reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

hejo,

martini - super ze Alcia lepiej, teraz tylko mama musi odzyskac sily :)

szczesliwa - trzymam kciuki za malucha, oby jak najszybciej bylo dobrze!

salis - nie przesadzam :p szkoda ze juz po halloween bo moglabym bez kostiumu wystepowac :p przy tym ciemnym kolorze moja cera wydaje sie przerazajaco blada ;/

generalnie farbowalam lorealem takim w piance. niestety farba wiec watpie ze sie wyplucze :/ nie ma to jak chciec sobie poprawic humor i go spiep**** jeszcze bardziej ;) na dekoloryzacje chyba jednak sie nie skusze bo to ponoc bardzo wlosy oslabia a mi i tak wypadaja na potege. moze sprobuje przefarbowac na jasniejszy ale nie wiem czy cos zlapie na takim czarnym :/
 
reklama
hejka nie nadązam, uda mi sie nadrobić zlaegosći to nie zdąże nic napisac i ciagle jestem do tył :)

marzena - najlepiej do fryzjera się udać on Ci doradzi albo poczekaj aż sie trochę wypłucze, np szampon z cyniem trochę wypłukuje farbę

szcześliwa - zdrówka dla synka
martini zdrówka dla Alci

katoryba - buciki ja kupuję tak że w domku odrysowuję stópkę maluszka i wycinam taką wkładeczkę z papieru (z taką wkładką to i bez dziecka kupuję teraz ale na początku trzeba poznać stópkę i po przymierzać bo czasem buciki są za wąski lub zapięcie jest za ciasne) i wierz mi że rozpiętość nr jest ogromna np teraz synek na lato miał sandałki nr 29 a jesienne kupiliśmy 28 innej firmy, zasada jest taka oby się bucik dobrze trzymał na nodze i żeby można było palec z tył wsadzić jak już stópka jest w środku

u nas tyle się dzieje ze nie mam dosłownie chwili dla siebie, dzis lecimy na szczepienie, za chwile na badania z synkiem, weekend przeleciał na wspólnycm spacerowaniu
a dziś córcia obudziła sie z katarkiem i nie wiem co z tym szczepieniem będzie - dobrze zę do lekarza mamy wizytę zobaczymy co tam sie przyplątało
 
Hej ho,

a my w domu się kisimy, i to aż do 10 listopada :( zapalenie oskrzeli :( ale oprócz świstów w środku, kaszlu i powrotu kataru dziecko tryska energią, apetyt nie uciekł, śpi ładnie, wiec nie jest źle. Tylko znów szczepienie trzeba przełożyć :/ Szkoda, że znów pogoda spacerowa a my uwięzione...

Fajnie, że tyle piszecie, bo przynajmniej kilka razy podchodzę do laptopa i na raty czytam i mam kilka chwil dla siebie wtedy hihi

Pozdrawiamy Was :-*
 
Taki kurs by mi się przydał, ale właśnie kasa i czas... Powinnam w ten weekend też się kursować, ale się zastanawiam, czy pójść...

Udało się Lenie być 1,5 tyg. zdrową :p W pracy wczoraj od rana mówiłam, że coś się kroi chorobowego, więc telefon ode mnie nie był zaskoczeniem. Niestety rozważam wychowawczy, ale najchętniej od nowego roku...
 
Izuniek
user-offline.png
szybkiego powrotu do zdrowia zycze :)
 
Byłam dzisiaj w zg u lekarza, i Wojtuś szalał na ktg. Aż się położna śmiała że taki spryciarz:)) Już mam od czasu do czasu te skurcze przepowiadające, dziwne uczucie taki skamieniały brzuch. Za 2-3 tygodnie kolejna wizyta może już ostatnia:) Chociaż dzisiaj mi jakaś pani w kolejce powiedziała że mam tak wysoko brzuch że pewnie po terminie urodzę, jak 4 dni po to nawet fajnie - będzie prezent urodzinowy dla Wojtusiowego tatusia:)

Pozdrowionka dla wszystkich i zdrówka dla dzieciaczków:))
 
Hejo:) Ja wysiadam...Fillo jest taki marudny:/ Nic mu nie odpowiada, a przy tym drze się jak opętany...Koszmar!

Marzenka na ciemne włosy to raczej jasnego koloru nie kładź, bo rude będą;) Jakimiś broązami też nic nie zrobisz, bo na ciemnych włosach tylko połysk będzie się zmieniał:) Ja czym bym nie zrobiła, to wielkiej zmiany nie widać:) Dekoloryzacja tylko u fryzjera, ale to też nie zawsze się udaje. Moja fryzjerka nie podejmuje się takiego zabiegu po innych farbach. Preparaty, których używa działają na farby z tej samej firmy. A zazwyczaj tak jest, ze w salonach stosuję się raczej 1-2 markę kosmetyków, farb itd. Mimo wszystko powodzenia! Przyzwyczaisz się:)
 
reklama
emri nowe zdjęcie w awantarku filipka -to aniołek przeciez ;) ale dziec jak chory czy zeby ida to marudersto na maksa...siły mamuśka
 
Do góry