) wypił butle, nakrył pieluchę na szyję i kima :)

Pozdro for all :)
 
Hej :-)
Ale to nie są jeszcze kroczki :-D Kroczki będą jak się puści barierek :-D Narazie stoi i się przemieszcza :-D ale i tak jestem dumna :-)

Co do śpiworka - to szukam właśnie jakiegoś fajnego na allegro :-D i tak można na sanki i na spacer tylko kupujcie szybko sanki :-D bo będzie jak 2 latat temu spadł śnieg i szufli zabrakło i snake :-D
 
Witam wszystkie mamy!
Dawno nie zaglądałam na BB z wielu przyczyn i miałam co czytac...:p
Widzę że temat fotelików i ubrań poszły w ruch. U mnie z tym problemu chyba nie będzie. Fotelik jeszcze dobry a na spacery to chusta. A co do ubrań właśnie to jutro mam odebra paczkę z ciuchami od ciotki. Ciekawe co tam znajdę :)
Dni coraz chłodniejsze a ja małą ubieram w pajacyka i sweter i do chusty pakuje jak na spacer noi czapka już poszła w ruch bo trzeba chroni taką małą główkę od wiatru-zwłaszczą że ma małego naczyniaka wolimy nie ryzykowa(z porady szczęsliwej) Dzięki
Jutro pędzimy na basen,muszę przyzna że mała to lubi ale szybko się nudzi :rofl2:
Do zobaczenia sallis :laugh2:

Pozdrawiam all
 
reklama
witajcie
udał nam się dziś spacer, mała spała ponad 3 godziny, (jeszcze na balkonie jak już wróciliśmy jakies pół ogodzinki)
kurtki dla synka jeszcze nie znalazłam, a dla córci mam jakieś kurteczki i kombinezony po braciszku i kuzynie więc jakoś to będzie :)
 
Do góry